926

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

Kotlety mielone przyprawione ziołami prowansalskimi

927

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

Ja dziś nie mam za wiele czasu więc pewnie się skończy na czymś szybkim w stylu

928

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

Jak nie macie koncepcji, lub po prostu szukacie inspiracji kulinarnych zajrzyjcie tutaj  Jest tam także blog kulinarny.

929

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

Prawda jest taka, że najlepiej zamówić gotowe danie i po kłopocie. Nie trzeba się męczyć, stać przy garach o cała rodzina jest zadowolona. to prawdziwy skarb w mieście. Można się najeść do syta i niewiele zapłacić.

930

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

Świetny jest ten przepis na potrawa bardzo sycąca. Wbrew pozorom robi się to bardzo szybko oraz nie tak długo.

Najczęściej robię tą potrawę na weekendy kiedy to mam ochotę na coś większego. Zdarza się jednak i na tygodniu jak mąż mnie poprosi ładnie albo jak wraca z delegacji ( jest to jego ulubione jedzenie). Jeśli mam taką możliwość to dodaję świeże leśne grzyby. Jeśli nie to zastępuję je pieczarkami:
[img]https://s3-eu-west-1.amazonaws.com/www.przepisy.pl/przepisy3ii/img/variants/1070x0/zrazy-wieprzowe.jpg[/img]

931

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

Proponuję dzisiaj kuchnię włoską smile A mianowicie Spaghetti Bolognese: Przepis bardzo prosty, a czas wykonania to niecałe pół godziny. Chyba najlepsze danie na szybko, jak chcesz więcej przepisów to przejrzyj sobie tę stronkę bo tam jest naprawdę wiele bardzo ciekawych przepisów:)

Pozdrawiam serdecznie

Ostatnio edytowany przez Przepisypl (2016-08-03 12:57:36)

932

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

u nas dzisiaj gołąbki wink

933

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

Ja robiłam ostatnio klasyczny sos boloński. Wbrew pozorom to nie same pomidory.

934

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

Dziś może czas na zapiekankę rybną smile tylko muszę znaleźć odpowiedni przepis, żeby smakował wszystkim domownikom big_smile

935

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

Dziś będzie zupa fasolowa na wędzonce i udka kurczaka z grilla

936

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

Kalafior zapiekany z jajkiem i pomidorami, do tego duszony kurczak

937

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

Dziś była fasolka po bretońsku z dużą ilością przypraw!

938

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

Będzie pstrąg grillowany, oczywiście z warzywami:)

939

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

A ja dziś zrobiłam pomidorową z pomidorów z działki!

940

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

Dziś był obiad na leniwo - ze słoiczka, fasolka po bretońsku Międzychodu, ponad pół kilo za 4,80, a smakuje pysznie - rzadko które danie gotowe mi smakuje, ale do tego nie mogę się przyczepić.

941

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

Ja się nacięłam na Pudliszkach i już nie kupuję słoiczkowych dań... Smaku papieru toaletowego, który przypominały ich pulpety to nie zapomnę nigdy:/

942

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

Ja po tym, co czytałam w sieci o tej marce,  to nie kupię nic, bo większość opinii to takie, że to  drożyzna, a smaku to trudno się tam doszukać...

943

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

Dziś będą pierogi z serem, dawno nie było, a bardzo je lubię.

944

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

Ostatnio rzadko gotuję, ale w niedzielę obiad musi być, co prawda  zamiast rosołu chłodnik i udka z grilla z kalafiorem

945

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

Fuxja a z czego robisz ten chłodnik?
Ja dzisiaj znalazłam z zamrażarce worek mrożonych truskawek i pomyślałam, że mogłabym coś z nich zrobić jutro na obiad, żeby skończyć z rutyną i kotletem schabowym w niedziele, którego już nawet nie chcę mi się rozbijać. Do tej pory z truskawek robiłam tylko pierogi i makaron z truskawkami, ale nie mam ochoty na makaron a pierogów nie chcę mi się lepić i pomyślałam o zrobieniu knedli, których w zasadzie nigdy nie jadłam, bo u mnie w domu nigdy nikt ich nie robił. Szukając przepisu na knedle z truskawkami trafiłam na tą stronę  i knedle ze zdjęcia bardzo apetycznie wyglądają. Może mogłybyście zerknąć na ten przepis i napisać, czy może robiłyście już knedle z tego przepisu i jeśli tak to jak wyszły?

946

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

Ja zamiast knedli robię pierogi z truskawkami, ale dziś będzie oczywiście rosół

947

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

Ja nie przepadam za pierogami z owocami. Już wolę wytrawne, np. z kurkami.

948

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

Knedle z kurkami? Nigdy nie jadłam. Podeślesz przepis?

949

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

Pierogi ruskie!

950

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

Dziś będzie gulasz:)