51

Odp: Kosmetyki do pielęgnacji miejsc intymnych.

a ja tylko pompki wink
Mam białego jelenia, jest dobry bo bezzapachowy smile

Lactacyd stosuję, ale tylko jak coś mi się zaczyna dziać, cena niestety mnie zniechęca do regularnego stosowania...

52

Odp: Kosmetyki do pielęgnacji miejsc intymnych.

Ja osobiście baaaaaardzo polecam żel INTIMA z biedronki. Wiem , ze może nie brzmi to ciekawie , ale to jest jedyny preparat po którym nic mnie nie piecze .Ma on konsystencję kiślu. Do tego nie jest niczym barwiony i bardzo delikatnie pachnie. Zawiera wyciąg z rumianku jest przebadany przez instytuty zawiera odpowiednir pH i nie podrażnia. I DO TEGO KOSZTUJE 2.99 !! smile)

53

Odp: Kosmetyki do pielęgnacji miejsc intymnych.

Ja miałam raz z Biedronki, ale był niebieski. Nie miałam żadnych zastrzeżeń.

54

Odp: Kosmetyki do pielęgnacji miejsc intymnych.

Najlepszy jaki miałam to płyn Joanny z Apteczki Babuni, z korą dębu!!! nie ma lepszego! Miałam już wszystkie możliwe, bo te miejsca mam bardzo wrażliwe... ten się najlepiej sprawdził... któraś z Was też go używa??? tongue


[url]http://www.e-commerce.pl/Joanna-Z-Apteczki-Babuni-Delikatny-plyn-do-higieny-intymnej-z-kora-debu-odswiezajacy,53053.html[/url]

55

Odp: Kosmetyki do pielęgnacji miejsc intymnych.

Tylko i wyłącznie Lactacyd, przynajmniej w moim przypadku.

56

Odp: Kosmetyki do pielęgnacji miejsc intymnych.

Lactacyd mnie "uczulił", a płynu Joanny używam już od dawna i doskonale działa... Łagodzi podrażnienia i na długo odświeża, co jest dla mnie bardzo ważne.  Do tego ten ziołowo-leśny zapach... super! Koniecznie wypróbuj.

57

Odp: Kosmetyki do pielęgnacji miejsc intymnych.

Ja używam taki z Ziaji przeciw podrażnieniom smile I jest bardzo dobry. Kiedyś używałam też Lactacyd i też mogę polecić smile

58

Odp: Kosmetyki do pielęgnacji miejsc intymnych.

Od niepamiętnych czasów jestem wierna Ziaji Intima w wersji konwaliowej.
Teraz jednak mam do wypróbowania hipoalergicznego Białego Jelenia - ciekawa jestem jak się sprawdzi!

59

Odp: Kosmetyki do pielęgnacji miejsc intymnych.

U mnie na zmianę: Lactacyd i żel z Rossmana Facelle do wrażliwej smile

60

Odp: Kosmetyki do pielęgnacji miejsc intymnych.

Ja używam tylko Lactacydu, i nie zamieniłabym na żaden inny:)

61

Odp: Kosmetyki do pielęgnacji miejsc intymnych.

Dziewczyny, mówię Wam spróbujcie Płyn Joanny z Korą dębu!!! Miłość na zawsze!

62

Odp: Kosmetyki do pielęgnacji miejsc intymnych.

Ja używałam kiedyś Lactacydu, ale jakiś czas temu kupiłam Soraya Lactissima Active i naprawdę jestem zadowolona. Do wrażliwej skóry na podrażnienia jest idealna.

63

Odp: Kosmetyki do pielęgnacji miejsc intymnych.

używam lactacydu i jest tak dobry, że aż boję się go zmienić na coś innego wink

64

Odp: Kosmetyki do pielęgnacji miejsc intymnych.

Ziaja. Stoi na półeczce pod prysznicem odkąd pamiętam smile
zdecydowanie punkt obowiązkowy

65

Odp: Kosmetyki do pielęgnacji miejsc intymnych.

też jestem fanką Ziaji, ale nie mam zastrzeżeń jak na razie do żadnego płynu dostępnego w drogeriach, każdy sprawdza się bardzo dobrze

66

Odp: Kosmetyki do pielęgnacji miejsc intymnych.

Ziaja, ale te w dużych białych butlach, 500ml, nie pamietam dokładnie nazwy, uzywalam też tych niebieskich ale jakoś nie przypadły mi do gusty, chociaż zapachy były fajne

67

Odp: Kosmetyki do pielęgnacji miejsc intymnych.

Ja również polecam ZJAJE ma bardzo bogatą ofertę zapachową, a jeśli ktoś nie lubi zapachowych ZIAJA ma również płyny do higieny intymnej bezzapachowe smile

68

Odp: Kosmetyki do pielęgnacji miejsc intymnych.

A ja używam płynów z Ziaji, łagodzi podrażnienia i jest delikatny smile Myślę, że długo nie zmienię go na inny. Miałam lactacyd ale mnie jakoś nie odpowiadał smile

69

Odp: Kosmetyki do pielęgnacji miejsc intymnych.

mi lactacyd podrażniał miejsca intymne...

70

Odp: Kosmetyki do pielęgnacji miejsc intymnych.

jednak najlepiej sprawdza mi się ten z brzozą Joanny... teraz dokupiłam również z babką l. i jak na razie działa super!!!

71

Odp: Kosmetyki do pielęgnacji miejsc intymnych.

ja używam Lactacydu, moja ginekolog mi poleciał, bo miałam problemy, a teraz jak ręką odjął smile

72

Odp: Kosmetyki do pielęgnacji miejsc intymnych.

[quote=a.filipowska]a ja prawdę powiedziawszy takich nie używam i obym nie musiała wink[/quote]
Rozumiem że są osoby które nie używają płynów do higieny intymnej, ale stwierdzenie OBYM NIE MUSIAŁA mnie lekko zszokowało, przecież płyn do higieny intymnej to nie płyn przeciwgrzybiczny, czy coś w tym stylu.... W dzisiejszych czasach mamy różne produkty do różnych części ciała... Ja jak najbardziej polecam i namawiam do stosowania płynów do higieny intymnej ponieważ są delikatniejsze od mydeł i nie podrażniają!!!

73

Odp: Kosmetyki do pielęgnacji miejsc intymnych.

Ja sobie nie wyobrażam aby stosować zwykłe choćby naturalne mydło, od razu miałabym podrażnienia. Laktacyd kupuję jak jest promocja smile. Bejbiuszka, chwali z korą dębu - mnie on totalnie nie odpowiadał. Może ten drugi lepszy ale po co ryzykować. Najczęściej sięgam po jelenia ale niebieskiego. Teraz akurat jeszcze mam hypoalergiczny z flos-lek, dobry, jeśli któraś ma problemy, częste podrażnienia to proponuję wypróbować.

74

Odp: Kosmetyki do pielęgnacji miejsc intymnych.

Ja musiałam zrezygnować z typowych płynów, choć długo długo stosowałam Ziaje. Potem zaczęłam mieć jakieś dziwne infekcje i lekarz poradził mi szare mydło. Używałam Białego Jelenia, ale potem odkryłam coś jeszcze naturalniejszego - mydło Aleppo! Rewelacja! Myje się nim cała. Infekcje zniknęły! Te mydła są 100 % naturalne, tylko oliwa z oliwek, olej laurowy i minimalny procent wody morskiej.

75

Odp: Kosmetyki do pielęgnacji miejsc intymnych.

Od długiego czasu używam płynów z Ziaji, dla mnie są idealne. Z resztą mój ginekolog mnie pochwalił za wybór smile