201

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

[quote=niechcemisie]Chciałbyś. Za dużo sobie wyobrażasz i nie każ mi przytaczać przykładów, bo się wyda... że się znamy big_smile Ups... się wydało.[/quote]


ładne kwiatki tongue wydałas nas tongue

202

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

[quote=Maxiorek]romantycznie ?:P ale one nie były czerwone:P[/quote]


Ale to były róże, a nie np. tulipany... Róża jest ZAWSZE romantyczna:)

203

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

Sam widzisz, jak potrafisz zabiegać o dziewczynę, to i ona jest miła:)

204

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

[quote=Zafira]Sam widzisz, jak potrafisz zabiegać o dziewczynę, to i ona jest miła:)[/quote]

żeby nie było nie zabiegam teraz tak bardzo smile chce wzmocnić swoja pozycje jako przyjaciel i zaatakować po nowym roku

205

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

Zaatakować... łowca się znalazł następny. Cel, strategia, zdobywanie...

206

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

[quote=niechcemisie]Zaatakować... łowca się znalazł następny. Cel, strategia, zdobywanie...[/quote]

grrrr nie porównój mnie do wiesz kogo hmm bo ja taki nie jestem jak on hmm

207

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

Jak kto? No... jak kto? Jak MĘŻCZYZNA? Wszyscy jesteście tylko facetami. I znowu się obrazisz.
Dziewczyny, wiecie, że on się kiedyś na mnie obraził za moje poglądy?!

208

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

Oooo, nieładnie tak się obrażać:)

209

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

[quote=Maxiorek][quote=Zafira]Sam widzisz, jak potrafisz zabiegać o dziewczynę, to i ona jest miła:)[/quote]

żeby nie było nie zabiegam teraz tak bardzo smile chce wzmocnić swoja pozycje jako przyjaciel i zaatakować po nowym roku[/quote]

Dobra strategia, widzę że już masz wszystko obmyślane i tylko  czekasz na właściwy moment:)

210

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

[quote=Zafira][quote=Maxiorek][quote=Zafira]Sam widzisz, jak potrafisz zabiegać o dziewczynę, to i ona jest miła:)[/quote]

żeby nie było nie zabiegam teraz tak bardzo smile chce wzmocnić swoja pozycje jako przyjaciel i zaatakować po nowym roku[/quote]

Dobra strategia, widzę że już masz wszystko obmyślane i tylko  czekasz na właściwy moment:)[/quote]


wielkiego obmyślania nie było żebyście sobie nie myśleli ze po nocach siedzie i myślę co zrobić ?to tak jakby intuicja:)

211

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

Wiadomo że z samego myślenia nic się nie stanie, teraz trzeba pozwolić sprawom na toczenie się swoim torem, myślę że to właściwa taktyka;) Niczego nie przyśpieszaj, niech sama dojdzie do wniosku, że warto wrócić do tego co było między Wami...

212

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

A kiedy Ty masz urodziny...? Ciekawe czy ona się jakoś zrewanżuje... smile

213

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

[quote=Kalinka01]A kiedy Ty masz urodziny...? Ciekawe czy ona się jakoś zrewanżuje... smile[/quote]


w kwietniu dopiero ...nie oczekuje jakis fajerwerków...czas pokaze

214

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

Ale powinna przynajmniej pamiętać, skoro Ty się postarałeś smile

215

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

[quote=Kalinka01]Ale powinna przynajmniej pamiętać, skoro Ty się postarałeś smile[/quote]

Pamiętać pewnie będzie pamiętać w erze Facebooka to nie problem zobaczyć kto danego dnia ma urodziny. a ona jest codziennie to pewnie życzenia dostane

216

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

Myślę że nie tylko:) Oczywiście jeśli wcześniej nie popsujesz czegoś bo do kwietnia jeszcze trochę czasu jest...

217

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

Ona w końcu jest z tym gościem oficjalnie, czy nie jest, bo się już pogubiłam...

218

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

[quote=niechcemisie]Ona w końcu jest z tym gościem oficjalnie, czy nie jest, bo się już pogubiłam...[/quote]

nie jest juz z nim ...

219

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

[quote] wielkiego obmyślania nie było żebyście sobie nie myśleli ze po nocach siedzie i myślę co zrobić ?to tak jakby intuicja:)[/quote]

Lepiej późno niż wcale, jak nie myślałeś to było źle i odeszła, więc teraz już wiesz co robić wink

220

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

Po wszystkim napiszesz bestsellerowy poradnik dla mężczyzn.

221

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

[quote=niechcemisie]Po wszystkim napiszesz bestsellerowy poradnik dla mężczyzn.[/quote]

jak wróci to napisze poradnik jak nie wróci to ....to nie wiem co bedzie

222

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

Będzie smutno,aż zjawi się nowy ideał i nie mów już teraz, że nie, bo nie wiesz co będzie:)

223

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

widzisz minął kolejny miesiąc a u mnie nie wygasło nic chociaż wiele osób tak uważało...mało tego uczucie się zwiększyło....

224

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

Po 5 latach jakby nie wygasło to by było się czym chwalić i nad czym zastanawiać, parę miesięcy o niczym nie świadczy...

225

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

Zwiększyła je tęsknota, poczucie straty i idealizowanie. I nie mów, że ona to zrobiła - jej nie ma, więc nie mogła.
Wszystko co się stało odkąd odeszła, jest wynikiem Twojego stosunku do niej i Twojego myślenia o niej. I nie krytykuję ani nie mówię, że źle, przecież zawsze myślimy lepiej o ukochanych niż o innych ludziach, nawet jeśli wcale nie są lepsi/gorsi od innych, to dla nas są inni... dla nas są kimś lepszym od reszty.
Moje uczucie też się zwiększyło odkąd nie musiałam patrzeć na to, co mnie w kimś drażniło.