101

Odp: Ulubione książki i filmy

To może macie duże mieszkania, bo ja tylko nieco ponad 60 m 2 ?

102

Odp: Ulubione książki i filmy

Ja mam jeszcze mniejsze ale na półkach trzymam książki

103

Odp: Ulubione książki i filmy

Teraz czytam Trylogię Kusziela, jestem w połowie pierwszego tomu i bardzo mi się podoba, to takie fantasy erotyczne bym powiedziała big_smile

104

Odp: Ulubione książki i filmy

uuuuuuuuu to może być ciekawe.....ja obecnie nic nie czytam......

105

Odp: Ulubione książki i filmy

Książki zawsze dadzą się gdzieś upchnąć. Fajnie wyglądają wszędzie, nawet jako sama ozdoba.

106

Odp: Ulubione książki i filmy

a ja znowu przytachałam reklamówkę książek, dostałam od znajomego, który likwidował bibliotekę rodziców, wybrałam spośród sterty książek jedynie jedną wielką reklamówkę wink
m.in. jedną książkę tej autorki D. Steel (Emilia mi pożyczyła jedną książkę tej autorki), E. Bronte, kilka starych książek kucharskich i wiele wiele innych big_smile bardzo się cieszę!

107

Odp: Ulubione książki i filmy

zazdroszczę big_smile fajnie tak dostać reklamówę książek

108

Odp: Ulubione książki i filmy

Też zazdroszczę.....

109

Odp: Ulubione książki i filmy

nooo fajnie big_smile

110

Odp: Ulubione książki i filmy

Justyna, właśnie przyszły książki.... przeczytam jak najszybciej smile teraz czytam "Zabójcze piękno" Joy Fielding i mnie wciągnęła...

111

Odp: Ulubione książki i filmy

super, nie spiesz się smile
ja wciąż czytam PRAWDA O RUBY ale czasu coraz mniej, więc pewnie mi się jeszcze z nią zejdzie...

112

Odp: Ulubione książki i filmy

Ja przeczytałam "Zabójcze piękno" i naprawdę polecam tę książkę bo jest super wciągająca!!!

113

Odp: Ulubione książki i filmy

A ja mam teraz tak mało czasu na czytanie sad

114

Odp: Ulubione książki i filmy

summerlove - ja też! dziś przeczytałam dwa rozdziały stojąc w korku big_smile

115

Odp: Ulubione książki i filmy

Ja nadrabiam kiedy tylko mogę. A wtedy nikt i nic mnie nie oderwie. I uwielbiam czytac w wannie smile

116

Odp: Ulubione książki i filmy

A ja uwielbiam czytać jak już mała i mąż śpią (albo jest w pracy)... wtedy zapalam sobie lampkę i czytam w łóżku...

117

Odp: Ulubione książki i filmy

Oooo, do poduchy jest też super. Tylko że czasami jak się naczytałam horrorów bałam się iść do toalety potem i rozglądałam się dookoła.

118

Odp: Ulubione książki i filmy

a ja już się odzwyczaiłam od czytania w łózku, ale jako dziecko nie zasnęłam bez ksiażki w ręku smile

119

Odp: Ulubione książki i filmy

[quote=niechcemisie]Oooo, do poduchy jest też super. Tylko że czasami jak się naczytałam horrorów bałam się iść do toalety potem i rozglądałam się dookoła.[/quote]
Ja ostatnio unikam horrorów książek i filmów bo i bez tego boję się sama w nocy...

120

Odp: Ulubione książki i filmy

Oj działa na wyobraźnię. Człowiek niby taki racjonalnie myślący za dnia, ale jak się tak wczuje w dobrze napisaną książkę, to potem dziwaczne myśli same się czepiają głowy, mimowolnie i strac wyjść z łóżka.

121

Odp: Ulubione książki i filmy

[quote=emilia_s292][quote=niechcemisie]Oooo, do poduchy jest też super. Tylko że czasami jak się naczytałam horrorów bałam się iść do toalety potem i rozglądałam się dookoła.[/quote]
Ja ostatnio unikam horrorów książek i filmów bo i bez tego boję się sama w nocy...[/quote]
Przecież nie jesteś sama w nocy?....

122

Odp: Ulubione książki i filmy

Jak mąż ma nockę to tylko zostaję z córką i kotem...... fakt nie jestem sama, ale córka idzie szybko spać i nie można do niej się przytulić...

123

Odp: Ulubione książki i filmy

... a kot może się okazać seryjnym mordercą z horroru.

124

Odp: Ulubione książki i filmy

no właśnie.....

125

Odp: Ulubione książki i filmy

[quote=emilia_s292]Jak mąż ma nockę to tylko zostaję z córką i kotem...... fakt nie jestem sama, ale córka idzie szybko spać i nie można do niej się przytulić...[/quote]
Do kota się wtedy przytul... Albo rozważ inną opcję smile