126

Odp: prezenty

No na pewno nie dam rady go prześcignąć, zwłaszcza że znowu za niedługo ma urodziny...
Dzisiaj doszła arafatka. Przy okazji zamówiłam też jedną dla siebie, bo nigdy nie miałam i jestem nią zachwycona. Jak jemu się nie spodoba jego to ja ją chętnie przygarnę <lol> Zastanawiam się jeszcze nad paskiem skórzanym lub jakimiś kosmetykami smile

127

Odp: prezenty

O żesz Ty... big_smile big_smile big_smile Ale wiesz co? Dzięki Tobie wpadłam na myśl, że przecież jakby się trafił jakiś facet, ktorego styl nam nie odpowiada (czego sobie i Wam nie życzę), to możemy go zasypywać prezentami od gaci po krawat na naszą modłę big_smile
I mimowolnie się wtedy przeobrazi.
Póki co myślę, że każda z nas ma tak jak chce, a i to ma swoje plusy bo chętniej się kupuje coś co się i nam i jemu podoba, a wtedy nie trzeba się długo zastanawiać.
Miałam kilka razy w życiu dylemat co komuś kupić i nie polecam, ale najlepszą metodą na takie niezdecydowanie jest po prostu chodzić po sklepach. Jak się zauważy to coś, to bedzie się wiedziało, że to właśnie to.

128

Odp: prezenty

Poszukiwany prezent.
Okazja: Urodziny
Wiek jubilata: 29 lat
Zainteresowania: fotografia, komputery, motoryzacja

129

Odp: prezenty

Fajna rama albo i zestaw ram na fotografie, gadżet do auta, jeśli czyta jakieś pismo motoryzacyjne lub komputerowe to ja bym zamówiła i opłaciła prenumeratę roczną w prezencie.

130

Odp: prezenty

Sprawa już załatwiona jubilat dostał bilety na Monster Truck i wrócił do domu z wypiekami na twarzy big_smile Czyli chyba się podobało

131

Odp: prezenty

Ja teraz mam dylemat co kupić rodzince na święta bo się zbliżają nieubłaganie big_smile
Mamie kupiłam już świetny sweter.
Bratu planuje kupić nową płytę Pokahontaz i książkę o Paktofonice (jest wielkim fanem big_smile)-brat lat 18.
A dla taty jak zwykle prezentu brak hmm Podobnie z pomysłem hmm

132

Odp: prezenty

-Dla mamy, siostry, szwagierki: biżuteria, najlepiej niepowtarzalna i z "duszą"- ja zawsze kupuję na  nigdy nie było przypadku, że nie znalazłam jakiegoś kamienia czy coś mi się nie spodobało,...cała biżuteria to istne cuda! Ja na swoim przykładzie wiem, że piękny naszyjnik, który by mi podarował któryś z członków rodziny najbardziej by mnie ucieszył, a nie jakiś czajnik czy inne okropieństwo, jak bym otrzymała książkę kucharską to stwierdziłabym, że coś jest nie tak smile i nawet bym się potrafiła obrazić...
-Dla męża, brata, ojca, szwagra- gadżety do komputera bądź samochodu, podałabym linka o znam 3 fajne miejsca, ale nie wiem czy nie dostanę bana smile Wolę nie ryzykować i nie zasypywać...

133

Odp: prezenty

ja wolę dać coś co nie jest aż tak zależne od gustu: czekoladki, książkę ulubionego autora. Biżuteria, perfumy i odzież to są indywidualne upodobania, jeszcze by się prezent nie spodobał i co wtedy?...

134

Odp: prezenty

Jak myślicie? Czy takie  to dobry prezent na parapetówkę u znajomych? Nie będzie to kiczowate podarować poszewki?

135

Odp: prezenty

Czekoladki u nas najczęściej dzieciaki dostają (tak anty -dietetycznie raz na jakiś czas) smile
A dla dorosłych to różnie - bratu zamierzam kupić zestaw do golenia, który wypatrzyłam wśród prezentów ślubnych moich znajomych (podobny do tego:   ale jeszcze się musze dopytać czy to dokładnie taki był, fajna sprawa), siostrze wysyłam zagranicę paczkę z dobrami żywnościowymi (emigrantka), a mamie pewnie jakiś wypad do SPA czy coś w tym guście).

