76

Odp: Co byś teraz zjadła?

A tam, nie czuję się tym co jem, nigdy.

77

Odp: Co byś teraz zjadła?

Za  mną chodzi golonka z kapustą, nigdy nie robiłam sama w domu, ale teraz zrobię w woreczku - jest takie gotowe, KAMIS z przyprawami i tylko się kupuje kapustkę i golonkę, podobno pycha, mam ochotę wypróbować, no może nie teraz o tej porze, ale wieczorkiem czemu nie?

78

Odp: Co byś teraz zjadła?

Bardzo prosto jest zrobić samemu taką goloneczkę z kapustą....

79

Odp: Co byś teraz zjadła?

brr,a le to sam tłuszcz, dziewczyny nie jedzcie tego!! Boczki wam się zrobią

80

Odp: Co byś teraz zjadła?

mięso z golonki jest pycha! skórę można wyrzucić (albo dać mężowi) wink

81

Odp: Co byś teraz zjadła?

Ooo, facet chętnie zgodzi się na podział porcji ukochanej.

82

Odp: Co byś teraz zjadła?

[quote=justyna]mięso z golonki jest pycha! skórę można wyrzucić (albo dać mężowi) wink[/quote]
Ale tylko pod warunkiem że pies/kot nie będzie chciał zjeść wink

83

Odp: Co byś teraz zjadła?

hehe smile

teraz to bym zjadła ogórkową .... smile smile smile

84

Odp: Co byś teraz zjadła?

Mniam! A ja jadłam super rosół, który zrobił mój ukochany - jest mistrzem. A wczoraj zrobiła mama - mniam mniam, idealny, jak zawsze smile

85

Odp: Co byś teraz zjadła?

To już wiemy po co go masz - kiedyś zastąpi w kuchni Twoją mamę, a Ty tylko bedziesz leżeć i pachnieć wink

86

Odp: Co byś teraz zjadła?

a ja lubię skórę z golonki smile Poza tym to zjadłabym teraz sobie ciasteczka zbozowe mmmmmmmmmmmm

87

Odp: Co byś teraz zjadła?

ja wcinam kanapkę z czosnkiem...

88

Odp: Co byś teraz zjadła?

widzę że to taka potrawa sezonowa - na sezon grypowy wink

89

Odp: Co byś teraz zjadła?

Taaaa, chyba chodzić i sprzątać po jego gotowaniu smile Gotować umie, sprzątać po gotowaniu się uczy. Czasem mu nawet wychodzi, ale ogólnie to brakuje mu wprawy, powiedzmy.

90

Odp: Co byś teraz zjadła?

Ależ moja droga, przecieżniekoniecznie trzeba sprzątać wink od życia w bałaganie jeszcze nikt nie umarł (chyba) wink

91

Odp: Co byś teraz zjadła?

W mieszkaniu jest czysto, tylko kuchnia po gotowaniu wygląda jakby kręcili w niej sceny do jakiegoś horroru. A dla mniek kuchnia koniecznie musi być czysta.

92

Odp: Co byś teraz zjadła?

a ja bym zjadła właściwie wypiła shakea waniliowe z Mac Donaldsa

93

Odp: Co byś teraz zjadła?

A ja teraz to nie wiem co bym zjadła sad

94

Odp: Co byś teraz zjadła?

Wróciłam ze szkoły. Na pierwszą lekcję nie poszłam wogóle. Koleżanka poszła i uciekła. Przyszła do mnie. Posiedziałyśmy, poszłyśmy na spacer, a na drugiej lekcji zrobiłyśmy sobie karaoke prz4ed szkolnym budynkiem. Na trzeciej przepisywałyśmy klekcje z pierwszej i drugiej, na koniec poszłyśmy normalnie na lekcję. Wróciłam do domu i jakby mnie coś opętało. Jem, jem, jem i nie mogę się nasycić. Mam ochotę na wszystko i wszystko mi smakuje. Jadłam obiad przed wyjściem, ale mimo to dostałam wilczego głodu. Zrobiłam grzanki na jajku. Mało. Teraz robię zapiekankę.

95

Odp: Co byś teraz zjadła?

a ja jem kanapkę z serem i ogórkiem kiszonym, sałatą, wędliną i chrzanem big_smile mniam!

96

Odp: Co byś teraz zjadła?

Pomijając chrzan pychota. Tzn. lubię chrzan bardzo, ale z serem bym go nie połączyła.

97

Odp: Co byś teraz zjadła?

Ja chrzan dodaję do każdej wytrawnej kanapki  smile bardzo lubię!
a biały serek z chrzanem i pomidorem ............. pycha! kiedy będą pyszne świeże pomidory???????????? sad

98

Odp: Co byś teraz zjadła?

Uuuu... miałaś na myśli biały. Twarożek to dla mnie świętość i nie skalałabym jej przenigdy. Ogórki kiszone też mi nie pasują. Hm... świeżo upieczona mężatka, więc pożycie się jeszcze układa... robi dziwne kanapki z twarożkiem, chrzanem, ogórkiem kiszonym... będzie potomek.

99

Odp: Co byś teraz zjadła?

big_smile
żółty też jem z chrzanem tongue
a żeby było śmieszniej i coby od razu uciąć spekulacje dot. potomka to... duże ilości chrzanu do naszej kuchni wniósł mój mąż big_smile

100

Odp: Co byś teraz zjadła?

chodzi za mną czekolada słodka chwila big_smile  gorąca, gęsta, mniam big_smile