226

Odp: Związek z cudzoziemcem

Jednak inność budzi w nas  obawę większą niż to, co znane...

227

Odp: Związek z cudzoziemcem

Znam pary mieszane, kobiety nie wyglądają w nich na nieszczęśliwe... Pewnie mają problemy podobne jak polskie, bo dzisiaj świat przestaje się dzielić na nas i innych, stajemy się mieszkańcami jednej globalnej wioski...

228

Odp: Związek z cudzoziemcem

trzeba uważać żeby różnice kulturowe nie były zbyt duże bo mogą pojawić się problemy.

229

Odp: Związek z cudzoziemcem

Dla mnie Murzyni odpadają jako partnerzy

230

Odp: Związek z cudzoziemcem

Ja ogólnie jestem przeciw różnym kulturom w domu, więcej z tego nieporozumień niz pożytku no i później nie wiadomo jak dzieci wychowywać...

231

Odp: Związek z cudzoziemcem

Byłam w związku z Niemcem, i on mi wmawiał, że powinnam adorować faceta i w ogóle powinno być po równo wszystko, nawet na jedną romantyczną niespodziankę nie mogę od niego liczyć. A to, że urodzę dzieci jest bez znaczenia. Bo on nie lubi być wykorzystywany.
A dla mnie to jakieś nienaturalne. Bycie prawdziwą kobietą to chyba coś cennego w naszych czasach. Lubię się kobieco ubrać, bycie matką jest dla mnie ogromnie ważne (mimo, że jeszcze nie mam dzieci, ale myślę o tym i będzie to bardzo ważna część mojego życia)...

232

Odp: Związek z cudzoziemcem

Znajoma jest w związku z Hindusem, to jej drugi mąż i nie może się go nachwalić.