26

Odp: Najskuteczniejszy zabieg na cellulit

na cellulit polecam bezsprzecznie endermologię lipomasagge najlepiej pakiet zabiegów. Efekt zmniejszenia cellulitu widoczny po 5 zabiegach i to nie tylko u mnie ale i u koleżanek. Właśnie dzięki nim poszłam na endermologię bo widziałam ich efekt i postanowiłam spróbować na własnej skórze. Sam zabieg masaż próżniowy jest bezbolesny i bardzo przyjemny ale trzeba uważać do kogo się idzie bo nie każda kosmetyczka potrafi go robić.

27

Bardzo fajny i efektywny jest masaż próżniowy. Jestem stała klientką fyoung.pl i oferują m.in własnie tego typu zabiegi. Ja sobie bardzo chwale i cenie. Do tego wszystkiego przemiły sztab specjalistów i zawsze czuję się u nich jak pączuś w maśle smile

28

Również mogę powiedzieć ze spokojem,że endermologia jest rewelacyjna na cellulit a sam zabieg bardzo przyjemny - te rolki masujące dają takie bardzo fajne uczucie big_smile. Na początku chodziłam na zabieg co drugi dzień teraz już śmigam raz w tygodniu do salonu Afrodyta Expert of Beauty żeby podtrzymać efekt. Ja u siebie działanie zabiegu widziałam już 3 razie, skóra stała się jędrniejsza, uda odrobinę zeszczuplały a cellulit stał się znacznie mniej widoczny.

29

Endermologia najlepsza. Ja chodzę  i bardzo sobie chwalę, fachowa opieka i świetne efekty zabiegów smile

30

Do najskuteczniejszych metod zwalczających cellulit należą zabiegi z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej. Wartymi polecenia sa karboksyterapia, endermologia oraz zabiegi przy użyciu fali radiowej, np. Maximus, Venus Legacy. W przypadku zaawansowanego cellulitu, warto połączyć 2 metody zabiegowe by wzmocnić skuteczność. Zabiegi zalecane sa w serii z dodatkowym uwzględnieniem aktywności fizycznej.

31

Podobno warto oczyścić limfę, czyli układ limfatyczny i wtedy cellulit znika w dużej mierze.

32

Powiem tak, od lat pracowałam w kabinetach kosmetycznych i teraz w obecnym miejscu pracy mam do dyspozycji najnowsze technologie. I ze strony kosmetologa mogę powiedzieć, że na rynku najlepsze jest urządzenie Celar AWT. Daje ono najskuteczniejsze rezultaty już po 6 zabiegach. Kluczowe w tej metodzie jest to, że zwalcza ona nie tylko sam cellulit, ale jego przyczynę. Każdy doświadczony kosmetolog powie wam, że fala uderzeniowa jest uznawana na świecie za najlepszą do likwidacji cellilitu. Zabieg jest bezbolesny i nie zajmuje dużo czasu smile

33

Istnieje dużo sposobów na walkę z cellulitem. Najpewniejszym sposobem są ćwiczenia i odpowiednia dieta. Do tego warto zastanowić się nad dodatkowymi zabiegami. Dobrym rozwiązaniem jest masaż tajski, który nie tylko pomoże rozluźnić się i zniwelować stres, ale również przyspieszy zanik tkanki tłuszczowej i pozytywnie wpłynie na stan zdrowia.

34

Bardzo skutecznym zabiegiem na cellulit jest zabieg falą uderzeniową. Bylam na 8 zabiegach w Warszawie po których raz na zawsze pozbyłam się cellulitu. Zabiegi były całkiem przyjemne i bardzo profesjonalnie przeprowadzone.

35

Ja już przeczytałam chyba każdą opinię w internecie na ten temat i dalej nic nie wiem

36

Najskuteczniejszym zabiegiem na cellulit bez wątpienia jest karboksyterapia. Jest to zabieg stosunkowo tani i bardzo skuteczny. Ja, poddałam się niej w warszawskiej klinice medycyny estetycznej Beauty Address. Z jej pomocą nie tylko pozbyłam się cellulitu, ale i nieestetycznie wyglądających cieni pod oczami.

37

Ja chodze na laserowe ujędrniane skóry do estetyka day spa w piasecznie. Został mi jeszcze jeden zabieg, ale no efekty są już widoczne, mega polecam!