1

Temat: Stylowe meble drewniane

Czy macie u siebie w domu meble stylowe? Chwali się je za wysoką trwałość i elegancję.
Gdzie je kupujecie?

2

Odp: Stylowe meble drewniane

Moim zdaniem stylowe meble drewniane, bądź też dodatki z drewnianymi elementami prezentują się bardzo ładnie. Dlatego też od jakiegoś czasu chodzi za mną myśl, aby sprawić sobie jakąś ładną lampkę nocną. Bardzo podobają mi się ich niebanalne i ciekawe pod kątem stylistycznym lampki, zarówno te z drzewa jesionowego, jak i z ceramicznymi korpusami.

3

Odp: Stylowe meble drewniane

Mnie meble drewniane nie przekonują za bardzo. Wolę  nowoczesne, a jednocześnie wygodne i w dobrej cenie. Meble z drewna sporo kosztują, a do tego bardzo determinuję stylistykę wnętrza.

4

Odp: Stylowe meble drewniane

W moim domu jest kilka egzemplarzy starych mebli. Te z prawdziwego drewna okazały się trwalsze niż z jakichś sklejek. Wszystko jeszcze z czasów, gdy moi rodzice byli dzieciakami. Bardzo chciałabym mieć w swoim domu drewno. Jednak nic go nigdy nie zastąpi.

5

Odp: Stylowe meble drewniane

Drewniane meble są piękne, zwłaszcza te polskie - sosnowe, dębowe, akacjowe...

6

Odp: Stylowe meble drewniane

Drewniane meble nie dość, że są piękne, to jeszcze bardzo wytrzymałe. Spójrzcie  na regały z kolekcji Nesle - moim zdaniem są zachwycające i niepowtarzalne. Zresztą jak chyba większość mebli.

7

Odp: Stylowe meble drewniane

Meble drewniane nie dość, że są wytrzymałe to jeszcze jak są ręcznie wykonane to mają duszę. Takie z duszą i nie powtarzalne znajdziecie w sklepie. Przedmioty są projektowane we Włoszech, meble są produkowane ręcznie i znajdują się na nich misterne rzeźbienia. Zaletą sklepu jest to, że mają kompleksowe wyposażenie wnętrz, zatem można tam znaleźć wiele wyjątkowych rzeczy.

8

Odp: Stylowe meble drewniane

Ja mam drewniane, kupowałam je rok temu.

9

Odp: Stylowe meble drewniane

Pewnie, że warto zajrzeć do specjalistycznych sklepów, ale czasem stylowe meble można też znaleźć na portalach ogłoszeniowyh. Na przykład taki drewniany gustowny komplet

10

Odp: Stylowe meble drewniane

Drewniane meble są bez wątpienia najlepsze, no chyba, że chcesz bardzo często je zmieniać. Te ze sklejki błyskawicznie się wypaczają i niszczą. Jeśli szukasz czegoś naprawdę dobrego i ładnego to zobacz sobie polskie meble

11

Odp: Stylowe meble drewniane

Są najlepsze, ale najdroższe. Niestety te z płyty są znacznie tańsze, więc są bardziej popularne.

12

Odp: Stylowe meble drewniane

Mam meble drewniane, które były robione na wymiar, ponieważ w moim mieszkaniu ciężko jest wstawić coś standardowego. Wykonawcę znalazłam w internecie po sprawdzeniu wizualizacji  i po wstępnej rozmowie. Wszystko wymierzono za darmo, zapłata była dopiero po zakończeniu prac montażowych.

13

Odp: Stylowe meble drewniane

Najlepiej zainwestować w meble drewniane. Są dużo trwalsze niż te z paździerza.

14

Odp: Stylowe meble drewniane

Są fajne zestawy do salonu, jadalni, biura i pokoju młodzieżowego

Ostatnio edytowany przez maskotka (2018-02-07 14:41:01)

15

Odp: Stylowe meble drewniane

Jak jesteście z okolic Poznania, warto wybrać się do salonu- mają wyposażenie od renomowanych producentów i to w dobrych cenach. Moim zdaniem warto zdecydować się na zakup mebli dobrej jakości, drewniane na pewno będą dużo trwalsze, niż takie wykonane z płyt MDF. Takie wyposażenie ma długo posłużyć, także warto zainwestować trochę więcej pieniędzy.

16

Odp: Stylowe meble drewniane

Ja myślę, że jeśli chodzi o wybór łóżka to naprawdę warto poświęcić temu więcej czasu. To mega ważne. Ja mam teraz w planach łóżko z litego drewna. W końcu chcę się wysypiać, a ich łózka są bardzo solidne no i pięknie wykończone.

17

Odp: Stylowe meble drewniane

Ja uwielbiam stylowe meble. Są zawsze w modzie i nie nudzą się szybko.

18

Odp: Stylowe meble drewniane

Moim zdaniem stylowe meble nie zawsze muszą być drewniane. Pewnie przyznasz mi rację.

19

Odp: Stylowe meble drewniane

Jasne, że tak, a tak. Prosty przykład chociażby z naszym łózkiem, które kupiliśmy kilka tygodni temu. Na zewnątrz jak widać jest welurowa, wspaniała tapicerka, a pod nią solidna drewniana konstrukcja. Wydaje mi się, że ten akurat model świetnie będzie pasował zarówno do sypialni w stylu skandynawskim jak nasza jak również nowoczesnej i stylowej.

20

Odp: Stylowe meble drewniane

Drewno zawsze jest na lata, a nie jak sklejka, która po 5 latach jest do wyrzucenia...

21

Odp: Stylowe meble drewniane

Co racja to racja - drewniane meble będą na długo ale też trzeba się liczyć z większym wydatkiem. I to o wiele większym. Za jedną drewnianą szafę średniej wielkości pewnie w jakimś markecie można dostać cały komplet mebli. Ale jeśli miałbym budżet na drewniane meble czy schody, to nie zastanawiałbym się nad ich zakupem bo to nie tylko trwałość ale też wygląd extra.

22

Odp: Stylowe meble drewniane

Tak, są o wiele droższe i można za jedną drewnianą szafę kupić komplet z płyt MDF, ale te meble z płyt rozsypują się w ciągu kilku pierwszych lat od zakupu. Wystarczy stuknąć nieostrożnie jakimś przedmiotem, ubić przy odkurzaniu i po meblu. Na drewnie może i zostanie ślad, ale mebel nadal będzie wyglądał dobrze, a w płycie MDF robi się ubytek, z którego sypią się wióry.