126

Odp: Co byś teraz zjadła?

No to tak: kubek mleka z miodem wielokwiatowym i kanapka z masłem i żółtym serem za mną. Teraz idę wybrać coś do dalszej konumpcji. Wracam ze szkoły strasznie głodna.

127

Odp: Co byś teraz zjadła?

a ja mam ochotę na wielkie NIC bo jest późno i o tej godzinie się nic nie je, tylko pije słabą herbatę z cytrynką!!!

128

Odp: Co byś teraz zjadła?

Ja zawsze późno jem. Od 18.00 w dół pojawia mi się apetyt.

129

Odp: Co byś teraz zjadła?

U mnie na obiad dzisiaj przepyszna pizza domowa big_smile  Mają zachcianki ci moi milusińscy... Mniej czasu przy sobocie na forumowe pogaduchy sad  Dam radę...  A i jeszcze ciasto z galaretką robie na niedziele, mniammm smile Lecz jak zwykle już dzisiaj po kolacji połowe pochłoną... :

Ostatnio edytowany przez malgosia74 (2011-02-19 11:58:10)

130

Odp: Co byś teraz zjadła?

Ha ha, u mnie tak samo jest zawsze z ciastami na niedzielę big_smile Mama musi odkładać część, żeby wystarczyło.

131

Odp: Co byś teraz zjadła?

a ja właśnie zjadam ostatnią babeczkę czekoladową big_smile

132

Odp: Co byś teraz zjadła?

Ja sobie nie pożałowałam dzisiaj herbatników i wafelków. Innych smakołyków też zresztą nie.  Zawsze mam zachcianki kulinarne, kiedy jestem niewyspana. W nocy leciał "Ojciec chrzestny". Nie można było przecież w obliczu tak doniosłego wydarzenia po prostu odwrócić się i spać.

133

Odp: Co byś teraz zjadła?

Ja mam ochotę na jakiegoś wafelka.......... a w piatek zjem tort bo córcia ma urodziny........ czy robiła któraś z was babkę gotowaną? Mam formę i jestem ciekawa czy jest smaczna.

134

Odp: Co byś teraz zjadła?

ja swego czasu robiłam dość często - jest dobra, bardzo delikatna w smaku i konsystencji

135

Odp: Co byś teraz zjadła?

To wypróbuje. A masz jakiś sprawdzony przepis?

136

Odp: Co byś teraz zjadła?

proszę [url]http://urodaizdrowie.pl/babka-gotowana-2[/url] smile
zamieściłam też w ciastach, żeby było łatwiej znaleźć smile

137

Odp: Co byś teraz zjadła?

Dzięki. Na pewno wypróbuję smile

138

Odp: Co byś teraz zjadła?

lody z bita śmietaną i owocami <mniam> big_smile

139

Odp: Co byś teraz zjadła?

Ja bym zjadła z bitą śmietaną i sosem toffi.

140

Odp: Co byś teraz zjadła?

Jestem właśnie w pracy, wstawiłam wodę i zaraz zjem gorącą owsiankę z truskawami kupca smile moje ulubione coś na ząb:)
Dziś tłusty czwartek więc wyczekuje popołudnia bo z przyjaciółkami umówiłam się na kawę z pączkami i Pąki z wiśnią już czekają pod biurkiem!!!

141

Odp: Co byś teraz zjadła?

Zjadłabym kolejnego pączka...

142

Odp: Co byś teraz zjadła?

W czym problem? Dziś nam wolno wszystko!

143

Odp: Co byś teraz zjadła?

Jaaasne, a potem tysiąc brzuszków...

144

Odp: Co byś teraz zjadła?

Ja zjadłam pięć, ale nie byłam rekordzistką, koleżanka z ławki pokonała mnie 6:5.

145

Odp: Co byś teraz zjadła?

ja zjadłam dwa pączki w tłusty czwartek smile

146

Odp: Co byś teraz zjadła?

Teraz mam ochotę na coś słodkiego ,ale trzeba dbac o linie

147

Odp: Co byś teraz zjadła?

Ja się dzisiaj rozgrzeszam ze słodyczy - są imieniny Patryka więc słodkości dzisiaj fullllll:) póżniej będę się martwiła o linię.

148

Odp: Co byś teraz zjadła?

A ja mam ochotę na sok pomidorowy, który uwielbiam !

149

Odp: Co byś teraz zjadła?

a ja mam ochotę na rozgrzewającą zupę smile
ale póki co dopijam kawę i biegnę do urzędu, do banku i jeszcze może do rodziców po drodze zajrzę smile

150

Odp: Co byś teraz zjadła?

A ja właśnie zjadłam bułeczkę półrancuską z brokułami i jedno raffaello. A mam ochotę zjeść jakieś dobre risottko, dzisiaj będę sie objadac na obiedzie u rodziców. Ciekawe co ugotowali, pewno jakieś tłuste, ciężkie rzeczy buuuu