1

Temat: S p o t k a n i e b l o g e r e k L u b u s k i c h

Hej dziewczyny co wy na to by zorganizować spotkanie blogerek z województwa LUBUSKIEGO - Można by było się spotkać np. W Poznaniu , Gorzowie Wielkopolskim,Zielonej Górze .Z chęcią poznałabym was dziewczyny z moich okolic. Myślę że nie tylko ja byłaby na to chętna.CO wy o tym myślicie ? Damy radę coś takiego zorganizować ? Ja niestety nie jestem dobra w organizacji więc piszę do was z propozycją.

2

Odp: S p o t k a n i e b l o g e r e k L u b u s k i c h

Ja się zgłaszam z przyjaciółką! Jesteśmy chętne na Zieloną Górę. smile Jeżeli znajdą się tylko chętne, to możemy zająć się organizacją. Dziewczyny, co o tym sądzicie? smile

Czekam na odpowiedzi. smile

3

Ja do zielonej góry nie mam bardzo daleko około 2 h drogi - Jestem chętna kogoś poznać - To jest już nasz 3 smile Oby pojawił się ktoś jeszcze big_smile

4

No to jestem 4 na liście smile  Do ZG mam "parę" km,  ale jak najbardziej jestem chętna smile

5

Może by tak logo spotkania umieścić na blogu i zachęcić więcej osób ? Co wy na to ?

6

Dziewczyny świetny pomysł! Jesteśmy zaciekawieni Waszym spotkaniem i czekamy z niecierpliwością i podekscytowaniem na relację ze spotkania koniecznie z fotkami.

Ustalcie konkretny termin i podajcie na maila: [email protected] a redakcja zamieści na stronie głównej informację o spotkaniu!

Cmok!

7

Ja jestem bardziej za Gorzowem. ! do zielonej za daleko big_smile

8

No  to jak ??
19025377 moje gg jak by był ktos chętny smile

Pozdrawiam !

Ostatnio edytowany przez AS (2012-10-07 10:43:28)

9

Szkoda że mieszkam za Augustowem, chętnie bym wpadła do Was, dziewczyny!

10

no to dziewczyny, organizacja już rusza. smile Do końca tygodnia postaram się zamieścić logo naszego spotkania, wysłać artykuł do Admina i napisać też coś na swoim blogu. Czekajcie na linki, wszystko będzie podane. smile

11

Super ! Z chęcią umieszczę też coś na swoim blogu ! Najlepiej wybrać te miasto do którego jest najwięcej chętnych , ja co prawda mam bliżej również do Gorzowa ale jestem za większością ! Ja mogę wybrać się tylko w weekendy bo przez tydzień pracuje , najlepiej w godzinach koło południa spotkanie tak by każda dojechała spokojnie i wróciła. Jak ktoś jest z okolic Kostrzyna nad Odrą z chęcią pojadę pociągiem z kimś do wybranego miasta smile

12

[img=PunBB bbcode test]http://farm9.staticflickr.com/8055/8089763219_68a84c62ce_z.jpg[/img]

Dziewczyny, organizujemy I Spotkanie Lubuskich Blogerek! Zbieramy wszystkie chętne blogerki do wspólnego spędzenia popołudnia. smile Miejsce: Zielona Góra, spotkanie przy wejściu do Focus Mall. Termin: weekend w listopadzie, do ustalenia!

Chętne dziewczyny proszę o zapisywanie się w komentarzach smile

Przebieg przygotowań do spotkania możecie zobaczyć na moim blogu: [url=http://www.soveir.blogspot.com]www.soveir.blogspot.com[/url]

Zapraszam smile

Ostatnio edytowany przez soveir (2012-10-15 12:41:51)

13

Super baner ! Ja z góry mówię że na pewno po wszystkich weekend dla mnie odpada a tak to powinnam w 99 % być. Nie wiem gdzie jest Focus Mall , będę pierwszy raz w Zielonej Górze - wysiądę na stacji kolejowej mam nadzieje że dostane od was instrukcje jak trafić

14

Ja z chęcią bym wpadła do ZG, już dawno mnie tam nie było big_smile
Mam autko i cztery wolne miejsca smile, ktoś reflektuje?
Ja jestem z Gorzowa Wlkp, gg 6103456.

15

Jestem chętna na miejsce w autko zawsze lepsze to niż pociąg tongue