101

Odp: Co byś teraz zjadła?

Pizze hawajska <mniam>

102

Odp: Co byś teraz zjadła?

Dzisiaj dzień pizzy i ja za chwilę będę ją jadła, mlask mlask

103

Odp: Co byś teraz zjadła?

ja właśnie zjadłam pyszną kanapkę i teraz bym się napiła kawy z pianką mleczną smile

104

Odp: Co byś teraz zjadła?

Ja jem lody o smaku pomarańczy i serka homogenizowanego, piję mocną czarną, parzoną, za oknem znowu słońce... nie mam ochoty na nic innego. Mpja ochota na "coś" jest właśnie zaspokajana.

105

Odp: Co byś teraz zjadła?

Zaraz bęę popijać pyszne słodkie czerwone winko smile Na zdrowie smile

106

Odp: Co byś teraz zjadła?

Ha ha... ja lubiłam wytrawne i półsłodkie, a teraz wcale nie piję. Jakoś tak nie mam ochoty na alkohole, ale jeśli już miałabym się napić, to nie byłby to drink, piwo, szampan, tylko właśnie czerwone wino. Jednego tylko nie tknę - vermoutha... nigdy przenigdy. Raz piłam i wystarczy - po drugiej lampce dostałam nagle takiego bólu głowy, że masakra. Nie rozumiem dlaczego, ale byłam na 100% pewna, że od wina.

107

Odp: Co byś teraz zjadła?

ja mam ochotę na serek homogenizowany...

108

Odp: Co byś teraz zjadła?

Mhmm... waniliowy najlepszy, mniam mniam...

109

Odp: Co byś teraz zjadła?

A ja na placki ziemniaczane z sosem pieczarkowym :-)

110

Odp: Co byś teraz zjadła?

mnia, pycha, a ja właśnie zjadłam gotowego hamburgera ze sklepu, którego podgrzałam w mikrofali, na szczęście za dwie godziny biegnę do domu bo dzisiaj mam krócej pracę więc zjem leczo:)

111

Odp: Co byś teraz zjadła?

a ja właśnie zjadłam orzechy laskowe w czekoladzie, pycha

112

Odp: Co byś teraz zjadła?

Oooo, też bym zjadła. Kocham takie rzeczy!

113

Odp: Co byś teraz zjadła?

I LOVE placki ziemniaczane!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
o kurcze.... właśnie sobie uświadomiłam, że mam maszynkę, wiec mogę sobie zrobić placki ziemniaczane bez konieczności ręcznego tarcia ziemniaków (nie znoszę tego!)
chyba jutro będą placki!

114

Odp: Co byś teraz zjadła?

A ja naleśniki... Wreszcie weekend i mogę trochę nadrobić kulinarne zaległości:)

115

Odp: Co byś teraz zjadła?

Zjadlam meeega wielki talerz zapiekanki makaronowej z miesem mielonym i pomidorami z puszki... przepyszna!!!

116

Odp: Co byś teraz zjadła?

a my jedliśmy świeże truskaweczki - takie ogromne ! pycha !

117

Odp: Co byś teraz zjadła?

Zjadłabym coś słodkiego....

118

Odp: Co byś teraz zjadła?

Mmmm zjadłam pysznego schabika, a na deser pyszny torcik owocowy i kawa mmmm smile

119

Odp: Co byś teraz zjadła?

torcik owocowy pycha! ... ja właśnie jem lody i popijam Inką smile

a jutro upiekę ciasto czekoladowe! big_smile
taka niespodzianka walentynkowa, bo mój mąż w poniedziałki zawsze wraca późno (ok. 21) więc akurat będe miała czas na upichcenie czegoś słodkiego smile

120

Odp: Co byś teraz zjadła?

Ja też raczyłam się dzisiaj Inką... z dodatkami.
W piątek przesadziliśmy. Mieliśmy ochotę na "coś", najchętniej coś słodkiego i coś do chrupania. Poszliśmy do sklepu i zaczęliśmy brać wszystko. Ocknęłam się przy półkach z orzeszkami i mówię do siebie:"za dużo pazero" i odłożyliśmy orzeszki i paluszki. Stanęło na tym, że wynieśliśmy wafelki kokosowe w mlecznej czekoladzie, trzy paczki chrupek (dwa rodzaje), dwie różne czekolady i popcorn, taki do robienia (220 g, więc sporo). Poszliśmy  do mnie. Na drugi dzień zostały jedne chrupki i połowa popcornu. Leżałam do góry brzuchem i kwiczałam jak prosię. Ale apetyt został zaspokojony.

121

Odp: Co byś teraz zjadła?

Oooo ale bym czipsy wszamala... szkoda, ze mam wlosy mokre (buuu kolor mi nie wyszedl taki jaki chcialam!!! sad ) bo bym wyskoczyla do biedronki po moje ulubione sticksy big_smile

122

Odp: Co byś teraz zjadła?

o kurcze...czipsów nie jadłam już dobry rok....

123

Odp: Co byś teraz zjadła?

Zobaczymy co wymyślą w tym konkursie Lays - może będzie coś interesującego do szamania.

124

Odp: Co byś teraz zjadła?

teraz to bym zjadła cokolwiek! bo umieram z głodu wink

125

Odp: Co byś teraz zjadła?

Ja właśnie po kawie i pączku jestem smile