1

Temat: Woda z dystrybutora

Zastanawiam się nad zakupem dystrybutora z wodą do mieszkania. Zbliża się sezon letni, a u nas tej wody idzie sporo.. Znalazłam nawet ciekawą ofertę. Myślicie, że ten pomysł się sprawdzi?

2

Odp: Woda z dystrybutora

Woda z plastikowego baniaka pewnie jest nafaszerowana chemią z tego pojemnika... Mnie by od razu  smakowała jak ten plastik, brr!

3

Odp: Woda z dystrybutora

Nie ma sensu kupować takiej wody. Chyba że chcesz z domu biuro zrobić.

4

Odp: Woda z dystrybutora

Woda tworzy osad, więc ja bym musiała co kilka dni myć ten dystrybutor... To już wolę filtrować w dzbanku -  jest wygodniej i taniej...

5

Odp: Woda z dystrybutora

Jestem na nie, jednak woda filtrowana na bieżąco będzie dużo lepsza niż stojąca w plastiku jakiś czas

6

Odp: Woda z dystrybutora

Mamy taką w pracy. Jak postoi dłużej to jest niesmaczna. Nie czuje się tego, kiedy nalewa się gorącą, żeby coś zaparzyć, ale przy piciu zimnej wyraźny jest nieprzyjemny posmak. W warunkach domowych taka woda chyba będzie stała dłużej, niż w miejscu pracy.

7

Odp: Woda z dystrybutora

Jak woda stoi w plastikowym baniaku w temp. kilkunastu stopni, to w końcu przyjmuje smak tego plastiku....

8

Odp: Woda z dystrybutora

Może lepiej byłoby założyć w pomieszczeniu socjalnym filtr na kranówkę i zamiast dokupywać baniaczki, kupować wymienne filtry.