26

Odp: Niezbędne kosmetyki

[quote=pinkmause]a ja ostatnio zjadam błyszczyki - strasznie się od nich uzależniłam smile[/quote]
to musisz kupić sobie taki o niesmacznym smaku może wtedy go nie zjesz big_smile

27

Odp: Niezbędne kosmetyki

wątpię - strasznie ich dużo zużywam

28

Odp: Niezbędne kosmetyki

Ja nie mogłabym się obejść bez fluidu w kremie, czarnej kredki lub tuszu i pomadki bezbarwnej.

29

Odp: Niezbędne kosmetyki

dla mnie niezbędnym kosmetykiem latem jest Ruboril spf 50+ Mam cerę naczynkową i ten krem bardzo dobrze chroni moją skórę przed słońcem.

30

Odp: Niezbędne kosmetyki

I pewnie drogi jest niestety.
W tej chwili niezbędnym kosmetykiem stał się dla mnie nowy tonik energetyzujący Clean&Clear.

31

Odp: Niezbędne kosmetyki

nigdy nie brakuje mi:
- odżywki do paznokci ORLY
- oliwki do masażu Bielenda
- kramu do stóp Gehwol
- pianki na zmęczone i opuchnięte nogi VenoSpray
- kremu do rąk Bielenda

32

Odp: Niezbędne kosmetyki

A ręce do masażu też są zawsze w gotowości wink ?

33

Odp: Niezbędne kosmetyki

Ja nie mogę się obejść bez płynu do demakijażu, kremu do twarzy i błyszczyku lub pomadki wink

34

Odp: Niezbędne kosmetyki

A ja mogę się obejść bez tego wszystkiego - tylko po co?!?

35

Odp: Niezbędne kosmetyki

[quote=Ksymena]A ja mogę się obejść bez tego wszystkiego - tylko po co?!?[/quote]
hahaha no właśnie! ja na wakacje pakuję krem, krem z filtrem i tonik (poza kosmetykami do mycia jak mydło, żel, pasta do zębów  itp)

36

Odp: Niezbędne kosmetyki

I zabierasz ze sobą osła, który to wszystko będzie dźwigał?!?

37

Odp: Niezbędne kosmetyki

Ja mam taką fajną pakowną kosmetyczkę, kupiłam jako dodatek do gazety, ael jest wspaniała na podróże, bo mieszczą się w niej takie rzeczy jak szampon, odżywka, antyperspirant, wiecie, takie większe. No i zmieści mi wszystkie kosmetyki, które chcę zabrać.

Nie mogę niestety znaleźć lepszego zdjęcia, takiego gdzie jest sama kosmetyczka, bo na to nałożone jest zdjęcie rękawiczek, zrobione osobno. W rzeczywistości kosmetyczka jest dużo większa niż wydaje się na tym zdjęciu:
[img]//www.dodatkidogazet.pl/img/dodatki/_big/d4c5a7afde.jpg[/img]

Ostatnio edytowany przez niechcemisie (2011-08-03 09:42:51)

38

Odp: Niezbędne kosmetyki

Muszę miec
krem  nawilżający
krem na noc
mleczko do demakijażu ziaja
tonik ziaja
błyszczyk
podkład

39

Odp: Niezbędne kosmetyki

Dla mnie niezbędny jest jeden krem, drugi to dodatek smile
Lotos, nie chce mi się wierzyć, że nie napisałaś o tuszu do rzęs, no chyba że jesteś brunetką.

40

Odp: Niezbędne kosmetyki

niechcemisie -rzeczywiście jestem brunetką i tusz mi nie potrzebny.Nie dodałam do  listy jeszcze balsamu do ciała,pasty do zębów,szczoteczki,szamponu i   odżywki do włosów

41

Odp: Niezbędne kosmetyki

To faktycznie, nie jest Ci zupełnie potrzebny. W sumie fajnie smile A nigdy nie używasz i nie używałaś tuszu?

42

Odp: Niezbędne kosmetyki

Czasami na jakieś większe okazje,imprezy.Ale tak na codzień to nie

43

Odp: Niezbędne kosmetyki

Wow! Ja bez tuszu czuję się naga. Mam jasne rzęsy, jasne włosy, jasną twarz i jasne oczy, przez co całość wydaje mi się jakby bez wyrazu, taka pastelowa i muszę dodać coś ciemnego, żeby to przełamać.

44

Odp: Niezbędne kosmetyki

W Twoim wypadku jest to uzasadnione.Mając wszystko jasne to musisz malowac rzęsy

45

Odp: Niezbędne kosmetyki

Tak, inaczej jak blada porcelanowa lalka. Jakbym do tego jeszcze założyła pastelowe ciuchy to jak widmo, ha ha! A kiedy chcę nałożyć jasny cień, to tylko na wewnętrzną połowę powieki, a na zewnętrzne muszę coś ciemnego. Zersztą, sama zauważyłam, że malując się tą techniką wyglądam korzystniej.

46

Odp: Niezbędne kosmetyki

ciągłe nawilżone usta więc błyszczyki i pomadki. A poza tym puder wink i tusz do rzęs i kredka ;p
i wgl wszystkoooo co używam codziennie bo skoro umiałabym się bez tego obejść to pewnie nym tego nie używała wink

47

Odp: Niezbędne kosmetyki

Ja nie wyobrażam sobie życia bez kremu do twarzy, muszę użyć po kąpieli, kremu do rąk i pasty do zębów hah big_smile

48

Odp: Niezbędne kosmetyki

Tak w rzeczywistości to chyba łatwiej by było wymienić zbędne kosmetyki. Do zbędnych można zaliczyć: drugi taki sam krem, drugi tusz, drugi taki sam podkład, drugie opakowanie takich samych cieni itd. big_smile

49

Odp: Niezbędne kosmetyki

Haha nie do końca, a jak zabraknie?:D

50

Odp: Niezbędne kosmetyki

To wtedy się kupi i ten nowy będzie pierwszym, a drugiego nie potrzeba dopóki ma się jeden. Tylko skoro zapas nie jest niezbędny to czemu prawie zawsze go mam? hmm