26

Odp: Ulubione książki i filmy

ja czekam az wydadza ostania czesc tongue tak za 2 lata i zaczne zmierzch czytac tongue

no i zapomnialam wziasc Intruza ;p

27

Odp: Ulubione książki i filmy

Właśnie czytam "Weronika postanawia umrzeć"

28

Odp: Ulubione książki i filmy

[quote=emilia_s292]Właśnie czytam "Weronika postanawia umrzeć"[/quote]
a ja nie lubię Coelho... jakoś do mnie nie przemawia....

29

Odp: Ulubione książki i filmy

aa chciałam napisać co innego, ale zostałam rozproszona tą "Weroniką" wink
obejrzałam właśnie całkiem relaksujący film, żadna rewelacja, ale akuratny na przyjemny wieczór "Sok z żuka" smile

30

Odp: Ulubione książki i filmy

Ja zgłupiałam. To gdzie oglądasz, jak nie masz telewizora?

31

Odp: Ulubione książki i filmy

[quote=pinkmause]Ja zgłupiałam. To gdzie oglądasz, jak nie masz telewizora?[/quote]
na komputerku smile

a konkretnie na ścianie, bo pożyczyłam z pracy rzutnik, więc rzucamy sobie obraz z komputra na ścianę i mamy takie małe kino wink

32

Odp: Ulubione książki i filmy

To nawet lepsze. Nie pomyślałam, hi hi.

33

Odp: Ulubione książki i filmy

zdecydowanie!
nie ma reklam i durnych seriali smile

34

Odp: Ulubione książki i filmy

Ja czytam, co mi w rękę wpadnie. Teraz akurat Lema opowiadania.
A wcześniej Hemingwaya.
Po takich lekturach w głowie tworzy się ciekawy kolaż.

35

Odp: Ulubione książki i filmy

ja aktualnie ślęczę nad Podstawami Epidemiologii big_smile
po raz kolejny... czasem trzeba sobie coś powtórzyć wink

36

Odp: Ulubione książki i filmy

Ja męczę z synem "Kubusia Puchatka". A pod poduszką trzymam "Wiedźmina".

37

Odp: Ulubione książki i filmy

Moja mała tez lubi Kubusia Puchatka!

38

Odp: Ulubione książki i filmy

Ja czytam książki psychologiczne, pedagogiczne, dot. odżywiania oraz książki o psach. smile
Co do filmów to uwielbiam komedie i horrory smile Taka mała rozbieżność.

39

Odp: Ulubione książki i filmy

[quote=emilia_s292]Moja mała tez lubi Kubusia Puchatka![/quote]

My mamy jako lekturę. sad Polecam za to Misia Paddingtona, czyta się fantastycznie, a dzieci go uwielbiają (sprawdzone!) jeszcze bardziej niż Puchatka.

40

Odp: Ulubione książki i filmy

Ja uwielbiam czytać i czytam kiedy tylko mogę. Przeważnie są to lekkie książki takie obyczajowe i powieści, poza tym kryminały. Niezaprzeczalnie najlepsza jest jak dla mnie Chmielewska - dla innych fanek podpowiem, że jest taka angielska chyba autorka - Janet Evanovich, która pisze w bardzo podobnym stylu - jest wątek kryminalny, akcja i kupa śmiechu smile Jakiś czas temu odkryłam też wspaniałą twórczość Marry Higgins Clark - kryminały czy thrillery, które mają wspaniałą fabułę, czyta się je szybko, bo niesamowicie wciągają i przeważnie mają zaskakujące zakończenia. Niedawno przeczytałam też "Dom nad rozlewiskiem" Małgorzaty Kalicińskiej - powiem Wam, że obawiałam się, że powieść będzie taka mdła i nudna, ale zrobiła na mnie wielkie wrażenie - jest po prostu urocza i piękna. Jeśli ktoś zechce zastanowić się chwilę nad swoim życiem, zwolnić tempo, to książka ta potrafi nauczyć jak postrzegać piękno otaczającego nas świata - widoki za oknem, zmieniające się pory roku, jak doceniać każdy dzień spędzony z kochającą osobą...

41

Odp: Ulubione książki i filmy

[quote=pinkmause][quote=emilia_s292]Moja mała tez lubi Kubusia Puchatka![/quote]

My mamy jako lekturę. sad Polecam za to Misia Paddingtona, czyta się fantastycznie, a dzieci go uwielbiają (sprawdzone!) jeszcze bardziej niż Puchatka.[/quote]

Paddingtona to mała ogląda ale jakoś jej się nie podoba...

42

Odp: Ulubione książki i filmy

Ale książka i bajka to dwie różne sprawy. Znam wiele przykładów. smile

43

Odp: Ulubione książki i filmy

Teraz czekam na 2 część "Igrzysk Śmierci". Ma wyjść już niebawem.

44

Odp: Ulubione książki i filmy

To jak nikogo nie ma to idę do łóżeczka z "Królową Ciemności".

Szkoda, że nikt nie gustuje w takich książkach jak ja...

45

Odp: Ulubione książki i filmy

Ostatnio wpadła mi do rąk przypadkowo książka którą napisał Jacek Dąbała  pod nazwą '' Największa przyjemność świata''  dziewczyny powiem tylko jedno przeczytajcie i nie będę mówić o czym jest , jest na prawdę !!!!! Polecam , ja ją połknęłam w jeden dzień!

46

Odp: Ulubione książki i filmy

Fanom zmierzchu polecam "Pamiętniki Wampirów" - właśnie zaczęłam się wgryzać w 1 księgę.
Kusi mnie też cykl Dom Nocy,  tongue

47

Odp: Ulubione książki i filmy

no no lubie o wampirach a wiec coś wynajde nawet w bibliotece

48

Odp: Ulubione książki i filmy

Każdy, kto wypełni ankietę, będzie miał szansę wygrać jeden z 5 egzemplarzy znakomitej książki "Dziesięciu królów morza" Jacquesa Mayola.

[url]http://www.menshealth.pl/forum/index.php?showtopic=1727[/url]

49

Odp: Ulubione książki i filmy

Aby wygrać książkę "Znowu poniedziałek" autorstwa Kirsten Khaschei, wystarczy odpowiedzieć na pytanie: "Którym dniem tygodnia według tradycji biblijnej jest poniedziałek?" i w terminie do 25 stycznia przesłać na adres [email protected], w tytule należy podać "Księgarnia Sowa - Poniedziałek" oraz podpisać się imieniem i nazwiskiem. Rozwiązanie konkursu 26 stycznia.

[url]http://www.raciborz.com.pl/art15029.html[/url]

50

Odp: Ulubione książki i filmy

[quote=emilia_s292]Właśnie czytam "Weronika postanawia umrzeć"[/quote]


oglądałam ten film! Coś wspanialego, nie wiem tylko czy książka nie lepsza, bo zwykle tak jest