1

Temat: O czym rozmawiać z chłopakiem?

Jestem umówiona na randkę i szczerze mówiąc mało wiem o tym chłopaku, nie wiem czy będzie się kleić rozmowa? jakie macie "dyżurne" tematy  żeby nie było ciszy?

2

Odp: O czym rozmawiać z chłopakiem?

no tylko nie o pogodzie, nie o pracy czy studiach/szkole. Bo się zanudzicie:) Ostatni film, koncert, może lubi takie kulturalne tematy, a jak nie to o swoich zwierzątkach, dziwnych sytuacjach jakie Wam się przytrafiły (bez ekstremalnych oczywiście)...

3

Odp: O czym rozmawiać z chłopakiem?

Hej, przychodzę z podobnym problemem - facet, z którym mam się spotkać lubi głównie gry komputerowe a ja się na tym nie znam. O czym tu z nim gadać?

4

Odp: O czym rozmawiać z chłopakiem?

Możesz podpytać co jest w nich takiego fajnego, czy ma plan żeby własne gry tworzyć, jakie ma pomysły na swoją przyszłość, czy to wiąże z informatyką. Zawsze to też pokaże jakie ma ambicje.

5

Odp: O czym rozmawiać z chłopakiem?

Rozmawiajcie na tematy wesołe, najważniejsze żeby nie narzekać bo wyjdziecie na smutasów. Czasem otoczenie w którym odbywa się spotkanie daje takie tematy, np. dzieje się coś dziwnego, miejsce ma ciekawą historię itp.

6

Odp: O czym rozmawiać z chłopakiem?

Można gadać o gotowaniu (nawet jak się nie umie gotować:), o śmiesznych sytuacjach z życia, o tym czego się nie lubi... Na luzie i baz napinki...

7

Odp: O czym rozmawiać z chłopakiem?

jak się na tym znacie to można o autach smile

8

Odp: O czym rozmawiać z chłopakiem?

O sporcie, to temat na czasie podczas Euro:)

9

Odp: O czym rozmawiać z chłopakiem?

Można go zapytać o politykę smile

10

Odp: O czym rozmawiać z chłopakiem?

wg mnie to facet powinien prowadzić rozmowę, a nie liczyć, ze dziewczyna ją będzie ciagnąć... Ze mną tak jeden rozmawiał - tylko oceniając to co mówię: "A to źle, A to dobrze..." - no i już go nie ma:)

11

Odp: O czym rozmawiać z chłopakiem?

No to nie miał za bardzo pomysłu na rozmowę, a co dopiero jakby całe życie trzeba było tak rozmawiać big_smile