76

Odp: zakupy przez internet

w necie można dostać przynajmniej to czego nie dostanie się w sklepie stacjonarnym, bo wszędzie właściwie jest to samo. Ja baaaardzo długo szukałam koszulek z niesztampowymi wizualizacjami - takich wiecie, które od samego patrzenia na nie - zabierają czlowieka w przestrzeń, z której same pochodzą. Widziałam takie na wyjeździe w Niemczech, ale u nas naprawde jakby posucha ;/ dopiero po jakimś czasie natknęłam się na karoka.pl - zresztą same zobaczcie efekty zastosowane na motywach - dla mnie ekstra! Zamówiłam od razu sobie, partnerowi i bratu

77

Ja zamawiam przez internet tylko w sprawdzonych sklepach smile Na przykłąd materace zamawialam ostatnio na

78

ja sobie ostatnio kupilam srebrną bransoletke z bursztynem o delikatnym zielonym zabarwieniu.

na poczatku myslalam że nie lubie takich rzeczy ale w takim wykonaniu burstzyn wyglada cudownie

79

A ja ostatnio zaopatrzyłam się w porządny sprzęt do sprzątania. Potrzebowałam solidne wiadro z mopem. Sąsiadka poleciła mi zajrzeć na stronę  na której kupuje również środki czystości do domowych porządków. Za jej radą, jeszcze tego samego dnia zamówiłam sprzęt.

80

Coraz chętniej zaopatruje się w internetowych aptekach, bo bywa że wychodzi taniej mimo kosztów przesyłki, niż w stacjonarnych aptekach czy drogeriach. Wczoraj dotarła do mnie paczka, w której był np. Bio oil 200 ml i razem z kosztami wysyłki wyniosło mnie około 25 zł taniej niż w Rossmannie smile

81

No takie rzeczy, to tylko online. Nie wiem, gdzie stacjonarnie mogłabym kupić takie rzeczy.

82

A co sądzicie o skoczkach dla dzieci? Warto w nie inwestować? Czy np. coś takiego byłoby Waszym zdaniem warte uwagi

Ostatnio edytowany przez bambuskolczasty (2017-09-12 21:24:57)

83

ja osobiscie bardzo lubie zamawiac przez internet, poniewaz oszczedza mi to czas i pieniadze smile ostatnio moim faworytem jest multu.pl, gdzie zamawiam buty dla siebie i corki smile

84

Wiele rzeczy w dzisiejszych czasach kupuje się w internecie.Ja znalazłam dość ciekawą ofertę jeśli chodzi o odzież. Ciekawą propozycją dla mnie są koszulki z nadrukiem - .Sama wpływasz na jej ostateczny wygląd ,dlatego jak zamówiłam dla dzieciaków takie same przez nas wymyślone to na deptaku na wczasach z daleka widziałam swoje brzdące. pzdr

85

Kiedyś myślałam jak można kupować ubrania przez Internet bez przymierzania, ale teraz w dobie darmowych wysyłek i zwrotów już tylko przez Internet kupuję. Nie chce mi się latać po sklepach. Biorę 3 rozmiary i wybieram ten, który pasuje, a resztę odsyłam.

86

Zakupy przez interwent są teraz coraz powszechniejsze i całkiem normalne. Ja często kupuję przez sieć, bo to zwyczajnie wygodniejsze, a często i tańsze. Ostatnio siedzę przede wszystkim w zabawkach, a przeglądając sklepy typu urwis.pl, wpadłam na taką śliczną laleczkę:

[img]http://www.urwis.pl/media/cache/gallery/product/1/92/429/303/upuqrnv3/images/89/895039/baby-born-lalka-first-love-pierwsza-milosc_0.jpg[/img]

Ostatnio edytowany przez Hera (2017-09-22 08:09:37)

87

Ja też często kupuję przez internet. W sklepach internetowych często są promocje, albo zbiera się jakies punkty, tak jak na przykład w galerii łucznik. Ja tam robiłam już kilka razy zakupy i zbieram sobie puntky, które będę mogła wymienić na rabat.

88

Jeśli chodzi o żywność to ja osobiścię wolę robić zakupy stacjonarne. Można najpierw spojrzeć na promocję w różnych sklepach, na przykład gazetka lewiatan - http://gazetka-lewiatan.pl.

89

Ja kupuję już chyba wszystko przez internet big_smile . Szczególnie widzę to teraz przed świętami. Kupiłam już większość prezentów dla rodziny (i przy okazji dla siebie hihi). Kupiłam grę dla syna i książki dla mamy w empiku, dla siebie piżamkę i kapcie w home&you smile pierniczki, ozdoby do pierniczków i puszkę świąteczną u dr. oetkera. Muszę jeszcze poszukać dobrego ciśnieniomierza i ładnego świątecznego koca na prezenty dla dziadków.