1

Temat: Stylowe meble drewniane

Czy macie u siebie w domu meble stylowe? Chwali się je za wysoką trwałość i elegancję.
Gdzie je kupujecie?

2

Odp: Stylowe meble drewniane

Moim zdaniem stylowe meble drewniane, bądź też dodatki z drewnianymi elementami prezentują się bardzo ładnie. Dlatego też od jakiegoś czasu chodzi za mną myśl, aby sprawić sobie jakąś ładną lampkę nocną. Bardzo podobają mi się ich niebanalne i ciekawe pod kątem stylistycznym lampki, zarówno te z drzewa jesionowego, jak i z ceramicznymi korpusami.

3

Mnie meble drewniane nie przekonują za bardzo. Wolę  nowoczesne, a jednocześnie wygodne i w dobrej cenie. Meble z drewna sporo kosztują, a do tego bardzo determinuję stylistykę wnętrza.

4

W moim domu jest kilka egzemplarzy starych mebli. Te z prawdziwego drewna okazały się trwalsze niż z jakichś sklejek. Wszystko jeszcze z czasów, gdy moi rodzice byli dzieciakami. Bardzo chciałabym mieć w swoim domu drewno. Jednak nic go nigdy nie zastąpi.

5

Drewniane meble są piękne, zwłaszcza te polskie - sosnowe, dębowe, akacjowe...

6

Drewniane meble nie dość, że są piękne, to jeszcze bardzo wytrzymałe. Spójrzcie  na regały z kolekcji Nesle - moim zdaniem są zachwycające i niepowtarzalne. Zresztą jak chyba większość mebli.

7

Meble drewniane nie dość, że są wytrzymałe to jeszcze jak są ręcznie wykonane to mają duszę. Takie z duszą i nie powtarzalne znajdziecie w sklepie. Przedmioty są projektowane we Włoszech, meble są produkowane ręcznie i znajdują się na nich misterne rzeźbienia. Zaletą sklepu jest to, że mają kompleksowe wyposażenie wnętrz, zatem można tam znaleźć wiele wyjątkowych rzeczy.

8

Ja mam drewniane, kupowałam je w Agacie.

9

Pewnie, że warto zajrzeć do specjalistycznych sklepów, ale czasem stylowe meble można też znaleźć na portalach ogłoszeniowyh. Na przykład taki drewniany gustowny komplet

10

Drewniane meble są bez wątpienia najlepsze, no chyba, że chcesz bardzo często je zmieniać. Te ze sklejki błyskawicznie się wypaczają i niszczą. Jeśli szukasz czegoś naprawdę dobrego i ładnego to zobacz sobie polskie meble

11

Są najlepsze, ale najdroższe. Niestety te z płyty są znacznie tańsze, więc są bardziej popularne.

12

Mam meble drewniane, które były robione na wymiar, ponieważ w moim mieszkaniu ciężko jest wstawić coś standardowego. Wykonawcę znalazłam w internecie po sprawdzeniu wizualizacji  i po wstępnej rozmowie. Wszystko wymierzono za darmo, zapłata była dopiero po zakończeniu prac montażowych.

13

Najlepiej zainwestować w meble drewniane. Są dużo trwalsze niż te z paździerza.

14

te z FORTE sa super

[img]http://www.forte.com.pl/img/img/11487749138.jpg[/img]

Ostatnio edytowany przez maskotka (2017-05-17 10:13:52)

15

Jak jesteście z okolic Poznania, warto wybrać się do salonu- mają wyposażenie od renomowanych producentów i to w dobrych cenach. Moim zdaniem warto zdecydować się na zakup mebli dobrej jakości, drewniane na pewno będą dużo trwalsze, niż takie wykonane z płyt MDF. Takie wyposażenie ma długo posłużyć, także warto zainwestować trochę więcej pieniędzy.