101

Odp: Związek z cudzoziemcem

Nic się nie martwcie, złego diabli nie biorą, więc nic mi nie będzie smile

102

Odp: Związek z cudzoziemcem

No mamy nadzieję, że Ci nic nie będzie, ale czemu tak to lekceważysz? Domyślasz się choć przyczyny tego bólu?

103

Odp: Związek z cudzoziemcem

Tak, uważam, że to dolegliwości okresowe... Choć faktycznie trochę mnie niepokoi, że tak długo boli...

104

Odp: Związek z cudzoziemcem

Dolegliwości okresowe? Tyle czasu? No chyba że masz akurat krwawienie, bo jeśli nie masz to idź od razu do lekarza tak jak stoisz.

105

Odp: Związek z cudzoziemcem

To chyba musisz iść na badania okresowe - tak się to powinno nazywać, bynajmniej bez związku z pracą wink

106

Odp: Związek z cudzoziemcem

Dzwoniłam wczoraj do gabinetu... Chciałam się umówić do ginekologa, ale akurat wyjeżdża i będzie dopiero po 25 lipca... Więc do tego czasu muszę przeżyć smile Ale dziś już troszkę lepiej smile

107

Odp: Związek z cudzoziemcem

Czemu nie pójdziesz do innego? Jeśli lepiej Ci rzeczywiscie, to dobrze, ale żeby nie było tak, że jak przestanie Cię boleć to machniesz ręką. Sama tak robię, dlatego wiem jakie są konsekwencje.

108

Odp: Związek z cudzoziemcem

Nie pójdę do innego, bo nie mam zaufania do innych tongue Ale wybiorę się jak wróci z urlopu... Mój Narzeczony nie da mi spokoju, jeśli nie pójdę hmm

109

Odp: Związek z cudzoziemcem

Może niech sam Cię przebada...

110

Odp: Związek z cudzoziemcem

Przeciw chłopu się buntuje niepokorna baba. Widziałyśta ją?

111

Odp: Związek z cudzoziemcem

Ksymena, wiesz ile On ma teorii na temat tego co może mi dolegać? On jak tylko mu coś powiem, że mnie boli, to zaraz szuka tysiąca informacji o tym a potem tylko wypytuje o dodatkowe dolegliwości... Już mu proponowałam, żeby może na medycynę poszedł... Ehh... hmm

Niechcemisie, a co do mojego buntu, to przecież nie można chłopu ulegać tongue

112

Odp: Związek z cudzoziemcem

Chyba że czasami, tak dla urozmaicenia wink

113

Odp: Związek z cudzoziemcem

No tak, żeby nie popaść w rutynę to czasem trzeba tongue Ale nie za często tongue

114

Odp: Związek z cudzoziemcem

Najlepiej to zrobić tak, żeby myślał, ze ulegasz, a i tak robić po swojemu wink

115

Odp: Związek z cudzoziemcem

Jeżeli dwoje ludzi w swoim życiu kieruje się wzniosłymi zasadami i potrafi iść na kompromis to nie ma znaczenia z jakiego kraju pochodzą. Jednak za Araba, wyznawcę islamu itp nie wyszłabym za mąż i już.

116

Odp: Związek z cudzoziemcem

[quote=Ksymena]Najlepiej to zrobić tak, żeby myślał, ze ulegasz, a i tak robić po swojemu wink[/quote]

Zazwyczaj tak właśnie robię... Przekręcam wszystko tak, żeby myślał, że to jego pomysł, a ja wspaniałomyślnie się na to zgadzam tongue

117

Odp: Związek z cudzoziemcem

Ciekawe gdzie się tego nauczyłaś - czyżby na tym forum? wink

118

Odp: Związek z cudzoziemcem

Mam trudny dosyć charakter, i jestem strasznie uparta. A co za tym idzie, lubię postawić na swoim - nie zawsze można wprost, więc nauczyłam się kombinować. tongue

119

Odp: Związek z cudzoziemcem

A kto dziś nie ma trudnego charakteru ?!? Takie czasy - jak nie my ich, to oni nas, dobrze mówię, nie? wink

120

Odp: Związek z cudzoziemcem

Oj tak, teraz to jest swoista walka - wygrywa ten, który lepiej umie zamotać albo pokombinować...

121

Odp: Związek z cudzoziemcem

[quote=Barbie1290]Jeżeli dwoje ludzi w swoim życiu kieruje się wzniosłymi zasadami i potrafi iść na kompromis to nie ma znaczenia z jakiego kraju pochodzą. Jednak za Araba, wyznawcę islamu itp nie wyszłabym za mąż i już.[/quote]
Ja bym wyszła... ale za bogatego. Potem wkręciłabym mu, że śnił mi się Allah, który mówił, że mój mąż ma misję do wykonania i żebym się nie martwiła, bo ześle mi pocieszenie. Ja we śnie spytałam jaką misję, a Allah mi odpowiedział, że mam wyprawić męża na kurs pilotażu i musi on kupić sobie awionetkę i wbić się nią w ambasadę USA.
No. I zostałabym z kasą. Uciekłabym za granicę i już. Pocieszenie na szwajcarskim koncie bym ulokowała, żeby było mi otuchą na czas żałoby.

Co do trudnego charakteru drogie dziewczyny, to pochwalę się, że ja też taki mam. Trzeba duuuużo cierpliwości prz mnie, oj dużo.

Ostatnio edytowany przez niechcemisie (2011-07-06 10:12:38)

122

Odp: Związek z cudzoziemcem

Hehe to nasze forum przyciąga chyba trudne charaktery big_smile Albo już taki nasz kobiecy los big_smile

123

Odp: Związek z cudzoziemcem

Słuchajcie, na męża tylko bogaty się nadaje, bo przynajmniej finansowo zrekompensuje straty moralne wynikające z konieczności znoszenia jego towarzystwa wink

124

Odp: Związek z cudzoziemcem

Ha ha zgadzam się!!!

125

Odp: Związek z cudzoziemcem

Wreszcie ktoś mnie rozumie wink