226

Odp: Niezbędne kosmetyki

Hmm... krem do twarzy jest absolutnie niezbędny od jakiegoś czasu, czyli odkąd weszłam w fazę marszczenia się, no i odżywka do włosów, bo bez niej trudno je rozczesać. Poza tym kocham balsamy do ust i lakiery do paznokci.
W niezbędniku naturalnie muszą się znaleźć produkty do higieny, takie jak pasta do zębów i nitka, szampon, mydełko i płyn do higieny intymnej.

227

Odp: Niezbędne kosmetyki

Zgadzam się, kosmetyki takie jak olejek pod prysznic czy płyn do higieny intymnej są ważne i używa się ich na co dzień ale ostatnio używam  też serum do ciała bielendy do codziennej pielęgnacji z płatkami owsianymi i olejkiem lnianym, jest idealne do mojej skóry.

228

Odp: Niezbędne kosmetyki

wszystko do twarzy, krem, tonik, żel oczyszczający. i balsam do ciała.

229

Odp: Niezbędne kosmetyki

Jest tego dużo u mnie. Są cienie do powiek, tusz do rzęs, podkład, korektor, puder, szminka.. Do tego jeszcze odpowiednie pędzle i gąbki. Mimo tej ilości kosmetyków efekt jest naturalny, bo nie nakładam ich dużo, ale niestety wszystkie są mi potrzebne.

230

Odp: Niezbędne kosmetyki

Ostatnio zaopatrzyłam się w tonik antybakteryjny, żeby skuteczniej usuwać zarazki ze skóry:) Jest z jonami srebra, od marki AVA.

231

Odp: Niezbędne kosmetyki

u mnie krem do rąk ostatnio jest nr 1 bo mam strasznie przesuszone dłonie...

232

Odp: Niezbędne kosmetyki

Mi też się wyszuszyły - to od wiosennych porządków. Nie chce mi się wszystkiego robić w rękawiczkach ochronnych. Nie lubię tak. No ale te wszystkie środki do sprzątania, płyny do różnych powierzchni zawsze sprawiają, że wysycha mi skóra na dłoniach.

233

Odp: Niezbędne kosmetyki

Mam cerę naczynkową i moim niezbędnikiem jest krem który łagodzi zaczerwienienia, które szczególnie latem były zawsze mocno widoczne, bardzo dobrze nawilża i tonuje skórę oraz zapewnia wysoką ochronę przeciwsłoneczną. Dla mnie ten krem zastępuje kilka produktów, a to spora oszczędność czasu i pieniędzy.

Ostatnio edytowany przez sun_sun (2022-06-21 12:38:54)

234

Odp: Niezbędne kosmetyki

Ja lubię kremy BB z funkcją podkładu oi pielęgnacji

235

Odp: Niezbędne kosmetyki

Niezbędny jest dla mnie olejek bo doskonale skórę nawilża, ujędrnia ale i wspomaga opalanie. A i opalenizna na dłużej się utrzymuje

236

Odp: Niezbędne kosmetyki

Osiągnęłam wiek, w którym bez kremu do twarzy nie ma życia.