76

Odp: Mężczyzna idealny

Czasem i kasa nie pomoże jak się nie ma tzw. miłej aparycji smile Chociaż są dziewczyny którym wszystko jedno...

77

Odp: Mężczyzna idealny

Dokładnie - tamten ćwok, któremu pozwoliłam się zgnębić nie miał ani jednego ani drugiego... ani wogóle niczego.

78

Odp: Mężczyzna idealny

Coś chyba musiał mieć jednak w sobie? Ciekawe czym Cię przyciągnął?

79

Odp: Mężczyzna idealny

Manipulacja, piękne gadanie, rozmowy na głębokie tematy.

80

Odp: Mężczyzna idealny

Filozof-szarlatan? Znam paru takich "intelektualistów"...

81

Odp: Mężczyzna idealny

Gnojki, gadać tylko potrafią. Taki gość byłby świetnym politykiem - pięknie mówi i obiecuje, potrafi zjednać ku sobie słowami, ale żeby zrobić coś dobrego i konkretnego to już brak jakichkolwiek predyspozycji.

82

Odp: Mężczyzna idealny

Łącznie z chęciami... tych również brakuje.

83

Odp: Mężczyzna idealny

Na mnie czcze gadanie nie robi wrażenia, ale jeśli faktycznie facet ma genialne poczucie humoru to wymiękam - to jest dla mnie ideał: przystojny do tego lekko zbzikowany:)

84

Odp: Mężczyzna idealny

Na mnie zrobiło, na początku nawet coś tam robił do tego. A z tym poczuciem humoru to masz rację. Takich ludzi się po prostu lubi, ale naiwne kobiety mogą dac się złapać w pułapkę, tak jak moja koleżanka, bo gość miał takie poczucie humoru, że na wady nawet nie patrzyła, a nie były takie, żeby dało się je pominąć - ciągle pił.

85

Odp: Mężczyzna idealny

Albo będzie chciał się ciągle bawić, a jak pojawi sie dziecko, to ucieknie od problemów...

86

Odp: Mężczyzna idealny

[quote=summerlove]Szanse wzrastają wprost proporcjonalnie do wzrostu zer na koncie wink[/quote]
I to jest cała prawda o laskach. Bardziej sie podniecają nowym ciuchem czy kosmetykiem niż facetem...

87

Odp: Mężczyzna idealny

A w jaki sposób ty taką wiedzę posiadłeś? Patrzcie dziewczyny - oto jedyny mężczyzna na świecie, który poznał całą prawdę o kobietach!

Powiedz, że facet nie ma swoich podniet typu - nowy sprzęt, samochód lub motocykl wzbudzający podziw u kolegów, powiedz, że mężczyźni nie lubią pieniędzy, ha ha
Jeden z najpowszechniejszych błędów w jakich tkwią mężczyźni to właśnie ten - kobiety kochają pieniądze. Zibbi, kobiety kochają to, co mogą mieć za pieniądze, czyli między innymi wygląd (to ważne dla większości kobiet), wygodne życie (a kogo nie kusi taka opcja?), poczucie bezpieczeństwa materialnego (to w dzisiejszych czasach może uchronić przed depresją).

Ostatnio edytowany przez niechcemisie (2010-09-20 15:17:53)

88

Odp: Mężczyzna idealny

Hmmm... na jedno wychodzi, bo wiele dziewczyn można kupić nową furą czy prezentami... Ale nie trać nadziei Zibbi, może trafisz na taką, której obojętny jest stan posiadania...

89

Odp: Mężczyzna idealny

może tak a może nie, kto to wie?

90

Odp: Mężczyzna idealny

Jesteś milionerem, że się tak bulwersujesz, czy może tak przywiązany jesteś do swoich pieniędzy, że nie chcesz się nimi dzielić z ukochaną osobą? Opcja trzecia - nie masz grosza przy duszy i martwisz się, że przez to kobiety nie znajdziesz.

91

Odp: Mężczyzna idealny

A kiedy zabiegałeś o względy kobiety ?w jaki sposób próbowałeś ją podniecić ,może zmień taktykę .
Nie sądzę ,że wszystkie lecą na pieniądze ,znam dziewczynę ,która bardziej sobie ceni prawdomówność i skromność -idealny materiał na żonę .

92

Odp: Mężczyzna idealny

Ale napadłyście na jednego big_smile

93

Odp: Mężczyzna idealny

Większość mężczyzn mierzy kobiety jedną miarką.

94

Odp: Mężczyzna idealny

no niestety, a śmieją się z kobiet że o wszystkich facetach mówią że są świnie. A sami są nie lepsi w podobnych osądach.

95

Odp: Mężczyzna idealny

Mam wrażenie ,że nie ma idealnych mężczyzn ,zawsze wcześniej ,czy później jakieś wady wyjdą .

96

Odp: Mężczyzna idealny

[quote=subtellna]Ale napadłyście na jednego big_smile[/quote]
Subtellna, kiedy to było... dawno i nieprawda big_smile Ponad 5 lat temu... OMG... to ja jeszcze faceta miałam. Czasy prehistoryczne.

Gdyby był mężczyzna idealny, to byłby ideałem dla jednej tylko kobiety, czy nie tak?
Chyba każda z nas ma jakieś nieco odmienne oczekiwania i upodobania. Nawet jeśli w kilku sprawach wybrałybyśmy tak samo, to w kilku innych byłyby jakieś drobne, albo i większe różnice. No i taki facet, który byłby ideałem dla jednej z nas, nie mógłby być idealny dla drugiej.

97

Odp: Mężczyzna idealny

No tak, nie czytałam daty wink

98

Odp: Mężczyzna idealny

Dla mnie mężczyzna idealny to niebieskooki brunet;) Ale wybrałam blondyna i też jestem z nim szczęśliwa:)

99

Odp: Mężczyzna idealny

Mężczyzna idealny nie zależy od wyglądu zewnętrznego, ale od cech charakteru, zalet.

100

Odp: Mężczyzna idealny

Ale i wygląd jest ważny... Nie wybiorę kogoś tylko ze względu na charakter...