1

Temat: Dieta przez internet

Cześć, mam pytanko czy korzystał ktokolwiek swego czasu spośród oferty diety online ? Pytam dlatego że ostatnio znalazłam wybitnie ciekawą ofertę zaś się po prostu zastanawiam czy zafundować ją sobie smile Miło będzie kiedy się podzielicie swoimi doświadczeniami w tym temacie lub wasze wgl opinie co o tym sądzicie. Przytyło mnie się ździebko zaś zbyt nie mam czasu, by po wizytach spacerować, stąd pomyślałam o takim fajnym rozwiązaniu.

2

Odp: Dieta przez internet

Nie, bo dietetyk na wizycie osobistej ma więcej możliwości żeby dobrać odpowiednią dietę, zwykła rozmowa też daje informacje o motywacjach i osobowości pacjenta, a tego brak online...

3

Wolałabym też rozmowę w cztery oczy z dietetykiem niż kontakt przez internet. Nawet jakby to było przy pomocy jakiegoś skype czy czegoś podobnego co umożliwia rozmowę. Wydaje mi się, że wizyta u dietetyka ma też wpływ na motywację tak potrzebną w odchudzaniu.

4

Na żywo można zadać więcej pytań, bo przychodzą na myśl podczas rozmowy właśnie. Poza tym myślę, że wizualna ocena też się przyda. Dietetyk zobaczy gdzie się tłuszczyk odkłada, co troszkę powie o predyspozycjach organizmu.