76

Odp: Czy sprawdzać komórkę chłopaka?

Raczej nie,chyba,że jest,to naprawdę bardzo podejrzana sytuacja!

77

Odp: Czy sprawdzać komórkę chłopaka?

Facet, któremu naprawdę zależy, nie będzie doprowadzał do takich sytuacji, żeby kobieta się denerwowała jego potajemnymi SMS-ami! Jeśli szuka przygód, to trzeba go puścić wolno niech sobie hasa big_smile

78

Odp: Czy sprawdzać komórkę chłopaka?

Nie ma sensu śledzenie kogoś, kto i tak nie ma zamiaru być wierny...

79

Odp: Czy sprawdzać komórkę chłopaka?

A ja nie sprawdzam, bo miłość to też zaufanie, prawda...?

80

Odp: Czy sprawdzać komórkę chłopaka?

Nie chciałabym mieć chłopaka, któremu aż tak nie ufam, że czuję potrzebę sprawdzania go. Taka relacja męczy, a związek ma uszczęśliwiać.

81

Odp: Czy sprawdzać komórkę chłopaka?

Ale chyba lepiej wiedzieć niż nie, czy jest uczciwy - nawet jeśli to wymaga trochę podstępnych działań;)

82

Odp: Czy sprawdzać komórkę chłopaka?

Też jestem za tym, ale lepiej to zrobić tak żeby on wiedział że jest sprawdzany, a nie za jego plecami:) Skoro w związku nie ma tajemnic to i komórka nie powinna być ukrywana:D

83

Odp: Czy sprawdzać komórkę chłopaka?

No tak... lepiej wiedzieć, niż nie wiedzieć. Wolałabym znać prawdę jednak, choćby przykrą, niż dać się oszukiwać.

84

Odp: Czy sprawdzać komórkę chłopaka?

Tylko że z tą wiedzą trzeba później coś zrobić... Dla wielu dziewczyn być znowu samą jest większą porażką niż flirty partnera...

85

Odp: Czy sprawdzać komórkę chłopaka?

Ech, prawda... A najgorsze jest łudzenie się, że to się może zmieni, albo doszukiwanie się w sobie winy, tkwienie przy takim facecie z myślą, że nawet jeśli on lata za innymi, to przecież wraca, więc chyba jednak coś czuje.

86

Odp: Czy sprawdzać komórkę chłopaka?

Uważam że powinno się  sprawdzać  bo świat jest dziś pełny pokus, a nikt nie chce być oszukiwany...

87

Odp: Czy sprawdzać komórkę chłopaka?

Nieufność to pierwszy krok do zakończenia relacji. Nie można być z kimś, komu nie ufamy!

88

Odp: Czy sprawdzać komórkę chłopaka?

No dobrze, a co jeśli potrzebujemy dowodu, bo podejrzewamy kogoś o jakieś nielojalne względem nas zachowania?
Czy możemy wtedy oprzeć decyzję o dalszym byciu w związku na tym, czy komuś ufamy czy nie, czy powinnyśmy jakoś sprawdzić faceta, aby mieć potwierdzenie, że nie ma czego ratować.

89

Odp: Czy sprawdzać komórkę chłopaka?

Raczej taki zobaczony SMS nie będzie dowodem, dopiero jak się go uzyska od operatora...

90

Odp: Czy sprawdzać komórkę chłopaka?

W sądzie tak, ale chodzi mi o dowód dla nas samych.

Przypomniałaś mi sytuację, w której była znajoma. Rozwodziła się z mężem i w sądzie zeznała, że widziała SMS-y o treściach, które przytoczyła. Mąż temu zaprzeczył, ale gdy sędzina powiedziała, że można uzyskać je od operatora, zmienił zdanie i przyznał, że je dostawał.

91

Odp: Czy sprawdzać komórkę chłopaka?

A to kłamca, nawet w obliczu sądu nie umiał się przyznać.....

92

Odp: Czy sprawdzać komórkę chłopaka?

Najwyraźniej tak bardzo przywykł do kłamstw, miesiącami zdradzając żonę z jej koleżanką z pracy, że o wszystkim co z tą relacją związane potrafił już tylko kłamać.