26

Odp: Najskuteczniejszy zabieg na cellulit

Również mogę powiedzieć ze spokojem,że endermologia jest rewelacyjna na cellulit a sam zabieg bardzo przyjemny - te rolki masujące dają takie bardzo fajne uczucie big_smile. Na początku chodziłam na zabieg co drugi dzień teraz już śmigam raz w tygodniu do salonu Afrodyta Expert of Beauty żeby podtrzymać efekt. Ja u siebie działanie zabiegu widziałam już 3 razie, skóra stała się jędrniejsza, uda odrobinę zeszczuplały a cellulit stał się znacznie mniej widoczny.

27

Odp: Najskuteczniejszy zabieg na cellulit

Endermologia najlepsza. Ja chodzę  i bardzo sobie chwalę, fachowa opieka i świetne efekty zabiegów smile

28

Odp: Najskuteczniejszy zabieg na cellulit

Do najskuteczniejszych metod zwalczających cellulit należą zabiegi z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej. Wartymi polecenia sa karboksyterapia, endermologia oraz zabiegi przy użyciu fali radiowej, np. Maximus, Venus Legacy. W przypadku zaawansowanego cellulitu, warto połączyć 2 metody zabiegowe by wzmocnić skuteczność. Zabiegi zalecane sa w serii z dodatkowym uwzględnieniem aktywności fizycznej.

29

Odp: Najskuteczniejszy zabieg na cellulit

Podobno warto oczyścić limfę, czyli układ limfatyczny i wtedy cellulit znika w dużej mierze.

30

Odp: Najskuteczniejszy zabieg na cellulit

Istnieje dużo sposobów na walkę z cellulitem. Najpewniejszym sposobem są ćwiczenia i odpowiednia dieta. Do tego warto zastanowić się nad dodatkowymi zabiegami. Dobrym rozwiązaniem jest masaż tajski, który nie tylko pomoże rozluźnić się i zniwelować stres, ale również przyspieszy zanik tkanki tłuszczowej i pozytywnie wpłynie na stan zdrowia.

31

Odp: Najskuteczniejszy zabieg na cellulit

Ja już przeczytałam chyba każdą opinię w internecie na ten temat i dalej nic nie wiem

32

Odp: Najskuteczniejszy zabieg na cellulit

Najskuteczniejszym zabiegiem na cellulit bez wątpienia jest karboksyterapia. Jest to zabieg stosunkowo tani i bardzo skuteczny. Ja, poddałam się jej w warszawskiej klinice. Z jej pomocą nie tylko pozbyłam się cellulitu, ale i nieestetycznie wyglądających cieni pod oczami.

33

Odp: Najskuteczniejszy zabieg na cellulit

Zastanawiam się nad zabiegiem liposukcji ultradźwiękowej, robiłyście ją kiedyś? Jakie macie doświadczenia? Jeśli możecie polećcie jakiś salon, gdzie wykonują zabiegi na cellulit na Pradze Południe.

34

Odp: Najskuteczniejszy zabieg na cellulit

O tej metodzie to szczerze nie słyszałam

35

Odp: Najskuteczniejszy zabieg na cellulit

Ja polecam przede wszystkim jak dla mnie specjalistę  od medycyny estetycznej. On bardzo dobrze może dobrać najlepszy zabieg estetyczny i pomóc

36

Odp: Najskuteczniejszy zabieg na cellulit

Ja się zastanawiam nad tą falą uderzeniową... Jak długo utrzymuje się efekt i ile trzeba zapłacić za zabieg w Warszawie? Endermologię znam i absolutnie jest efekt ale u mnie po 15 zabiegach, więc sporo. No i efekt jak się nie powtarza utrzymuje się kilka miesięcy. Fajnie zrobić przed wakacjami:) Napiszcie coś o tej fali i gdzie i za ile można zrobić w Warszawie.

37

Odp: Najskuteczniejszy zabieg na cellulit

i jeszcze mam pytanie o zabieg elixis- czy ktoś może się podzielić doświadczeniami? Zapisałam się na próbny zabieg w poniedziałek ale cały czas mam wątpliwości którey będzie bardziej skuteczny na cellulit- elixis czy fala uderzeniowa?
Oba są bardzo drogie 400-450 zł za 1 zabieg, więc decyzja nie jest prosta...

38

Odp: Najskuteczniejszy zabieg na cellulit

> AnnaP napisał/a:

> i jeszcze mam pytanie o zabieg elixis- czy ktoś może się podzielić doświadczeniami? Zapisałam się na próbny zabieg w poniedziałek ale cały czas mam wątpliwości którey będzie bardziej skuteczny na cellulit- elixis czy fala uderzeniowa?
Oba są bardzo drogie 400-450 zł za 1 zabieg, więc decyzja nie jest prosta...


