151

Odp: Co byś teraz zjadła?

nienawidzę banków!!!!!!!!!!!


za to kocham rafaello smile oj Barbie zazdroszczę, ja jakbym miała rafaello nie poprzestałabym na jednym wink

152

Odp: Co byś teraz zjadła?

oooooooooo ja też je uwielbiam smile

153

Odp: Co byś teraz zjadła?

Mam Rafaello, a raczej mąż ma... upolowałam w Rossmanie pudełeczko dla niego na Walentynki smile Jeszcze sobie chomikuje i jak ma chęć to się delektuje big_smile
Czasem oczywiście poczęstuje smile

A ja mam chęć na galaretkę mocno wiśniową...

Ostatnio edytowany przez malgosia74 (2011-03-18 17:30:55)

154

Odp: Co byś teraz zjadła?

teraz to ja mam ochotę na pepsi! big_smile big_smile big_smile
ale pijamy baaardzo rzadko, więc zapasów nie robimy ... może wyskoczymy jeszcze dziś na szybkie zakupy, to  kupię sobie małą butelkę smile

155

Odp: Co byś teraz zjadła?

My też rzadko pijemy Pepsi a córcia to w ogóle nie lubi gazowanych napoi smile

156

Odp: Co byś teraz zjadła?

Ja mam ochotę na naleśniki z serem i rodzynkami, pycha!!!

157

Odp: Co byś teraz zjadła?

A ja na twarożek (choćbym zjadła go przed chwilą to i tak miałabym ochotę na następny).
Ale w sumie... ja zawsze mam ochotę na twarożek smile

158

Odp: Co byś teraz zjadła?

Teraz zjadłabym mega wielkie ciacho do kawy...

  Ostatnio słyszałam, że osobom, które piją słodzoną kawę łatwiej jest zachować szczupłą figurę, ponieważ kofeina w połączeniu z cukrem ogranicza łaknienie.
  Coś w tym hamowaniu apetytu jest chyba, bo osoby, ktore znam i które piją słodką kawę zazwyczaj nie jedzą śniadań z tego co zauważyłam, chyba że są rozsądne i jedzą, bo powinny i po to, by ochronić żołądek przed mocną kawą, no i nie opychają się na noc, więc rano mimo wszystko czują lekki głód.
  Tych, ktorym nie leży na uwadze wprawienie w ruch machiny przemiany materii, dla której podobno rozpędem jest śniadanie i tych, którzy nie przejmują się stanem swojego żołądka nękanego kawą od rana bez śniadania znam sporo i rzeczywiście większość szczupłych.

Mimo wszystko nie zamierzam słodzić kawy. Kocham jej smak niczym nie zmącony. Ale mogę jeść do kawy ciastko. Bardzo chętnie zresztą smile Będzie wówczas spełniona zasada: kofeina+cukier  wink

159

Odp: Co byś teraz zjadła?

A ja mam ochotę na kebaba smile Ale takiego prawdziwego, a nie smażone mięso z kurczaka =/

160

Odp: Co byś teraz zjadła?

Oj, kebab dobra rzecz, mniam mniam. Od kiedy znowu jem mięsko luuuuubię kebaby, te z kury też.

161

Odp: Co byś teraz zjadła?

chcę kanapkę z tuńczykiem! O! big_smile
a będąc ostatnio na zakupach zapomniałam kupić tuńczyka, pomimo że był na liście!!!!!!!! neutral

162

Odp: Co byś teraz zjadła?

Ja nie przepadam za rybami... Wolę mięso =P

163

Odp: Co byś teraz zjadła?

jak moja siostra - dla niej dzień bez mięcha jest dniem straconym big_smile

164

Odp: Co byś teraz zjadła?

Justyna, zapomniałaś mimo że był na liście? Myślałaś pewnie o tej wielkiej czekoladzie, której na liście nie było big_smile big_smile big_smile

165

Odp: Co byś teraz zjadła?

pewnie tak big_smile
czekolady nie wpisuję na listę, o bo po co?? big_smile o tym akurat zawsze pamiętam wink
zapomniałam, bo ja nie znoszę robić zakupów, pędzę jak burza przez sklep, no i omijam pewne pozycje na liście tudzież regały...

166

Odp: Co byś teraz zjadła?

Ja też pędzę, żeby wyjść zanim zacznie mi się już mienić przed oczami od tego wszystkiego. Niczego nie ominę, bo idę i po kolei zgarniam to co jest potrzebne. Wcześniej układam listę zakupów w głowie.
Teraz zjadłabym... właśnie czekoladę. czekolada idzie do mnie w kieszeni chłopaka. Musze się pocieszyć, bo ze względu na nogę nie poszłam do szkoły sad

167

Odp: Co byś teraz zjadła?

Mam ochotę na fajną zupkę tylko 170 kcal!

Oto przepis na włoską jarzynową zupę:

po dwie marchewki, pomidory, ząbki czosnku, 1 cebula, łodyga selera, 1/2 cukinii i papryki, 2 litry wywaru warzywnego, łyzka masła, 1/4 opakowania cienkiego makaronu, przyprawy.

Jak się robi:

wszystkie warzywa pokroić w kostkę a czosnek przez praskę, na oleju i masełku zeszklić cebulę i warzywa, podsmażyć z 10 minut, zalać wywarem, doprawić do smaku ziołami i przyprawami, dodać makaron. Chyba pycha nie?

Ostatnio edytowany przez Barbie1290 (2011-04-13 16:38:12)

168

Odp: Co byś teraz zjadła?

[quote=niechcemisie]Ja też pędzę, żeby wyjść zanim zacznie mi się już mienić przed oczami od tego wszystkiego. Niczego nie ominę, bo idę i po kolei zgarniam to co jest potrzebne. Wcześniej układam listę zakupów w głowie.
Teraz zjadłabym... właśnie czekoladę. czekolada idzie do mnie w kieszeni chłopaka. Musze się pocieszyć, bo ze względu na nogę nie poszłam do szkoły sad[/quote]

A co Ci się w nogę stało?

169

Odp: Co byś teraz zjadła?

Skręciłam wczoraj w kolanie, a wogóle mam z tym kolanem problem, bo kilka lat temu miałam pozrywane więzadła i nie było wyleczone jak trzeba.

170

Odp: Co byś teraz zjadła?

Współczuję sad Ja bym zjadła sobie coś słodkiego smile

171

Odp: Co byś teraz zjadła?

a ja mam ochotę na ryż z suszonymi pomidorkami, pierś z kurczaka z grilla i sałatkę z roszponki z serem gorgonzola

172

Odp: Co byś teraz zjadła?

a ja na niiiiiiiiic bym teraz w siebie nie wepchnęła big_smile
dziś są moje imieniny big_smile
Właśnie wyszli moi Rodzice, zjedliśmy pizze domowej roboty, po kieliszku wina i muffiny z nutellą - mój dzisiejszy wypiek smile
było pyszne, było dużo... mąż zmywa, potem idziemy na spacer big_smile

173

Odp: Co byś teraz zjadła?

To wszystkiego najlepszego Justynko smile

174

Odp: Co byś teraz zjadła?

dziękuję:)

175

Odp: Co byś teraz zjadła?

Justynko a jak Ty robisz taką domową pizzę? Pytam bo mam zmaiar zrobić wieczór włoski z przyjaciółmi, dałabyś mi przepis?