1

Temat: Walentynki

Jakie macie plany na walentynki? My jedziemy do Spa i już nie mogę się doczekać. Oczywiście będzie na pewno jakas kolacja więc kupiłam sukienkę w Hexeline, ponieważ chcę go zaskoczyć, a wiem, że mała czarna jest dobra na takie okazje. Jak u was?

2

Odp: Walentynki

A u nas niewielkie wyjście, trochę wspólnie spędzonego czasu smile Nie mam parcia na Walentynki jakby to było nie wiadomo co.

3

A my wybieramy się do ekskluzywnego hotelu do Bukowiny. Jestem strasznie podekscytowana tym wyjazdem, bo odkąd mamy dziecko nigdzie razem sami nie byliśmy. Hotel jest cudowny, na pewno mój mąż długo go szukał bo wie jak bardzo cenię sobie luksus i wygodę hehe. Romantyczna sceneria gór na pewno sprawi, że wyjazd będzie udany. Szukam tez kreacji na kolację smile! Myślę o czerwonej obcisłej sukience wink!!! Co wy na to?

Ostatnio edytowany przez karolina983 (2017-02-10 09:21:03)

4

My siedzieliśmy w domku, no i fajnie spędziliśmy czas, a najlepszą rzeczą były prezenty!
Był taki ucieszony, że aż sie popłakał. Bo to było jego marzenie dostać ten rower, jejku jestem taka szczęśliwa, że mogłam mu dać tego szczęścia kawałek. Byle do ładniejszej pogody i będzie śmigać, a bo on już się nie potrafi doczekać big_smile

5

Nie no, facet się popłakał, bo coś dostał... WTF?!?

6

U nas odkąd pojawiła się córka troszkę się od siebie oddaliliśmy , kiedyś spędzaliśmy walentynki tylko my we dwoje a teraz to nawet o nich zapomniał sad eh cuż takie życie rodziców

7

[quote=hyper543]U nas odkąd pojawiła się córka troszkę się od siebie oddaliliśmy , kiedyś spędzaliśmy walentynki tylko my we dwoje a teraz to nawet o nich zapomniał sad eh cuż takie życie rodziców[/quote]
To dziwne, z reguły dziecko raczej cementuje związek

8

Dziecko dodaje nowych obowiązków, poza tym ludzie z czasem na siebie obojętnieją, tak jest w każdym związku...