Niestety nie korzystałam z żadnego, ale jak już się zdecydujesz, daj znać, jak wrażenia. Jestem bardzo ciekawa.

39

Odp: Najskuteczniejszy zabieg na cellulit

Byłam!!! Ale nie nazywa się elixis tylko exilis:) Po pierwszym widzę różnicę w wyglądzie skory i faktycznie mniejszym cellulicie na jednym udzie. Na drugim takich widocznych zmian nie zauważylam... Zabieg polega na masowaniu ciala głowicą, która się nagrzewa. W niektórych miejscach odczuwa się przyjemne cieplo a w niektórych miejscach wręcz parzy (ta sama temperatura). ogólnie zabieg przyjemny - ja miałam na całe uda i za tydzień mam kolejny. Zobaczymy jaki będzie efekt. Idę też na endermologię:)

40

Odp: Najskuteczniejszy zabieg na cellulit

A nie myslalyscie moze o tym, ze tak naprawde zamiast wykladac ogromny hajs na zabiegi wystarczyloby przejsc na diete i porobic sobie zabiegi domowe? No Jezu, nawet taki peeling kawowy daje rade, a przeciez jak zrobi sie taki regularny body wrapping  to efekty są jeszcze lepsze bo tak czy inaczej robi sie skorze silny detoks, usuwanie nadmiaru wody i ujedrnianie. Ale tak, dalej łykajcie że do szczęscia jest wam potrzebne wyrzucenie kilkuset zlotych w klinice big_smile

41

Odp: Najskuteczniejszy zabieg na cellulit

Dokladnie xD Do tego zabiegi nie sprawia cudownie, ze nie trzeba bedzie stosowac diety itd. w celu utrzymania efektow. To ja juz wole swoje masaze sinialem zeby wesprzec usuwanie cellulitu i zliftingowac skore niz wywalac kilka tysiecy na zabiegi xD

42

Odp: Najskuteczniejszy zabieg na cellulit

endermologia albo icoone

43

Odp: Najskuteczniejszy zabieg na cellulit

Ćwiczenia, dieta i wyrównana gospodarka hormonalna, tak u mnie zadziałało. Dzisiaj z pewnością nie będę już zabezpieczałam się pigułkami bo oprócz swobody w kontaktach seksualnych nic dobrego nie przyniosły.

44

Odp: Najskuteczniejszy zabieg na cellulit

Chyba każda kobieta zna ten problem, pomarańczowa skórka nam nie daje spokoju smile ale ważne żeby trzymać diete i ćwiczyć, mnie też takie zabiegi antycelulitowe sporo pomogły -  robiłam i po paru seriach spory efekt

45

Odp: Najskuteczniejszy zabieg na cellulit

Fala uderzeniowa czy inne zabiegi na dłuższą metę nie pomogą. Po nich pewnie będzie jakaś tam poprawa ale czy utrzyma się na dłużej to nie wiem. Wydaje mi się, że bardziej pomocne mogą być ćwiczenia i dobra dieta. Portfel też mniej ucierpi:-)

46

Odp: Najskuteczniejszy zabieg na cellulit

Jak jestes z Warszawy to polecam fale uderzeniowa

Ostatnio edytowany przez knoll (2019-12-12 23:17:41)

47

Odp: Najskuteczniejszy zabieg na cellulit

Ćwiczenia i dieta dużo decydują, bez nich zabiegi będą krótko skuteczne

48

Odp: Najskuteczniejszy zabieg na cellulit

Spróbujcie zabiegu endermologii, jest to bardzo efektywny masaż mechaniczny,  jest niezwykle skuteczny na cellulit, mi bardzo pomógł gdzie wcześniej próbowąłam wielu innych metod i efekty praktycznie zerowe.

49

Odp: Najskuteczniejszy zabieg na cellulit

Z doświadczenia wiem, że skuteczny jest też masaż. Osobiscie uwielnbiam masaż tajski - świetnie relaksuje i mpoprawia stan skóry. Regularnie chodzę. Jestem uzalezniona smile

50

Odp: Najskuteczniejszy zabieg na cellulit

Powiem wam, że dla mnie najskuteczniejsza okazała się endermologia, próbowałam wcześniej różności i nic smile A teraz po regularnych wizytach w salonie  jest duża różnica, masaż na prawdę pomaga i warto spróbować.