76

Odp: prezenty

ja wczoraj pakowałam prezenty big_smile
już nic nie kupuję...

77

Odp: prezenty

ja jak zawsze pamietam o tym dużo wcześniej i teraz już praktycznie w sklepach nic nie ma jakieś bzdety , ale i trochę wygrałam rzeczy to podziele sie z najbnliższymi

78

Odp: prezenty

Dzisiaj są urodziny męża. Dla niego prezent czeka zapakowany.
Inne, te świąteczne jeszcze nie. Pudełka dopiero wybrałam, teraz muszę je wykleić - robię to takim lekko wymiętym papierem bibułowym, pomalowanym na różne kolory smile

79

Odp: prezenty

fajnie podobają mi sie prezenty w pudełkach a nie w siatkach

80

Odp: prezenty

teraz większość sklepów proponuje pakowanie odrazu prezentu więc mam to z głowy

81

Odp: prezenty

ja ide dzis na zakupy - dla brata i mojego smile

82

Odp: prezenty

a mój wciąż nic nie ma dla mnie i chodzi załamany podpytując mnie co chcę... a ja nic nie potrzebuję big_smile
poza sukienką, nowymi pantofelkami i diamentami wink

83

Odp: prezenty

[quote=Beata]teraz większość sklepów proponuje pakowanie odrazu prezentu więc mam to z głowy[/quote]

dla mnie to taka ogromna frajda, że nawet nie patrzę na te wszystkie możliwości smile

84

Odp: prezenty

ja też sama pakuję prezenty, uwielbiam to smile

85

Odp: prezenty

dla mnie to niczym rytuał jakiś, po prostu bez tego elementu nie byłoby takiej frajdy w obdarowywaniu; czasami oklejanie zajmuje mi kilka ładnych dni (jak teraz) ale efekty są zadowalające smile

86

Odp: prezenty

Ja jeszcze nie zapakowałam....idę dzisiaj kupić jakiś papier albo coś tam....a poza tym to muszę jeszcze dokupić coś mojemu...

87

Odp: prezenty

a powiedzcie co mogę kupić dla rodziców bo w 1 dzień świat maja 30-ta rocznicę ślubu i brak pomysłów

88

Odp: prezenty

bilety do teatru
ekspres do kawy

89

Odp: prezenty

[quote=asiula83]a powiedzcie co mogę kupić dla rodziców bo w 1 dzień świat maja 30-ta rocznicę ślubu i brak pomysłów[/quote]

byle nie garnki - to takie oklepane wink

90

Odp: prezenty

aparat fotograficzny

91

Odp: prezenty

teatru u mnie brak, ekspres juz mam, garniki oklepane - brak kupił, he he he a aparat za drogi

92

Odp: prezenty

jednym słowem problem pozostaje aktualny sad

93

Odp: prezenty

a jak tam prezenty świąteczne - jesteście zadowolone???

94

Odp: prezenty

Ja dostałam kolczyki, 2 pary , kawę, kosmetyki i książke! jestem bardzo zadowolona!

95

Odp: prezenty

ja bardzo big_smile

96

Odp: prezenty

ja też jestem zadowolona zwłaszcza z książek i pościeli,
ale najbardziej podobały mi się miny otwierających prezenty - hi hi hi - to najfajniejszy akcent tongue

97

Odp: prezenty

Też jestem zadowolona z prezentów....a reakcja mojej córki na prezent to coś niesamowitego....

98

Odp: prezenty

mój Mimi też zadowolony i uśmiechnięty, a teściowa chyba nadal nie wyszła z szoku, hi hi hi smile

99

Odp: prezenty

to co tam jej dałaś przypomnij może pisałaś?

100

Odp: prezenty

dałam jej kosmetyki +50 zapakowane w drewniane pudełko z suszkonymi kwiatkami jako wyściółkę i to wszystko ubrałam w taki papier jak materiał (nazwy nie pamiętam) i ogromną kokardę - po prostu ją zaszokowaliśmy tym wszystkim smile tak jak lubię