1

Temat: podróże, małe i duże

jak spędzacie urlop? gdzie wyjeżdżacie? lubicie byczyć się na plaży czy włóczyć po górskich szlakach?
macie jakieś "swoje miejsce na ziemi"?

2

Odp: podróże, małe i duże

Ja uwielbiam z moim spontany - ot coś znajdziemy na necie, gdzieś podpatrzymy, albo wsiadziemy w auto i przed siebie smile

3

Odp: podróże, małe i duże

my też najczęściej zupełnie bez planu smile
mapa i pełny bak big_smile

albo kolejowy bilet weekendowy i plecak!!

4

Odp: podróże, małe i duże

Namiot i gdzie nogi poniosą. Ale marzę o wycieczce do Egiptu. Od dziecka tak mi zostało, a to już sporo lat...

5

Odp: podróże, małe i duże

witam w klubie namiotowców smile smile
mnie Egipt nie kręci

z zagranicznych wypraw teraz marzy mi się Grecja i Madera
no i ISLANDIA ale to jeszcze troszkę muszę pooszczędzać sad

6

Odp: podróże, małe i duże

[quote=pinkmause]Namiot i gdzie nogi poniosą. Ale marzę o wycieczce do Egiptu. Od dziecka tak mi zostało, a to już sporo lat...[/quote]

Jeśli wybierasz się do Egiptu to zdecydowanie polecam region Marsa Alam - całkiem nowy, bardzo specyficzny (dookoła hotelu pustynia), ale cała przyroda nienaruszona. Coś wspaniałego smile

7

Odp: podróże, małe i duże

a mi się marzą Włochy smile

8

Odp: podróże, małe i duże

Mi Japonia, Egipt, Włochy - chyba najlepiej to podróz wokół świata smile

9

Odp: podróże, małe i duże

[quote=a.filipowska][quote=pinkmause]Namiot i gdzie nogi poniosą. Ale marzę o wycieczce do Egiptu. Od dziecka tak mi zostało, a to już sporo lat...[/quote]

Jeśli wybierasz się do Egiptu to zdecydowanie polecam region Marsa Alam - całkiem nowy, bardzo specyficzny (dookoła hotelu pustynia), ale cała przyroda nienaruszona. Coś wspaniałego smile[/quote]

Najbardziej chciałabym zobaczyć Dolinę Cienia...

10

Odp: podróże, małe i duże

A ja mam chęć zobaczyc jesień w górach

11

Odp: podróże, małe i duże

Mam do gór kawałek, ale Bieszczady są piękne o tej porze roku. A dzisiaj mamy taki piękny, słoneczny dzień. Aż uśmiech wykrzywia usta, tak mimowolnie.

12

Odp: podróże, małe i duże

[quote=pinkmause]Mam do gór kawałek, ale Bieszczady są piękne o tej porze roku. A dzisiaj mamy taki piękny, słoneczny dzień. Aż uśmiech wykrzywia usta, tak mimowolnie.[/quote]


Piekny?

To nie przyjeżdżaj na pomorze. Tu szaro, pochmurno i chociaż jest nawet ciepło to chce sie wyć tak brzydko jest neutral

13

Odp: podróże, małe i duże

Moim miejscem na ziemi jest Monako smile Bylam, widzialam i sie zakochalam.
Troszke Europy zwiedzilam, teraz juz sie ustatkowalam, nie ma wiele czasu na podroze ale jak juz to tylko gory i aktywne spedzanie czasu. Nie znosze lezenia na plazy i smazenia sie przez caly dzien.

14

Odp: podróże, małe i duże

[quote=malenka84][quote=pinkmause]Mam do gór kawałek, ale Bieszczady są piękne o tej porze roku. A dzisiaj mamy taki piękny, słoneczny dzień. Aż uśmiech wykrzywia usta, tak mimowolnie.[/quote]


Piekny?

To nie przyjeżdżaj na pomorze. Tu szaro, pochmurno i chociaż jest nawet ciepło to chce sie wyć tak brzydko jest neutral[/quote]

W tym momencie mam 22 stopie w cieniu. I wszystkie okna pootwierane. smile

15

Odp: podróże, małe i duże

[quote=pinkmause][quote=malenka84][quote=pinkmause]Mam do gór kawałek, ale Bieszczady są piękne o tej porze roku. A dzisiaj mamy taki piękny, słoneczny dzień. Aż uśmiech wykrzywia usta, tak mimowolnie.[/quote]


Piekny?

To nie przyjeżdżaj na pomorze. Tu szaro, pochmurno i chociaż jest nawet ciepło to chce sie wyć tak brzydko jest neutral[/quote]

W tym momencie mam 22 stopie w cieniu. I wszystkie okna pootwierane. smile[/quote]


Przygarnij mnie - tak do lata big_smile

16

Odp: podróże, małe i duże

No problem. Ale nie wiem, czy spodoba Ci się zima  tutaj.

17

Odp: podróże, małe i duże

A jaka jest u Was zima? taka prawdziwa? ze wieszśniegu wszędzie multum minus ile stopni, itd?

Bo ja sie wurzam jak np rok temu w śweta zero sniegu.
A i był taki sylwek że na plaży siedizelismy tylko w swetrach czy tam bluzach wiosennych (i to nie było spowodowane promilami:P)

18

Odp: podróże, małe i duże

Właśnie taka - zimna, śnieżna, nieprzejezdne drogi. Koniec świata i tyle.

19

Odp: podróże, małe i duże

u nas dziś też pięknie i słonecznie


a zima w Bieszczadach... wtedy jeszcze nie byłam, ale wiosna i jesień.... można się zakochać

20

Odp: podróże, małe i duże

To tylko ja mieskzam na końcu swiata że tak nijak tongue.

Jak ja zazdroszcze tej prawdziwej zimy, że śniegu multum i jeszcze dodatkowo bardzo zimno, ech... tongue

Ostatnio edytowany przez malenka84 (2009-10-08 11:23:15)

21

Odp: podróże, małe i duże

w W-wie też nie ma takiej zimy sad

Ostatnio edytowany przez justyna (2009-10-08 11:24:06)

22

Odp: podróże, małe i duże

a ja byłam latem w Gdańsku na targach dominikańskich, było słońce plaża i wiatr, a po południu spacer uliczkami Starego Miasta, muzeum i zakupy na pchlim targu. Polecam, naprawdę klimat świetny, a Wy lubicie polskie morze?

23

Odp: podróże, małe i duże

ja preferuję góry, nad morzem się nudzę big_smile
jeden-dwa dni bezczynności to dla mnie max!

24

Odp: podróże, małe i duże

uwielbiam morze! wdychanie jodu, spacery brzegiem morza, zachody słońca, smażone rybki:D

25

Odp: podróże, małe i duże

[quote=angelcity89]uwielbiam morze! wdychanie jodu, spacery brzegiem morza, zachody słońca, smażone rybki:D[/quote]

Też tak mam smile