101

Odp: Niezbędne kosmetyki

perfumy i błyszczyk mam zawsze przy sobie

102

Odp: Niezbędne kosmetyki

Puder w płynie na wypadek nagłego pryszcza czy zaczerwienienia

103

Odp: Niezbędne kosmetyki

regenerujący olejek do twarzy soraya świat natury - używam od niedawna, ale już nie wyobrażam sobie życia bez niego. aksamitnie gładka twarz - to jest to!!!

104

Odp: Niezbędne kosmetyki

Krem do rąk, bo mam ciągle suchą skórę na rękach...

105

Odp: Niezbędne kosmetyki

Oliwka to też mój zdecydowany niezbędny kosmetyk. Myślę, że nie obyłabym się też bez żelu pod prysznic i odżywki do włosów smile

106

Odp: Niezbędne kosmetyki

żel, mydło, pasta do zębów - to chyba truizmy. ale z oliwką - racja smile

107

Odp: Niezbędne kosmetyki

dla mnie niezbędny jest dobry krem do twarzy + tonik, krem do rąk, puder i błyszczyk. O mydle i paście do zębów nie piszę bo to minimum wink

108

Odp: Niezbędne kosmetyki

kupiłam i chętnie używam, kosmetyki deni carte
1. baza pod cienie
2. FLUID DŁUGOTRWALE KRYJĄCY 5 w 1
3. PUDER PRASOWANY

109

Odp: Niezbędne kosmetyki

Teraz dla mnie niezbędny jest dobry krem półtłusty na zimniejsze dni

110

Odp: Niezbędne kosmetyki

[quote=milagro]Teraz dla mnie niezbędny jest dobry krem półtłusty na zimniejsze dni[/quote]
i dla mnie też.

111

Odp: Niezbędne kosmetyki

[quote=Aniela34]Ja lubię maseczki z glinki i ostatnio z alg.
Do tego nie mogłabym się obejść bez tranu w kapsułkach, ceranova z algami na zmarszczki i kremu owocowego dermiki smile
A reszta, jest zmienna smile[/quote]

Nakładanie maseczek z glinką (zwłaszcza zieloną, czyli maseczki w kolorze"Shrek") jest także moim stałym rytuałem podczas cotygodniowych jednoosobowych "wieczorów SPA" tongue Jestem studentką, więc szkoda mi kasy na jakieś drogie specyfiki. Fajną i tanią maseczką jest 10 minut na perfekcyjne oczyszczenie Soraya. Działa tak samo dobrze matująco i oczyszczająco, jak wiele innych droższych zielonych masek.

112

Odp: Niezbędne kosmetyki

dla mnie to maskara MASCARA SILIKONOWA FORMUŁA ZWIĘKSZAJĄCA 10X objętość z firmy Deni Carte koniecznie w kolorze czarnym!!

113

Odp: Niezbędne kosmetyki

Dla mnie tusz czarny (zmieniam co dwa opakowania więc żadnego nie polecę), puder w kamieniu, błyszczyk bez drobinek - kosmetyki, które mam przy sobie.
Z pielęgnacyjnych to oliwka do ciała - też różne, często dla dzieci. Przed wielkim wyjściem to płatki żelowe ze złotem na redukcję cieni pod oczami i te mogę polecić, bo jestem im wierna (działają ekspresowo) , można je dostać też w Rossmannie.

114

Odp: Niezbędne kosmetyki

krem nawilżający rano i wieczorem.

115

Odp: Niezbędne kosmetyki

Ostatnio niezbędne są dla mnie produkty do pielęgnacji ust. W chłodniejsze dni strasznie zaczęły mi pierzchnąć hmm

116

Odp: Niezbędne kosmetyki

Ostatnio nie mogę sobie wyobrazić makijażu bez Cashmere tej bazy utrwalającej pod cienie i oczywiście bez dobrej, mozno nawilżającej pomadki.

117

Odp: Niezbędne kosmetyki

[quote=Cleopatra]Ostatnio nie mogę sobie wyobrazić makijażu bez Cashmere tej bazy utrwalającej pod cienie [/quote]


Ciekawa jestem tej bazy. Na jak długo utrzymuje makijaż ?

118

Odp: Niezbędne kosmetyki

puder ryżowy z firmy deni carte oraz kredka do brwi, no i oczywiście maskara:) Każdy kosmetyk jest przydatny smile))

119

Odp: Niezbędne kosmetyki

Fluid liftingujący BALANCE HB, ale to jest skierowane do trwałej pielęgnacji, a nie pielęgnacji na raz - to bzdura.
Z czasem ten fluid mocno ogranicza zanieczyszczenia, szczególnie przy cerze trądzikowej - sama skóra wygląda po prostu lepiej, zdrowo, a zmiany faktycznie widać po kilku tygodniach - takie poważniejsze.

120

Odp: Niezbędne kosmetyki

Krem do rąk Prestige Cosmetics Active Lifting w wersji wygładzającej, z białą herbatą. Pięknie nawilża i wygładza a do tego jaaaak pachnie smile

121

Odp: Niezbędne kosmetyki

krem przeciwzmarszczkowy szafirowy firmy APIS, moje ostatnie odkrycie smile

122

Odp: Niezbędne kosmetyki

Ja mam cerę porowatą z przebarwieniami więc nie wyobrażam sobie życia bez bazy wygładzającej [url]https://www.facebook.com/kosmetyki.cashmere/photos/a.127272410671183.22401.117048218360269/127272414004516/?type=1&theater[/url]

123

Odp: Niezbędne kosmetyki

Ostatnio jest mi niezbędny krem do rąk bo ciągle mam wrażenie suchej skóry, to chyba po tych przedświątecznych porządkach sobie podrażniłam skórę chemią...

124

Odp: Niezbędne kosmetyki

W kosmetyczce muszę mieć jakiś uniwersalny krem, choćby zwykły Nivea bądź Bambino. Świetnie sprawdza się w krytycznych sytuacjach, gdy na szybko zabraknie jakiegoś produktu bądź nie chce się taszczyć całej masy kosmetyków smile

125

Odp: Niezbędne kosmetyki

Ja nie wyobrażam sobie życia bez kremu nawilżającego. Gdybym o nim zapomniała, to chyba bym umarła z dyskomfortu - od razu mam nieprzyjemne uczucie napięcia i skóra staje się niemiło podrażniona z byle powodu. Jeśli chodzi o sam kosmetyk to nie rozstaję się z kremem Luscious polskiej marki Phenome. Krem jest zrobiony tylko i wyłącznie z naturalnych składników (jestem fanką kosmetyków organicznych), cudownie się wchłania i jest leciutki. Nadaje się zarówno na dzień jak i na noc, a także pod makijaż. Używam go do buzi, szyi i dekoltu i jestem nim po prostu zachwycona.