101

Odp: Najlepsze firmy lakierów waszym zdaniem

Max Factor

102

Odp: Najlepsze firmy lakierów waszym zdaniem

Z hybryd lubię EM nail. Sa tanie, a trzymaja sie jak lakier za kilkadziesiat zlotych tongue dla mnie jak do tej pory nie ma sobie rownych wink

103

Odp: Najlepsze firmy lakierów waszym zdaniem

Miss Sporty

104

Odp: Najlepsze firmy lakierów waszym zdaniem

Essie,Saly Hansen

105

Odp: Najlepsze firmy lakierów waszym zdaniem

O.P.I. drogie ale malowanie nimi to przyjemność . Lakier długo wytrzymuję .

106

Odp: Najlepsze firmy lakierów waszym zdaniem

Uwielbiam lakier maybelline colorama  Przede wszystkim za to, że jest trwały. Zdarza mi się tydzień nie malować na nowo, bo tak długo się trzyma.

107

Odp: Najlepsze firmy lakierów waszym zdaniem

Ja lubię MySecret z Natury. Niedrogie, a jakością nie ustępują droższym markom. Wybór kolorów mają ogromny, ja nigdy nie mogę się zdecydować, a potem wychodzę z całą kolekcją jak ostatnio wink
[img]https://lh3.googleusercontent.com/OyaJDDI5W9iQ0_ho_4pEVx53vKTuVhVyJd88tnRL_lgEbgnuS_i9bgeaObUYWJ0AnJVW0PFtNTyt_Q=w1366-h768-no[/img]

108

Odp: Najlepsze firmy lakierów waszym zdaniem

Semilac i Indigo oraz Sally Hansen.Essie

109

Odp: Najlepsze firmy lakierów waszym zdaniem

Świetny jest Golden Rose, Essence.

110

Odp: Najlepsze firmy lakierów waszym zdaniem

Dla mnie najlepsze są Semilac, przynajmniej jak chodzi oW sumie innych teraz nie używam.

111

Odp: Najlepsze firmy lakierów waszym zdaniem

Inglot, Avon, Golden Rose, Semilac (hybdrydy)

112

Odp: Najlepsze firmy lakierów waszym zdaniem

Najwięcej mam lakierów z Golden Rose i uważam, że są ok pod względem trwałości

113

Odp: Najlepsze firmy lakierów waszym zdaniem

Cottonina - niska cena a wysoka jakość smile To rzadko spotykane a jednak! wink

114

Odp: Najlepsze firmy lakierów waszym zdaniem

dla dobre są też z drogerii Rossman bardzo dobre i długo się trzymają , lub też z Labo .
polecam stronkę

115

Odp: Najlepsze firmy lakierów waszym zdaniem

U mnie new nails - super efekt, nie ma problemów z płytką, długo utrzymuję ją bez zmian. Tzn. raz mam robione paznokcie i nie muszę niczego poprawiać. Paznokcie są zdrowe, a wszystko zrealizowane podstawowymi krokami. Więc chyba można?

116

Odp: Najlepsze firmy lakierów waszym zdaniem

No też o tym słyszałem.
____

117

Odp: Najlepsze firmy lakierów waszym zdaniem

Ja obecnie używam lakierów z Yves Rocher  - mają świetne kolory, są bardzo trwałe i co ważne nie starzeją się tak szybko jak lakiery, których używałam do tej pory.

118

Odp: Najlepsze firmy lakierów waszym zdaniem

indigo smile

119

Odp: Najlepsze firmy lakierów waszym zdaniem

Bardzo znane i popularne są np. neonail.  Możesz pomyśleć o kupnie całego zestawu do hybryd, wtedy będziesz mogła nałożyć lakier samodzielnie. Wiele z nich można kupić w przystępnej cenie

120

Odp: Najlepsze firmy lakierów waszym zdaniem

Fajne, ale jakoś do nowinek nie jestem przyzwyczajona. kupuję lakiery tych samych firm od lat i też pięknie wyglądają:)

121

Odp: Najlepsze firmy lakierów waszym zdaniem

U mnie ostatnio na stałe Semilac. Nie mam zbytnio czasu na standardowy lakier, bo musiałabym do pracy malować co drugi dzień. A tak to jak nałożę to mam 2 tygodnie idealne paznokcie.

122

Odp: Najlepsze firmy lakierów waszym zdaniem

Dostałam lakierek  i jestem nim zachwycona! Piękny kolor i trwałość konkurencyjna w porównaniu z innymi <3 Zakochałam się. Powinni zrobić więcej kolorów.

123

Odp: Najlepsze firmy lakierów waszym zdaniem

Ja od zawsze lubilam lakiery golden rose i zawsze kupowalam nowe serie, teraz uwielbiam ice chic, bo daja piekny efekt tafli lodu na paznkociu, a w palecie kolorow jest mnostwo pastelowych i neonowych idealnych na lato smile

124

Odp: Najlepsze firmy lakierów waszym zdaniem

Jak dla mnie to top1 to Semilac big_smile Nie ma lepszej firmy.

125

Odp: Najlepsze firmy lakierów waszym zdaniem

opi ze zwykłych, a z hybrydowych zdecydowanie makear, najbardziej trwałe i z najlepsza jakoscia