226

Odp: Niezbędne kosmetyki

dla mnie niezbędna jest moja wielka kosmetyczka z kosmetykami do włosów, chyba na żadnym punkcie tak nie wariuję.. musze mieć szampony, odżywki, maski, olejki, serum... to jest taki niezbędnik włosomaniaczki big_smile

227

u mnei niezbędnikiem jest zamykany tangle teezer , szampon inoar , naturalny krem , podkład i pomadka smile

228

Hmm... krem do twarzy jest absolutnie niezbędny od jakiegoś czasu, czyli odkąd weszłam w fazę marszczenia się, no i odżywka do włosów, bo bez niej trudno je rozczesać. Poza tym kocham balsamy do ust i lakiery do paznokci.
W niezbędniku naturalnie muszą się znaleźć produkty do higieny, takie jak pasta do zębów i nitka, szampon, mydełko i płyn do higieny intymnej.

229

Zgadzam się, kosmetyki takie jak olejek pod prysznic czy płyn do higieny intymnej są ważne i używa się ich na co dzień ale ostatnio używam  też serum do ciała bielendy do codziennej pielęgnacji z płatkami owsianymi i olejkiem lnianym, jest idealne do mojej skóry.

230

wszystko do twarzy, krem, tonik, żel oczyszczający. i balsam do ciała.

231

Jest tego dużo u mnie. Są cienie do powiek, tusz do rzęs, podkład, korektor, puder, szminka.. Do tego jeszcze odpowiednie pędzle i gąbki. Mimo tej ilości kosmetyków efekt jest naturalny, bo nie nakładam ich dużo, ale niestety wszystkie są mi potrzebne.

232

Ostatnio zaopatrzyłam się w tonik antybakteryjny, żeby skuteczniej usuwać zarazki ze skóry:) Jest z jonami srebra, od marki AVA.