1

Temat: Czego najbardziej nie lubicie w swojej pracy?

Ja najbardziej nienawidzę tego, że szef wymyśla różne "cuda" mające usprawnić naszą pracę, a wychodzi z tego tyle, że pracy mamy coraz więcej.

2

Odp: Czego najbardziej nie lubicie w swojej pracy?

Tego że codziennie jest dużo spraw, które się powtarzają.

3

Na nie lubię nadmiaru bezsensownej pracy. Gdy coś, co mogłyby wykonywać za nas automaty musimy robić ręcznie. Najbardziej jaskrawym tego przykładem jest ręczne prowadzenie księgi wejść i wyjść.

4

Ja nie lubiłam wykorzystywania, kiedy trzeba było robić masę rzeczy wykraczających poza obowiązki i nieterminowych wypłat, ale dorabiałam wtedy na czarno, więc sama jestem sobie winna.

5

ja nie lubię jak szef spóźniał się z wypłatą tongue

6

A ja nie lubię częstych wyjazdów służbowych. Praktycznie co dwa tygodnie muszę gnać na złamanie karku do Warszawy, jako przedstawicielka firmy spotykać się z klientami czy kontrahentami. Nie chodzi nawet tyle o częstotliwość wyjazdów, co o to,że początkowo musiałam tłuc się po stolicy tramwajami czy autobusami. Wyobraźcie sobie sytuację: człowiek ma dwa spotkania w ciągu trzech godzin, na każde musi zdążyć, a niestety komunikacja miejska nie pospieszy. Strasznie wkurzałem się tą sytuacją.

7

Nie lubię monotonii , powtarzania tych samych czynności w kółko codziennie...

8

O tak, to może zniechęcać. Przy niektórych takich pracach można zastosować automatyzację, gorzej jeśli to z człowieka chcą zrobić automat hmm

9

Swojego przełożonego