1

Temat: Kosmetyki do pielęgnacji miejsc intymnych.

Witam,

Chciałam sie poradzić w sprawie zakupu dobrego kosmetyku do pielęgnacji miejsc intymnych. Używałam już kilku i zawsze lub przeważnie nie spełniły moich oczekiwań. Co polecacie?
Z góry dziękuje za odpowiedzi.

2

Odp: Kosmetyki do pielęgnacji miejsc intymnych.

Ja przeważnie używam z Ziaji.

3

Odp: Kosmetyki do pielęgnacji miejsc intymnych.

ja kupiłam sobie w lidlu - jakiś taki - nawet dobry - ciagle reklamowany w radiu przez tą lekarkę tongue - jak sie okazało.
Ale trza porządnie wypłukac bo robi se - tak ciepło. Ale chusteczki ich firmy sa super:)
Sprawdze w domu nazwę.

4

Odp: Kosmetyki do pielęgnacji miejsc intymnych.

a ja prawdę powiedziawszy takich nie używam i obym nie musiała wink

5

Odp: Kosmetyki do pielęgnacji miejsc intymnych.

Ja długo też nie używałam - ale pwoeim, ze czuje sie bardziej komfortowo - gdy one są tongue, bo tak samą wodą lub wodą z mydłem tongue

6

Odp: Kosmetyki do pielęgnacji miejsc intymnych.

a ja używam husteczek Pampers o zapachu pomarańczy - rewelacja i zapach mnie nie odpycha, bo w tych typowych mają jakąś manię na zapachy, które mi nie odpowiadają

7

Odp: Kosmetyki do pielęgnacji miejsc intymnych.

ja używam zwykłego szarego mydła, ginekolog mi polecił.

8

Odp: Kosmetyki do pielęgnacji miejsc intymnych.

[quote=a.filipowska]a ja prawdę powiedziawszy takich nie używam i obym nie musiała wink[/quote]
a ja tego nie używam, "bo muszę" - po prostu się tym myję - mam żel do ciała, żel do twarzy i żel do higieny intymnej....
używam Lactacyd na zmianę z Ziają i AA

a jak "coś" się dzieje niedobrego to zawsze mam w łazience azucalen i lactovaginal w lodówce smile

9

Odp: Kosmetyki do pielęgnacji miejsc intymnych.

Z Ziaji najlepsze

10

Odp: Kosmetyki do pielęgnacji miejsc intymnych.

[quote=biedroneczka4]Z Ziaji najlepsze[/quote]
ja uważam że lactacyd smile

11

Odp: Kosmetyki do pielęgnacji miejsc intymnych.

hmmm wiecie co - tak sobie myślę - to nie wystarcza się tylko po prostu codziennie myć i urtrzymywać higienę? Potrzebne są konkretne kosmetyki? Zawsze mi się wydawało, że takich to używa się jak ma się jakieś problemy ... Cóż, może się mylę... Choć nie wiem co miałabym dzięki nim zyskac tak naprawdę...

12

Odp: Kosmetyki do pielęgnacji miejsc intymnych.

[quote=justyna][quote=biedroneczka4]Z Ziaji najlepsze[/quote]
ja uważam że lactacyd smile[/quote]

tez go uzywam smile

Ostatnio edytowany przez malenka84 (2009-11-24 12:23:26)

13

Odp: Kosmetyki do pielęgnacji miejsc intymnych.

[quote=a.filipowska] Potrzebne są konkretne kosmetyki? Zawsze mi się wydawało, że takich to używa się jak ma się jakieś problemy ... Cóż, może się mylę... Choć nie wiem co miałabym dzięki nim zyskac tak naprawdę...[/quote]
tak potrzebne są, bo mają odpowiednie pH do miejsc intymnych i np. lactacyd zawiera dodatkowo bakterie kwasu mlekowego, ja tam już nastolatką nie jestem, więc wolę zapobiegać niż leczyć smile

14

Odp: Kosmetyki do pielęgnacji miejsc intymnych.

