1

Temat: Dieta przez internet

Cześć, mam pytanko czy korzystał ktokolwiek swego czasu spośród oferty diety online ? Pytam dlatego że ostatnio znalazłam wybitnie ciekawą ofertę zaś się po prostu zastanawiam czy zafundować ją sobie smile Miło będzie kiedy się podzielicie swoimi doświadczeniami w tym temacie lub wasze wgl opinie co o tym sądzicie. Przytyło mnie się ździebko zaś zbyt nie mam czasu, by po wizytach spacerować, stąd pomyślałam o takim fajnym rozwiązaniu.

2

Odp: Dieta przez internet

Nie, bo dietetyk na wizycie osobistej ma więcej możliwości żeby dobrać odpowiednią dietę, zwykła rozmowa też daje informacje o motywacjach i osobowości pacjenta, a tego brak online...

3

Odp: Dieta przez internet

Wolałabym też rozmowę w cztery oczy z dietetykiem niż kontakt przez internet. Nawet jakby to było przy pomocy jakiegoś skype czy czegoś podobnego co umożliwia rozmowę. Wydaje mi się, że wizyta u dietetyka ma też wpływ na motywację tak potrzebną w odchudzaniu.

4

Odp: Dieta przez internet

Na żywo można zadać więcej pytań, bo przychodzą na myśl podczas rozmowy właśnie. Poza tym myślę, że wizualna ocena też się przyda. Dietetyk zobaczy gdzie się tłuszczyk odkłada, co troszkę powie o predyspozycjach organizmu.