76

Odp: Kosmetyki do pielęgnacji miejsc intymnych.

[quote=sweetie]Ja osobiście baaaaaardzo polecam żel INTIMA z biedronki. Wiem , ze może nie brzmi to ciekawie , ale to jest jedyny preparat po którym nic mnie nie piecze .Ma on konsystencję kiślu. Do tego nie jest niczym barwiony i bardzo delikatnie pachnie. Zawiera wyciąg z rumianku jest przebadany przez instytuty zawiera odpowiednir pH i nie podrażnia. I DO TEGO KOSZTUJE 2.99 !! smile)[/quote]
Ja używam tego niebieskiego i jest całkiem w porządku, no i delikatnie pachnie herbatką, a ja uwieeeeeelbiam ten zapach:)

77

Odp: Kosmetyki do pielęgnacji miejsc intymnych.

Ja bardzo lubię płyny Ziaji. Miałam wersję bezzapachową oraz konwalię. Obecnie jednak używam żelu Intimelle z rumiankiem, który nie zawiera mydła ani SLS. Ma dużą pojemność, jest tani i wydajny smile

78

Odp: Kosmetyki do pielęgnacji miejsc intymnych.

Lactacyd jest najlepszy- ładnie pachnie, delikatnie myje, nie podrażnia, spełnia swoje zadanie. Teraz mam z Joanny z serii Probiotycznej (nowa linia) i też są dobre ale bezzapachowe. Żele Joanna z serii "Z Apteczki Babuni" też mogę polecić.

79

Odp: Kosmetyki do pielęgnacji miejsc intymnych.

Im krótszy skład takich specyfików tym lepiej.. A niektóre mają ze 20 składników, to większe ryzyko, że  nas któryś podrażni...

80

Odp: Kosmetyki do pielęgnacji miejsc intymnych.

Na szczęście nie mam tego problemu że kosmetyki podrażniają mi skórę. Jeśli chodzi o kosmetyki do higieny intymnej najważniejsze jest dla mnie aby były z kwasem mlekowym i niskim ph.

81

Odp: Kosmetyki do pielęgnacji miejsc intymnych.

Ja używam tylko ekologicznych środków do mycia, bo wiadomo że chemia z kosmetyków drogeryjnych zaburza gospodarkę hormonalną i florę bakteryjną...

82

Odp: Kosmetyki do pielęgnacji miejsc intymnych.

Szare mydło - wiem jak to brzmi, ale mi bardzo pomaga przy infekcjach intymnych.

83

Odp: Kosmetyki do pielęgnacji miejsc intymnych.

Polubiłam się z szarym mydłem gdy zaczęły mi dokuczać ciągłe wysypki. Takiego perfumowanego nie użyłabym do umycia miejsc intymnych, ale do szarego mam zaufanie.