126

Odp: Ulubione książki i filmy

Do kota to ciężko bo drapie i gryzie  ...

127

Odp: Ulubione książki i filmy

Musisz mieć maskotkę.

128

Odp: Ulubione książki i filmy

ja oglądam darmowe filmy na [url=http://www.kino.pecetowiec.pl]www.kino.pecetowiec.pl[/url] - niektóre są z limitem, więc wtedy trzeba poczekać z 50 minut o potem dokończyć. Tak już obejrzałam kilka suepr filmów.

129

Odp: Ulubione książki i filmy

Ja oglądam na psocie i można limit ominąć tylko musi się zbuforować najpierw a to trwa.

130

Odp: Ulubione książki i filmy

[quote=niechcemisie]Musisz mieć maskotkę.[/quote]
Chyba kupię sobie misia....

131

Odp: Ulubione książki i filmy

I niech jeszcze pachnie jego perfumami...

132

Odp: Ulubione książki i filmy

[quote=emilia_s292]Do kota to ciężko bo drapie i gryzie  ...[/quote]
To musisz mu zęby wyrwać i spiłować tipsy smile

133

Odp: Ulubione książki i filmy

Protestuję przeciwko tak brutalnemu traktowaniu zwierząt!!!
Do takiego z zębami i pazurami też się można przytulić, tylko trzeba mieć odpowiednie podejście

134

Odp: Ulubione książki i filmy

MOżna się do niego tulić jak jest śpiący albo zmęczony smile wtedy jet mięciutki i cieplutki smile

135

Odp: Ulubione książki i filmy

Ja jestem jeszcze bardziej mięciutki i gorrący... i nie drapie ani nie gryze, chyba że bedziesz chciała wink

136

Odp: Ulubione książki i filmy

zibbi od od emili s292 sie odpier... tomoja żona ale ja mogę cie podrapać

137

Odp: Ulubione książki i filmy

To słaby masz repertuar... A z tą żoną to uwierze jak zobacze akt ślubu!

138

Odp: Ulubione książki i filmy

Nie musisz wierzyć. Nie zalezy mi na twoim zdaniu. Masz tylko przestać pisać do niej takie głupoty!

139

Odp: Ulubione książki i filmy

Ty pisałeś większe tylko nie miał ci kto nawrzucać to sie teraz odgrywasz ale ci słabo idzie

140

Odp: Ulubione książki i filmy

Nie przypominam sobie żebym pisał do innych dziewczyn tak, jakbym chciał ją każdą "bzyknąć".

141

Odp: Ulubione książki i filmy

Oj ktoś tu jest bardzo zazdrosny, ale to fajnie kiedy facet taki jest, mnie akurat to kręci

142

Odp: Ulubione książki i filmy

[quote=sebastian1979]Nie przypominam sobie żebym pisał do innych dziewczyn tak, jakbym chciał ją każdą "bzyknąć".[/quote]
Każdą to byś nie zdołał, nie przesadzaj. Zwłaszcza że się żadna nie skusiła wink

143

Odp: Ulubione książki i filmy

co tu się dzieje??

144

Odp: Ulubione książki i filmy

Sceny zazdrości nie wiadomo o co smile

145

Odp: Ulubione książki i filmy

[quote=summerlove][quote=sebastian1979]Nie przypominam sobie żebym pisał do innych dziewczyn tak, jakbym chciał ją każdą "bzyknąć".[/quote]
Każdą to byś nie zdołał, nie przesadzaj. Zwłaszcza że się żadna nie skusiła wink[/quote]
Ja się skusiłam smile

146

Odp: Ulubione książki i filmy

[quote=sebastian1979]zibbi od od emili s292 sie odpier... tomoja żona ale ja mogę cie podrapać[/quote]
Szanowny Forumowiczu, proszę nie używać słów uważanych powszechnie za wulgarne!

147

Odp: Ulubione książki i filmy

Wygrałam horror na dvd. Zapowiada się wieczór komediowy. Nie wiem dlaczego, ale większość horrorów mnie śmieszy. Prędzej mnie książka z tego gatunku wystraszy niż film.

148

Odp: Ulubione książki i filmy

aktualnie w kinach jest film SOUL KITCHEN - szczerze polecam! rewelacyjny odprężający film smile

149

Odp: Ulubione książki i filmy

[quote=niechcemisie]Wygrałam horror na dvd. Zapowiada się wieczór komediowy. Nie wiem dlaczego, ale większość horrorów mnie śmieszy. Prędzej mnie książka z tego gatunku wystraszy niż film.[/quote]
Wiesz, w książce nie widać tego ketchupu... i innych "efektów" wink

150

Odp: Ulubione książki i filmy

W sumie tak. Jeszcze jak ktoś ma wyobraźnię bardziej skłonną do zmyślania złych niż dobrych rzeczy , to lepsza w takim wypadku książka będzie.