1

Temat: Jaki żel intymny

Dziewczyny jaki najlepszy żel intymny polecicie?

Polecajcie tutaj zarowno żele poprawiające doznania jak i nawilżające.

2

Odp: Jaki żel intymny

Dla mnie najlepsze są dwa żele:

pierwszy znacznie zwiększa odczucia podczas seksu, narządy są o wiele barziej ukrwione tak wiec jest przyjemniej

drugi- nie jest taki tani, z tego co wiem to do zamówienia jedynie przez internet ale to najwydajniejszy środek jaki kiedykolwiek miałam. NO i niezastąpiony do sexu analnego ( którego sobie bez niego nie wyobrazam)

3

Odp: Jaki żel intymny

I to działa?

4

Odp: Jaki żel intymny

Nie nie, wywoływał takie dziwne odczucia Raz ciepło i raz zimno. Co na początku bywało fajne, potem jednak bylo dla mnie zbyt mocne. Skończyl się bardzo szybko. A inny jest o wiele wiekszy, wystarczy Ci dosłownie kropelka wielkości grochu. No i nie wiem na ile starczy ale pewnie jeszcze na dłuuuuuugo.

5

Odp: Jaki żel intymny

Najepsze są te na bazie wody.

6

Odp: Jaki żel intymny

Przy suchości pochwy bardzo dobrze sprawdza się intymny krem nawilżający z aplikatorem dopochwowym, który umożliwia stosowanie zarówno dopochwowe, jak i na zewnętrznym obszarze intymnym.
Może być również stosowany w celu ułatwienia stosunku płciowego, także w połączeniu z prezerwatywami lateksowymi

7

Odp: Jaki żel intymny

Ja nie lubię tych żeli na bazie wody, szybko wysychają i się kleją, nieprzyjemne uczucie. Kremy są lepsze, ale do tej pory widziałam same z hormonami, więc nie interesowałam się nimi zbytnio. Jeden tylko jak widzę, hormonów nie zawiera. Muszę wypróbować.

8

Odp: Jaki żel intymny

Te na bazie wody działają na chwilę, a jak stosować żel to nie po to, żeby tylko lekko wsunąć, bo tak to można też na ślinę smile Sorry za bezpośredniość ale taka prawda. Jeśli o preparaty chodzi lepsze są kremy, albo globulki. Tylko fakt, że warto zwracać uwagę, żeby nie miały w składzie hormonów, bo można sobie zaszkodzić.

9

Odp: Jaki żel intymny

No w sumie masz racje z tą sliną, to nie to samo, co krem, który nawilża i natłuszcza