201

Odp: Niezbędne kosmetyki

Perfumy i szminka!

202

Odp: Niezbędne kosmetyki

Puder i błyszczyk

203

Odp: Niezbędne kosmetyki

Cały komplet pielęgnacyjny, czyli szampon, odżywka i olejek do włosów, kosmetyki do mycia, tonik, kremy itd. smile Bez kolorówki bym przeżyła, ale kocham makijaż, więc w zasadzie cały mój zapas uwielbiam i w pewien sposób jest mi niezbędny smile

204

Odp: Niezbędne kosmetyki

Ostatnio nie rozstają się z wazeliną, bo moje usta i ręce też potrzebują nawilżenia po upałach...

205

Odp: Niezbędne kosmetyki

Krem do rąk, bo mam bardzo przesuszone w tym roku.

206

Odp: Niezbędne kosmetyki

podkład - to chyba musi mieć każda z nas. a tutaj dowiecie się jak wybierać podkład byle nie sugerować się ceną i nie wybierać jak najtańszego bo nic dobrego z tego nie będzie, zaręczam.

207

Odp: Niezbędne kosmetyki

Tusz do rzęs, pomadka, żel do mycia, antyperspirant," perfumy i fluid lub krem bb:)

208

Odp: Niezbędne kosmetyki

Sudocrem- u mojego dziecka kompletnie nie sprawdził się na pupę, a wręcz pogorszył. Dla mnie również - ani na zmiany , ani na otarcia, ale wiem, że stosują go na odleżyny.
Takim kremem pielęgnacyjnym jest Bepanthen. Ale podobno tak właśnie jest , że jednych ratuje sudocrem a innych bepanthen a jeszcze innych slantoina:). Trzeba próbować aby się przekonać.

209

Odp: Niezbędne kosmetyki

Ja mam swój stały zestaw kosmetyków zarówno do pielęgnacji jaki i tych do makijażu. Ogólnie nie jest ich dużo bo uważam, że im mniej tym lepiej i bardzo rzadko ulegam pokusom, no chyba że jest coś w promocji i obłędnie pachnie big_smile

210

Odp: Niezbędne kosmetyki

Puder w kamieniu, pomadka ochronna i krem do rąk- bez tego zestawu w torebce nie wyjdę z domu wink

211

Odp: Niezbędne kosmetyki

Ja muszę stale stosować kosmetyki nawilżające. Mam bardzo suchą skórę i jeśli nie nałożę balsamu do ciała [url]http://www.vichy.pl/rodzaje-produktow/balsam-do-cia%C5%82a/ps974.aspx[/url] to później mam ściągniętą skórą, niemiłą w dotyku. Poza tym oczywiście cały czas przy mnie jest pomadka i maskara wink

212

Odp: Niezbędne kosmetyki

Też wybieram kosmetyki nawilżające. Ale akurat jeśli chodzi o Vichy, to lubię tylko jeden krem.

213

Odp: Niezbędne kosmetyki

zdecydowanie pomadki do ust/ błyszczyki. wink Moje ukochane są z Rimmella, zwłaszcza z serii Kate i The Only One Matte Lipstick.

214

Odp: Niezbędne kosmetyki

[quote=blue][quote=betitek20]tusz do rzęs ( jeśli nie umaluję rzęs czuję się jakbym była nago ) - hmm to taki najważniejszy mój kosmetyk bez którego nie potrafię zyć tongue[/quote]
Ja tez nie moglabym sie rozstac z tuszem. Mam dlugie rzesy i kiedy je podkreslam mascara, wygladaja super.[/quote]

Witam w klubie smile Ja mam podobnie, tusz obowiązkowo. A do tego wszystkiego jeszcze krem nawilżający i lekki podkład. Moje niezbędne trio.

215

Odp: Niezbędne kosmetyki

Niezbędny kosmetyk na zimę to dla mnie krem do rąk LV.

216

Odp: Niezbędne kosmetyki

Mogę wiedzieć jaki jest koszt tego kremu?

217

Odp: Niezbędne kosmetyki

Niezbędny jest na pewno żel pod prysznic- ostatnio Isana, balsam do ciała - kokosowy olejek do ciała w kremie z Bielendy (ma konsystencję jak balsam, ale lepiej nawilża), szampon plus odżywka do włosów - teraz czerwony L'oreal albo Trzy Zioła. Ważny jest także krem do twarzy, kosmetyki do demakijażu oraz kolorówka. No i maseczki- oczyszczająca i nawilżająca.

218

Odp: Niezbędne kosmetyki

Ja teraz nie mogę się obejść bez suchego szamponu big_smile [url]http://fryzury.pl/kosmetyki/suchy-szampon-jak-i-kiedy-go-uzywac/[/url]

219

Odp: Niezbędne kosmetyki

[quote=Jolanta]Mogę wiedzieć jaki jest koszt tego kremu?[/quote]


krem do rąk LV kosztuje ok. 17 -18 zł smile

220

Odp: Niezbędne kosmetyki

Dla mnie podstawą jest dobry krem nawilżający i mocno oczyszczający żel. Z kremów akurat mam SVR, ale z oczyszczających kosmetyków polecam czarne mydło.

221

Odp: Niezbędne kosmetyki

Zauważyłam, że sporo moich koleżanek ma kosmetyki od przysłowiowego Sasa do Lasa. Mają coś na przesuszoną skórę, choć nie widać, żeby taką miały, coś przeciwzmarszczkowego - nawet bardzo młode panie plus coś na cerę tłustą. Wiele osób mam wrażenie nie wie jakie są rodzaje skóry twarzy i jak własną cerę do nich dopasować. Wystarczy lektura [url]http://www.vichy.pl/blog/sprawdz-jaki-masz-rodzaj-skory-rodzaje-skory-i-ich-pielegnacja/vmag60775.aspx[/url] żeby mieć jakiekolwiek rozeznanie idąc na zakupy do drogerii.

222

Odp: Niezbędne kosmetyki

Podstawa to mleczko, tonik, żel oczyszczający, krem na dzień/noc, oraz maseczki: nawilżająca (z AA) oraz peeling gruboziarnisty Magic Peel z kwasem glikolowym z Bielendy.

223

Odp: Niezbędne kosmetyki

Ja muszę mieć zawsze ze sobą krem do rąk. Moje dłonie są ostatnio bardzo przesuszone.

224

Odp: Niezbędne kosmetyki

dla mnie niezbędna jest moja wielka kosmetyczka z kosmetykami do włosów, chyba na żadnym punkcie tak nie wariuję.. musze mieć szampony, odżywki, maski, olejki, serum... to jest taki niezbędnik włosomaniaczki big_smile

225

Odp: Niezbędne kosmetyki

u mnei niezbędnikiem jest zamykany tangle teezer , szampon inoar , naturalny krem , podkład i pomadka smile