76

Odp: Zepsułam znajomość..

Smarkanie na sportowo w towarzystwie innych. Fuuuuj...

77

Odp: Zepsułam znajomość..

Plucie na odległość:)

78

Odp: Zepsułam znajomość..

Zawody, kto ma większy samochód, lepszą komórkę i ładniejszą panienkę wink

79

Odp: Zepsułam znajomość..

Prezentowanie swojej męskiej siły w podnoszeniu kufla z piwem 3 x na minutę

80

Odp: Zepsułam znajomość..

[quote=ilonafelinska]Plucie na odległość:)[/quote]


o fuj!!! No jak można tongue

81

Odp: Zepsułam znajomość..

Mam wrażenie, że najczęściej to przez facetów znajomości się psują, bo oni nie mają tego wyczucia, czego oczekują kobiety, za szybko chcą wszystko dostać, a następnie się nudzą i szukają innych wrażeń...

82

Odp: Zepsułam znajomość..

Ogólnie chyba jest tak, że dopóki nie wiemy na co stać drugą stronę, jesteśmy nią zaciekawieni. A jak już wiemy, co ma do zaoferowania... to tu już przestaje być tak atrakcyjne.

83

Odp: Zepsułam znajomość..

Są i tacy ludzie, których trudno rozgryźć nawet po latach i tacy przyciągają najbardziej...:)

84

Odp: Zepsułam znajomość..

i to jest moim zdaniem bardzo ciekawe zjawisko, dlaczego tak się dzieje.

85

Odp: Zepsułam znajomość..

A mówią ,że kobieta zmienną jest -to jak się ma do tego?

86

Odp: Zepsułam znajomość..

[quote=niechcemisie]Ogólnie chyba jest tak, że dopóki nie wiemy na co stać drugą stronę, jesteśmy nią zaciekawieni. A jak już wiemy, co ma do zaoferowania... to tu już przestaje być tak atrakcyjne.[/quote]

Nie zgodzę się, czasem ktoś w miarę poznawania zaczyna być ciekawy i to jest dla mnie bardziej intrygujące, ze tak po trochu pozwala się poznawać, odkrywać...

87

Odp: Zepsułam znajomość..

Ja niejedną znajomość zepsułam, ale z perspektywy czasu to myślę że dobrze się stało, bo dzięki temu w końcu spotkałam swój ideał i nie musiałam zadowalać się półśrodkami;)

88

Odp: Zepsułam znajomość..

Raz mi się zdarzyło, powiedziałam coś, co facet źle odebrał i nie odezwał się już, nie sądziłam że taki będzie przewrażliwiony... No ale było - minęło, po co to wspominać, czasu się nie wróci

89

Odp: Zepsułam znajomość..

Też raz zepsulam a potem okazało się  że ten facet to nic dobrego, więc nie ma tego złego...

90

Odp: Zepsułam znajomość..

Czasem taką sytuację mamy gdy drugą  osoba nie ma poczucia humoru i dystansu do siebie.