1

Temat: zabieg wyszczuplający

kochane, próbowałam już wszystkiego: MŻ, suplementów, biegania, nie mogę schudnąć ani pół kilo. Nie chce już zadnych zestawów ćwiczeń ani diet cud, szukam konkretnego zabiegu wyszczuplającego, chodzi mi głównie o uda i brzuch. Powiedziałam sobie że to ostatnie lato które spędzam zasłaniając się parawanem. Mogłam wcześniej sie zdecydować ale jednak sie trochę bałam i wierzyłam że coś innego jednak zadziała. no trudno. Czy ktoś może mi zaproponować coś skutecznego?

2

Odp: zabieg wyszczuplający

czasami jak wchodze na wage to tez mi ręce opadają i mam ochotę zrobić tak ja ty, moze też dojrzeję do tego żeby pójść na jakieś odsysanie, narazie jeszcze mam pietra ale moze jak sobie zrobisz i opowiesz to się przekonam smile

3

Odp: zabieg wyszczuplający

Witam! Jeżeli zależy Wam na skutecznym i zarazem bezpiecznym zabiegu wyszczuplającym, polecam ten z wykorzystaniem Trilipo Maximusa Med. To nowoczesne, całkowicie nieinwazyjne urządzenie estetyczne, wykorzystujące falę radiową RF. Jego skuteczność tkwi w trójpoziomowym działaniu: jednocześnie na skórę właściwą, mięśnie i tkankę podskórną. W czasie zabiegu tkanka tłuszczowa jest podgrzewana, co prowadzi do naturalnego, tyle że przyspieszonego uwalniania tłuszczu z komórek. Najlepsze efekty uzyskuje się dzięki kilkukrotnemu powtórzeniu zabiegu w cotygodniowych odstępach.

4

Odp: zabieg wyszczuplający

I nie ma żadnych powikłań? Mimo wszystko przerażają mnie troche te zabiegi, nigdy na żadnym nie byłam ani nikt mi nic złego o nich nie opowiadał a jednak jakiś taki niepokój odczuwam

5

Odp: zabieg wyszczuplający

Dla mnie taki zabieg to ściema. Lepiej uprawiać sport.

6

Odp: zabieg wyszczuplający

Po pierwsze zmiania wyglądu ciała, to zmiana psychiki. Trzeba na prawdę CHCIEĆ. Potem zmienić dietę, warto zacząć trenować fizycznie, więcej chodzić niż jeździć autem, wchodzić po schodach a nie zasuwać windą.... Dieta  to wywalenie jak największej ilości cukru, tłuszczów zwierzęcych. Białego pieczywa, białego ryżu na rzecz żytniego pieczywa i brązowego ryżu. To przede wszystkim determinacja, edukacja i zmiana dotychczasowego stylu życia. Można to robić po trochę, po kawałku - byle sukcesywnie. W zależności od poziomu zatłuszczenia organizmu - może to zająć kilka miesięcy, albo lat. Ale WARTO. smile

7

Odp: zabieg wyszczuplający

A ja jestem zdecydowana, muszę tylko budżet wygospodarować skoro to trzeba kilka zabiegów. Na te wszystkie karnety do fitnesu i zdrowe jedzenie już wystarczająco duzo pieniędzy wydałam

8

Odp: zabieg wyszczuplający

Niepokój przed tego typu zabiegiem wynika z niewiedzy i nieznajomości jego przebiegu.  Po zabiegu z wykorzystaniem Trilipo Maximusa nie ma właściwie żadnych powikłań, a okres rekonwalescencji jest minimalny. Przed wykonaniem zabiegu przeprowadzamy szczegółowy wywiad z pacjentem w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań. Jak widać, nie ma się czego obawiać smile

9

Odp: zabieg wyszczuplający

polecam mezoterapię, zabieg nie jest bolesny (ale tez nie jest przyjemny), a efekty są super

10

Odp: zabieg wyszczuplający

w moim przypadku wystarczą zabiegi w salonie kosmetycznym,tj. liposukcja ultadzwiękowa połączona z dermomasażem

11

Odp: zabieg wyszczuplający

Bardzo polecam zabiegi wyszczuplające, czy to chirurgiczne czy nie. Jeśli ktoś nie radzi sobie z nadwyżką kilogramów to warto, później można normalnie pracować nad sylwetką. Natomiast po przebytej liposukcji brzucha polecam masaż, rozluźni to miejsce, dodatkowo wyszczupli.
We Wrocławiu znajduje się klinika, w której akurat ja korzystałam z usługi masażu - bardzo polecam, dzięki masażom pozbyłam się bólów po zabiegu i nie robiły mi się obrzęki.

12

Odp: zabieg wyszczuplający

A nie lepiej stosować jakieś naturalne metody? Wystarczy trochę aktywności fizycznej. Świetną są też takie koktajle owocowe wink

Ostatnio edytowany przez bumek (2017-09-11 22:29:18)

13

Odp: zabieg wyszczuplający

Bieżnia z lampami podczerwonymi Vacu Magic to fajna opcja, to pomaga w odchudzaniu. To maszyna do odchudzania z której zostaje wypompowane powietrze, powstaje próżnia, dzięki temu ćwicząca osoba odczuwa większe obciążenie podczas treningu.  Można sobie zobaczyć jak działa takie urządzanie na to strona producenta.

14

Odp: zabieg wyszczuplający

Ja korzystałam z zabiegu usuwania tłuszczu ultradźwiękami i dał on takie efekty, jakich oczekiwałam. Fakt - żadne odsysanie i masowanie nie zrobi całej roboty, ale fajnie wspomaga odchudzanie, kiedy znajdziecie się na etapie, gdzie efekty przychodzą wolniej. Ćwiczę 2-3 razy w tygodniu, staram się zdrowo jeść i przez pierwsze tygodnie chudłam szybko. Teraz przydałoby się trochę podkręcić tempo, ale niestety nie mam czasu na więcej ruchu. Taki zabieg ultracontour na uda, które są moją zmorą trochę podniósł moją pewność siebie i teraz znów mam motywację, żeby dalej zdrowo jeść i ćwiczyć. Obwód uda mi się zmniejszył o 3cm po 2 zabiegach. Jestem zadowolona i polecam smile

15

Odp: zabieg wyszczuplający

Co sądzicie o liposukcji? Ja mam spory problem z udami i brzuchem, to takie specyficzne cześci ciała, z których chyba najtrudniej zrzucić zbędne kg. Wiem, że w szpitalu wykonywane są takie zabiegi, zdaję sobie sprawę, że to operacja, poważna sprawa, ale chętnie poddałabym się takiemu zabiegowi. Może jest tu ktoś, kto przeszedł taki zabieg?

16

Odp: zabieg wyszczuplający

Nie polecam, bo i tak kilogramy wrócą jak nie będziesz ćwiczyć i trzymać diety. A to nie jest tani zabieg.

17

Odp: zabieg wyszczuplający

Ja jednak na początek polecam spróbować czegoś z apteki <3

18

Odp: zabieg wyszczuplający

A probowalas robic sobie body wrapping moze? U mnie sie sprawdzil niezle.

19

Odp: zabieg wyszczuplający

Nic tak nie działa jak regularne ćwiczenia. Po zabiegu jak będziecie tylko leżeć to tłuszcz szybko wróci na swoje miejsce...

20

Odp: zabieg wyszczuplający

Przy ćwiczeniach tłuszcz zamienia się w mięśnie więc można przy okazji ładnie kształtować sylwetkę....