76

Odp: Najlepsze firmy lakierów waszym zdaniem

Jak dla mnie Jessica. Nie znam innych zwykłych niby lakierów ktore utrzymują się prawie dwa tygodnie tak jak hybrydowe.

77

Odp: Najlepsze firmy lakierów waszym zdaniem

Moje faworyty to essie oraz nasz polski inglot. Przy dobrym przygotowaniu płytki paznokciowej, odpowiedniej technice nakładania lakieru oraz zastosowaniu lakieru bazowego oraz top coat'u - dają b. fajną trwałość, a co szczególnie ważne dla mnie - szybko schną! smile)

78

Odp: Najlepsze firmy lakierów waszym zdaniem

Inglot jest bardzo dobry, nasycone barwy i trzyma się dłużej niz2 dni:)

79

Odp: Najlepsze firmy lakierów waszym zdaniem

Dla mnie topową marką jest Essie, zazwyczaj zamawiam lakiery od nich w sklepie , bo mają zawsze największy wybór, to od razu biorę kilka na raz jedną przesyłką. Uwielbiam lakiery tej firmy smile

80

Odp: Najlepsze firmy lakierów waszym zdaniem

Niedawno wpadły mi w rączki trzy odcienie Bell GEL4D Caffe Latte. Odcieni chyba jest pięć, jeśli się nie mylę, mam trzy z nich i jestem baaaardzo zadowolona smile Do tego stopnia, że chcę WSZYSTKIE.

81

Odp: Najlepsze firmy lakierów waszym zdaniem

Zdecydowanie stawiam na Golden Rose smile Lakiery nie są drogie i przede wszystkim długotrwałe smile Paleta kolorów jest naprawdę ogromna, więc każda pani znajdzie coś dla siebie. Ostatnio odkryłam też, że super sprawdzają się lakiery z Oriflame, seria "the one" wink Polecam! smile

82

Odp: Najlepsze firmy lakierów waszym zdaniem

No cóż smile ja tam lakierów używam non stop..  uwielbiam mieć różne kolory na pazurkach i osobiście moimi ulubionymi są te od Jessica nie tylko trzymają się długo na paznokciach ale i mają naprawdę bogaty wybór kolorów oraz nie odpryskują mi tak jak inne. Poza tym co rusz zaskakują mnie jakimiś nowymi odcieniami smile np teraz szykuje się na bardzo fajna kolekcja wiosenna także może i wy znajdziecie coś dla siebie.

83

Odp: Najlepsze firmy lakierów waszym zdaniem

Zdecydowanie Golden Rose i te z Avonu wink

84

Odp: Najlepsze firmy lakierów waszym zdaniem

wydawanie na lakier kilkudziesięciu złoty jest, z mojego punktu widzenia, totalnie bez sensu, zwłaszcza, że tanie lakiery od kilku sezonów mają tak samo bogate palety kolorów, a ich jakość w niczym nie ustępuje tym z "wyższej półki" (czasem nawet mam wrażenie, że są lepsze - szybciej schną, dłużej się trzymają i mają lepszą konsystencje). A kupując lakiery za 3-12zł mogę sobie co kilka dni malować paznokcie na inny kolor, no i nie mam wyrzutów sumienia jak nie zużyje całego lakieru zanim się zepsuje...

Ostatnio edytowany przez miiisiiia (2016-09-20 10:04:45)

85

Odp: Najlepsze firmy lakierów waszym zdaniem

Ostatnio zakupiłam kilka lakierów marki Rimmel - z serii 60seconds. Jestem naprawdę zadowolona - rzeczywiście wysychają bardzo szybko i są trwałe. Zazwyczaj lakier wytrzymywał mi 1-2 dni, a ten trzyma się nawet 6. Poza tym do wyboru są bardzo przyjemne kolory - mam pastelowy róż, mocny różowy i morski. Polecam

86

Odp: Najlepsze firmy lakierów waszym zdaniem

Zdecydowanie polecam AVON smile Ostatnia nowość tej firmy lakier Magic Effekts - lakier matujący - świetny! Lakiery trzymają się naprawdę długo.

