1

Temat: Najlepsze firmy lakierów waszym zdaniem

Dla mnie jest to Pease smile a szczególnie lakierek o nr. 142

2

Odp: Najlepsze firmy lakierów waszym zdaniem

dla mnie miyo:)

3

Odp: Najlepsze firmy lakierów waszym zdaniem

U mnie świetnie sprawdza się Wibo i Eveline.
Ale chętnie spróbowałabym kiedyś Essie, OPI albo China Glaze - może kiedyś smile

4

Odp: Najlepsze firmy lakierów waszym zdaniem

Nie miałam okazji testować znanych firm typu OPI, China Glaze itd więc póki co mój faworyt to Barbra Cosmetics.. Lakiery tanie a świetnej jakości.. Do tego fajny wybór kolorów.. smile
essence też nieźle się sprawdza smile

5

Odp: Najlepsze firmy lakierów waszym zdaniem

a dla mnie rewelacyjne jest JOKO smile) NAjgorszy lakier jaki próbowałam był z Soraya i po wyschnięciu cały płatami zchodził yikes...
Ale chętnie spróbowałabym czegoś z wyższej półki ;D

6

Odp: Najlepsze firmy lakierów waszym zdaniem

u mnie super sprawdzają się constance carrol - muszę w koncu zmyc lakier bo juz mi się znudził,a  wytrzymał tydzien bez zadnych odprysków smile

7

Odp: Najlepsze firmy lakierów waszym zdaniem

lakiery OPI są REWELACYJNE!!! Mam kilka, ze Stanów i powiem Wam, że naprawdę są extra! jest jeden minus .... w Polsce niestety nie stać mnie na nie wink

8

Odp: Najlepsze firmy lakierów waszym zdaniem

Moje ulubione to essence, za różnorodność kolorów i nie najgorszą trwałość:)

9

Odp: Najlepsze firmy lakierów waszym zdaniem

Goldem Rose. ;d

10

Odp: Najlepsze firmy lakierów waszym zdaniem

Jak dla mnie OPI. Kazdy kolor jaki mam jest rewelacyjny (trwalosc, jakosc, kolorystyka).

11

Odp: Najlepsze firmy lakierów waszym zdaniem

Dla mnie Golden Rose i Essence ;D

12

Odp: Najlepsze firmy lakierów waszym zdaniem

Ciężko jest określić jaka firma ma najlepsze lakiery, bo zdarza się, że firma wypuszcza bubel, więc nie można generalizować. Ja bardzo lubię lakiery marki własnej Sephora, są niesamowicie trwałe i szybko wysychają. Niektóre z Essence też są fantastyczne. Mam jeden z Lady's Nails Cosmetics i też jest fenomenalny jeśli chodzi o trwałość (kolor zresztą też;) ). Aaa, no i zapomniałabym - lakiery Catrice też są niezłe!

13

Odp: Najlepsze firmy lakierów waszym zdaniem

[quote=FemmeNotFatale]U mnie świetnie sprawdza się Wibo i Eveline.
Ale chętnie spróbowałabym kiedyś Essie, OPI albo China Glaze - może kiedyś smile[/quote]
Essie jak dla mnie są zbyt rzadkie, rozlewające się i trzeba nałożyć ze trzy warstwy zanim dobrze pokryje. Wiem, że zrobiły furorę, nie wiem dlaczego. Bo czy możliwe jest, żeby akurat ten, który mam był za rzadki?

Ostatnio edytowany przez niechcemisie (2015-02-10 18:55:43)

14

Odp: Najlepsze firmy lakierów waszym zdaniem

Chyba nie mam ulubionej marki. Każda firma ma lepsze i gorsze egzemplarze... wink

15

Odp: Najlepsze firmy lakierów waszym zdaniem

Jak dla mnie chyba China Glaze - przynajmniej, jeśli chodzi o trwałość.

16

Odp: Najlepsze firmy lakierów waszym zdaniem

sensique

17

Odp: Najlepsze firmy lakierów waszym zdaniem

Z tych droższych marek to OPI. Uwielbiam tą markę za całokształt. Natomiast z lepiej dostępnych czy tańszych marek to jak dla mnie przede wszystkim Barbra i Sensique:)

18

Odp: Najlepsze firmy lakierów waszym zdaniem

Bardzo fajne są lakiery Kleina, polecam:)

19

Odp: Najlepsze firmy lakierów waszym zdaniem

najdłużej wytrzymują u mnie lakiery Barbry (Colour Alike), Golden Rose (ale nie wszystkie serię, nienawidzę serii Paris i Miss Selene). rekordzistą jest zielony Miyo Nailed It - przetrwał 4 dni, przy czym 3 dnia pościerały się delikatnie końcówki. China Glaze jak dla mnie bez rewelacji, za dużo kosztuje jak na trwałość 3 dni.

20

Odp: Najlepsze firmy lakierów waszym zdaniem

Powiem tak, dla mnie to bez różnicy jeżeli chodzi o tę normalną pólkę czyli lakiery 3- 20 zł czyli z natury i rossmana, inglota i firm typu rimmel, maybelline, bourjois.... ponieważ kazdy z nich trzyma się ok 5-7 dni (co pisałam w innym temacieJeżeli chodzi o wyższą półkę mam (również nei z Poklski) OPI - re-we-la-cja. trwałość nawet do 15 dni, kolor szałowy, piękny, cudowny....och i ach....innych lakierów z wyższej półki jeszcze nie miałam przyjemności wypróbować ale może kiedyś.... smile

21

Odp: Najlepsze firmy lakierów waszym zdaniem

Bardzo lubię lakiery Golden Rose, Wibo, Essence czy Safari. Wprawdzie nie mam porównania z drogimi produktami, ale te polecam smile

22

Odp: Najlepsze firmy lakierów waszym zdaniem

ojj to różnie, ale w swojej kolekci zdecydowanie mam najwiecej wibo, golden rose... nigdy nie probowałam tych drozszych typu essie, opi bo nie mam do nich dostepu i szczerze mowiac balabym sie ze beda porownywalne z tymi taniochami smile oczywiscie jako lakieromaniaczka chcetnie bym sprobowala, moze kiedys sie uda ;p

23

Odp: Najlepsze firmy lakierów waszym zdaniem

Jak dla mnie: Essence, Golden Rose,Miss Sporty

24

Odp: Najlepsze firmy lakierów waszym zdaniem

Dodaję do swoich ulubionych lakierów Safari bo nie dawno kupiłam swoje pierwsze sztuki i wg mnie są super. może trochę za długo wysychają ale poza tym jestem mega usatysfakcjonowana. Jak za taką cenę (3zł) to uważam że warto!

25

Odp: Najlepsze firmy lakierów waszym zdaniem

Mi Safari w ogóle nie podeszlo...pisalam o tym już gdzieś na forum....może kiedyś zrobie drugie podejście ale na razie straciły swoją szansę.