136

Odp: prezenty

ja ostatnio wpadłam na pomysł że zdjęcia i foto książki to rewelacyjny pomysł. Nie drogi a do tego dzięki stronie przez którą zamawiam czyli : efotoksiazka.pl z poradnikiem i programem z niej idzie to bardzo szybko. Chwila i książka zamówiona. Myślę że rewelacyjny pomysł na prezent.

137

Odp: prezenty

Na święta kupuję każdemu z rodziny coś słodkiego i coś praktycznego - bo to są najlepsze prezenty:)

138

Odp: prezenty

ja kupiłam swojemy chłopakowi czerowne gadki w komplecie ze skarpetami - jestem ciekawa jego reakcji smile

139

Odp: prezenty

U nas prezenty w tym roku będą takie może ktoś skorzysta: dla męża książka najnowsza Wiedźmin, dla córki układanka CzuCzu dla dwulatki i książeczka Marysia żegna pieluszkę smile bardzo fajna polecam dla pieluszkowych dzieciaczków, dla mamy i taty syropek na serducho z apteki nigdy nie pamiętam firmy, dla brata i jego żony książki sami sobie wybrali tytuły i dla teściowej program na kompa o szybkim czytaniu coś takiego  jest promocja 30% z okazji świąt więc skorzystamy. A oprócz czytania jak chciała to i jeszcze poćwiczy pamięć i koncentrację a niech ma smile

140

Odp: prezenty

Na razie prezenty świąteczne skompletowane mam jedynie dla siostry. Dostanie interaktywnego pieska, dziennik lekcyjny oraz sweterek. Mamie również planuję kupić jakiś sweterek, bo ostatnio narzeka, że swoje ma znoszone. Największy problem jak zawsze dotyczy wyboru prezentu dla chłopaka. Pewnie dostanie jakiś kosmetyk i może książkę. Czaję się również na taką rękawicę, w której jest skrobaczka. Może mało świąteczny prezent, ale w końcu zima nadchodzi i przynajmniej mu rączki nie zamarzną jak będzie samochód odśnieżał big_smile

141

Odp: prezenty

ja już częśc mam, ale nie wszystko - jeszcze tydzień został cały, więc na pewno sie zdąży

142

Odp: prezenty

No i święta minęły i zacznie się problem z komuniami wink moja siostrzenica poprosiła o laptopa i tak się zastanawiam coby się na niego nie poskładać z dziadkami i chrzestnym. A od siebie bym dokupiła statuetkę z Crystal City:

143

Odp: prezenty

Ja ostatnio mojej dziewczynie sprawiłem na prezent  cieszyła się jak dziecko <3

144

Odp: prezenty

Trochę slaby jak na prezent, mało fantazyjny... ja bym się nie cieszyła:/

145

Odp: prezenty

Niby stolik ładny, ale dla mnie byłby to mało osobisty prezent...

146

Odp: prezenty

Jak dla mnie to beznadziejny prezent...

147

Odp: prezenty

A moja siostra właśnie urządza kawalerkę, więc kazałam, żeby sobie sama coś stąd wybrała

148

Odp: prezenty

jak byłem mały zawsze marzyłem o czymś takim  zawsze lubiałem klimaty zimowe i jeździłem na natrach. Cieżko cokolwiek wskazać na forum bo nie znamy osoby której chcemy kupić prezent. Sama powinnaś wiedzieć co jest dla tej osoby najlepsze jakie ma zainteresowania a prezent stanie się najlepszą pociechą dla tej osoby.

149

Odp: prezenty

A co w prezencie dla 2 latka? Mam problem... Na prezent pod choinkę zakupiłam takie puzzle piankowe: a teraz ma urodzinki i nie mam pojęcia co teraz. Już na święta miałam problem, wymyśliłam, no a co teraz? sad Proszę, pomóżcie mi smile

150

Odp: prezenty

A co w prezencie dla 2 latka? Mam problem... Na prezent pod choinkę zakupiłam takie puzzle piankowe:  a teraz ma urodzinki i nie mam pojęcia co teraz. Już na święta miałam problem, wymyśliłam, no a co teraz? sad Proszę, pomóżcie mi smile

Ja bym po prostu zapytała jego rodziców co jest mu potrzebne. Wiem po swoich rodzicach, że woleli jak mojej siostrze dawano w ramach prezentu choćby pampersy czy inne przydatne rzeczy. Zwłaszcza, że taki dwulatek za bardzo zabawek nie ogarnie a rodzice przynajmniej zaoszczędzą na takich produktach smile