87

Odp: Najlepsze firmy lakierów waszym zdaniem

Ja lubię Inglota, ostatnio tylko tej marki uzywam.

88

Odp: Najlepsze firmy lakierów waszym zdaniem

Moim zdaniem najlepsza firma to essie ale to już trochę wyższa półka cenowa, można kupić sporo taniej przez internet. Z takich zwykłych drogeryjnych myślę, że maybelline jest dobrą firmą. Szczerzę mówiąc czasem kupuję też lakiery w sklepach wszystko po 4zł i też są fajne smile

89

Odp: Najlepsze firmy lakierów waszym zdaniem

Dla mnie najlepsze są lakiery inglota ale zauważyłam pewną zależność ... w zależności od odcieni; z mojego doświadczenia wynika, że ciemniejsze odcienie są gęstsze, przez co dużo łatwiej się je nakłada; jasne natomiast (żółte, pomarańczowe) są rzadsze, pozostawiają smugi;

90

Odp: Najlepsze firmy lakierów waszym zdaniem

Ja dopiero niedawno odkryłam markę Golden Rose. Potrzebowałam lakieru "na raz" o trochę nietypowym kolorze. Stwierdziłam, że skoro ma to być użytek raczej jednorazowy, to nie będę kupowała nic drogiego, a te lakiery zaskoczyły mnie ilością odcieni i ceną. Znalazłam ten właściwy, zakupiłam, użyłam i teraz mam już całą kolekcję lakierów tej firmy. Za tę cenę są naprawdę świetne, a ja dość szybko się nudzę kolorami (nigdy nie zużyłam więcej niż 1/3 buteleczki jednego odcienia), więc tym bardziej mi odpowiadają, bo nie jest to duży wydatek i mogę często kupować nowe smile Poza tym mają rewelacyjne, szerokie pędzelki. Chwilka i wszystko pomalowane. Zanim odkryłam GR używałam najczęściej lakierów Maybelline, Rimmel, Avon i Inglot. Szczerze mówiąc nie widzę jedynie minimalną różnicę w trwałości (na niekorzyść GR, u mnie dość szybko ścierają się na czubkach, ale za to wcale nie odpryskują), ale za to mają o wiele lepszy pędzelek, często lepszą konsystencję, większy wybór odcieni, lepiej kryją, nie mówiąc już o różnicy w cenie.

91

Odp: Najlepsze firmy lakierów waszym zdaniem

moja przyjaciolka kupuje tylko inglota i jest zadowolona, bo maja wszystkie kolory jakich sobie zazyczy

ale slyszlalam tez opinie, ze trzeba nakladac 3 warstwy lakieru inglot, zeby bylo kolor. schnie podobno dlugo i w dodatku po 2 dniach schodzi. Jak dla mnie są one dość drogie

92

Odp: Najlepsze firmy lakierów waszym zdaniem

Ostatnio fajnie spisuje się u mnie lakier Lovely dostępny w Rossmannie. Polecam serię "Nude" smile

93

Odp: Najlepsze firmy lakierów waszym zdaniem

Ja używam lakier do włosów firmy Taft -te 5 dni spokojnie wytrzymuje

94

Odp: Najlepsze firmy lakierów waszym zdaniem

Orly jest the best:)

95

Odp: Najlepsze firmy lakierów waszym zdaniem

Najsolidniejsza jest jak dla mnie hybryda od new nails. Przede wszystkim ze względu na trwałość efektu, brak negatywnego wpływu na paznokieć. Wiecie jak fajnie jest nie musieć przez wiele tygodni poprawiać paznokci? Czysta przyjemność.

96

Odp: Najlepsze firmy lakierów waszym zdaniem

Indigo oraz Semilac

97

Odp: Najlepsze firmy lakierów waszym zdaniem

Miss Sporty

98

Odp: Najlepsze firmy lakierów waszym zdaniem

Golden Rose

99

Odp: Najlepsze firmy lakierów waszym zdaniem

La Femme - znacie?

100

Odp: Najlepsze firmy lakierów waszym zdaniem

Essie  Saly Hansen