76

Odp: Niezbędne kosmetyki

[quote=justyna]niezbędne to te, które biorę nawet na krótki weekendowy wyjazd wink[/quote]

Dokładnie!!
Mam taki stały zestaw niezbędników tylko czasami firmy się zmieniają tongue
[url]http://szybkoilatwo.blogspot.gr/2012/07/jak-spakowac-kosmetyczke.html[/url]

77

Odp: Niezbędne kosmetyki

Ja mam remont i musiałam pochować rzeczy w pokoju, więc zostawiłam na półce te niezbędne. Skończyło się na tym, że musiałam i tak otworzyć pudło z kosmetykami.

78

Odp: Niezbędne kosmetyki

Ja bez pomadki do ust takiej zwykłej nawilżającej i żelu albo kremu albo czegokolwiek do mycia twarzy - to u mnie podstawa ! ;-)

[url=http://www.monument-of-beauty.blogspot.com]www.monument-of-beauty.blogspot.com[/url]

79

Odp: Niezbędne kosmetyki

Ja niestety nie mogę się obejść bez dobrze kryjącego podkładu i korektora:/ Bez tuszy też nigdzie nie wyjdę:)

80

Odp: Niezbędne kosmetyki

hmm:) w sumie to u mnie niezbędny jest zawsze jakiś krem "do wszystkiego" np. Nivea Soft;) tusz do rzęs i błękitna kredka <3 Zawsze mam to w torebce i zawsze jest mi potrzebne smile

81

Odp: Niezbędne kosmetyki

Ja z domu nie wyjde bez kremu do rak i balsamu do ust big_smile A bez tuszu czy korektora jeżeli nie idę na uczelnię, czy jestem po zajęciach to śmigam cały czas big_smile

82

Odp: Niezbędne kosmetyki

Mam 3 podstawowe kosmetyki, które używam prawie codziennie i raczej bym się bez nich nie obeszła smile Krem do rąk do rąk suchych, błyszczyk oraz tusz do rzęs.

83

Odp: Niezbędne kosmetyki

Moje niezbędne kosmetyki to głównie te do codziennej pielęgnacji. Zawsze jest to żel oczyszczający, tonik i krem na dzień/na noc/pod oczy. Dodatkowo jakaś maść bądź preparat punktowy na niespodzianki. Poza tym oczywiście żel pod prysznic i krem do rąk. Z kosmetyków kolorowych to głównie korektor. Oczywiście używam podkładu, pudru, błyszczyków itd. ale jestem w stanie wyjść bez nich z domu. Bez korektora niekoniecznie.

84

Odp: Niezbędne kosmetyki

Mój niezbędny zestaw to: nawilżający krem do twarzy,balsam do ust, płyn micelarny, krem do rąk.

85

Odp: Niezbędne kosmetyki

Takich niezbędnych kosmetyków mam naprawdę sporo. Jest to dla mnie przede wszystkim dobry krem na dzień, na noc i pod oczy. Poza tym podkład, puder i tusz do rzęs. To moja baza bez, której nie wychodzę z domu.

86

Odp: Niezbędne kosmetyki

Ja nie mogę się obejść bez nawilżającego sprayu do twarzy. Kupiłem go w sigmaskin i bardzo sobie go chwalę. Dobrze nawilża, a poza tym nie mam plamek na skórze.

87

Odp: Niezbędne kosmetyki

Ja wstając rano do pracy jestem tak nieprzytomna, że nie wyobrażam sobie życia bez kawy i BB z Garniera. Mam ten przeciwzmarszczkowy i w zasadzie nie muszę bawić się już dodatkowo z kremem, podkładem, pudrem. Tylko kredka, odrobina tuszu i jestem ready. Fajny efekt nawilżenia i krycie delikatnych niedoskonałości. Lubię.

88

Odp: Niezbędne kosmetyki

Dla mnie to tusz do rzes i płyn micelarny. smile

89

Odp: Niezbędne kosmetyki

Błyszczyk i puder w kamieniu

90

Odp: Niezbędne kosmetyki

Szminka różowa i lakier do paznokci fioletowy

91

Odp: Niezbędne kosmetyki

Perfumy i lakier do włosów

92

Odp: Niezbędne kosmetyki

nie obejdę się bez kremu BB lub kryjącego pudru w kremie.

93

Odp: Niezbędne kosmetyki

Nie umiem się obejść bez tuszu do rzęs, strasznie lubię efekt sztucznych rzęs

94

Odp: Niezbędne kosmetyki

Zdecydowanie podkład Dr Irena Eris, mleczko Pharmaceris oraz maska Orofluido

link do recenzji:

[url]http://makeupconfession.bloa.pl/2013/05/06/orofluido-zlota-maska-intensywnie-regenerujaca-sklep-golden-look/[/url]

Polecam:)

95

Odp: Niezbędne kosmetyki

BB, tusz do rzęs i ostatnio Luksja Care Pro - mleczko nawilżające pod prysznic. Działa tak fajnie, że nie muszę nakładać balsamu. Znacie?

96

Odp: Niezbędne kosmetyki

Znam i jestem z niego bardzo zadowolona. Mleczko w takiej cenie mnie bardzo mile zaskoczyło. No i jest wydajne, pachnące big_smile

97

Odp: Niezbędne kosmetyki

Dla mnie mleczka są za rzadkie, wolno się wchłaniają., Wolę balsamy albo masła do ciała

98

Odp: Niezbędne kosmetyki

Size, chyba trochę nie doczytałaś smile To nie jest mleczko do wcierania, tylko do mycia ciała pod prysznicem. Takie połączenie właściwości myjących żelu i nawilżających balsamu smile

99

Odp: Niezbędne kosmetyki

Mam takie mleczko z ekstraktem miodu, jest super, ale i tak z przyzwyczajenia potem nakładam balsam, czegoś by mi chyba brakowało:)

100

Odp: Niezbędne kosmetyki

U mnie zawsze musi być w torebce szminka i bibułki matujące żebym się nie świeciła...