Dokładnie te specjalne usuwają naturalną wydzielinę, mogącą stanowić pożywkę dla bakterii powodujących stany zapalne a jednocześnie zachowuje kwaśny odczyn pochwy, odpowiednią wilgotność i natłuszczenie skóry i śluzówki.

15

Odp: Kosmetyki do pielęgnacji miejsc intymnych.

a ile ten lactacyd kosztuje

16

Odp: Kosmetyki do pielęgnacji miejsc intymnych.

czyli wracamy do mojego sprawdzonego sposobu z mlekiem smile

17

Odp: Kosmetyki do pielęgnacji miejsc intymnych.

[quote=biedroneczka4]a ile ten lactacyd kosztuje[/quote]


w nlidlu za jakies ok 15 - 20 zł kupiłam wraz z chusteczkami

18

Odp: Kosmetyki do pielęgnacji miejsc intymnych.

U mnie w drogeri Natura 12 zł

19

Odp: Kosmetyki do pielęgnacji miejsc intymnych.

cholerka, to aż mnie przestraszyłyście... ja już też nastolatką nie jestem... nigdy nic mi nie było, więc nie kombinowałam... pomyślę nad tym wink

20

Odp: Kosmetyki do pielęgnacji miejsc intymnych.

ja powiem tak: był taki czas, że moja siostra "ćwiczyła wariata", który polegał na tym, że brała prysznic kilka razy na dzień; zaczęły się różne problemy zdrowotne i lekarz jej powiedział, że zbyt częste mycie jest gorsze niż niedomycie;
jeżeli organizm jest zdrowy, wystarczy więc dbać o higienę w sposób zwyczajowy;

21

Odp: Kosmetyki do pielęgnacji miejsc intymnych.

czyli nie ma co przesadzać z czystością

22

Odp: Kosmetyki do pielęgnacji miejsc intymnych.

Ola 20zł??? Lidl jest jednak drogi... ja w leclercu zapłaciłam 14zł za dwie buteleczki
tu kosztuje 10zł (pierwsza lepsza strona)
[url]http://www.doz.pl/apteka/p6703-Lactacyd_Femina_emulsja_do_higieny_intymnej_200_ml[/url]

23

Odp: Kosmetyki do pielęgnacji miejsc intymnych.

[quote=justyna]Ola 20zł??? Lidl jest jednak drogi... ja w leclercu zapłaciłam 14zł za dwie buteleczki
tu kosztuje 10zł (pierwsza lepsza strona)
[url]http://www.doz.pl/apteka/p6703-Lactacyd_Femina_emulsja_do_higieny_intymnej_200_ml[/url][/quote]


tak mówie na oko, bo nie pamiętam sad

24

Odp: Kosmetyki do pielęgnacji miejsc intymnych.

[quote=malenka84][quote=justyna]Ola 20zł??? Lidl jest jednak drogi... ja w leclercu zapłaciłam 14zł za dwie buteleczki
tu kosztuje 10zł (pierwsza lepsza strona)
[url]http://www.doz.pl/apteka/p6703-Lactacyd_Femina_emulsja_do_higieny_intymnej_200_ml[/url][/quote]

tak mówie na oko, bo nie pamiętam sad[/quote]
OK, myślałam, że widziałaś taką cenę, bo coś drogo i to w Lidlu...  wink

25

Odp: Kosmetyki do pielęgnacji miejsc intymnych.

[quote=pinkmause]ja powiem tak: był taki czas, że moja siostra "ćwiczyła wariata", który polegał na tym, że brała prysznic kilka razy na dzień; zaczęły się różne problemy zdrowotne i lekarz jej powiedział, że zbyt częste mycie jest gorsze niż niedomycie;
jeżeli organizm jest zdrowy, wystarczy więc dbać o higienę w sposób zwyczajowy;[/quote]


toteż tak tez sobie myslałam...