1

Temat: Doradzicie mi?

Cześć smile Doradzicie mi? Chciałam sobie kupić buty, tylko nie wiem na które się zdecydować:
Niebieskie czy fioletowe lepsze?

2

Odp: Doradzicie mi?

Niebieskie w tym sezonie są modniejsze:)

3

dziewczyny właśnie ja mam problem mam takie super ubrania, które ostatnio kupiłam, ale zatrzasnęła mi się szafa, znacie jakiegoś dobrego ślusarza z  Katowic? pomóżcie mi

4

Masz problem z doborem butów... ? Ja zawsze pytam siostrę i mi dobrze radzi:)

5

ja kupuję takie, które pasują mi do większości ubrań na daną porę roku

6

a możecie mi doradzić? Mam problem. Chodzi o urodziny dla dzieci - gdzie je mogę zrobić? chciałabym taki prezent dla córki zrobić, doradzcie mi

7

[quote=Sosos]a możecie mi doradzić? Mam problem. Chodzi o urodziny dla dzieci - gdzie je mogę zrobić? chciałabym taki prezent dla córki zrobić, doradzcie mi[/quote]

też chciałabym wiedzieć gdzie warto zrobić urodziny dziecku

8

Urodziny dziecku warto zorganizować na  sali zabaw. Jest tam sporo atrakcji, a rodzice moga dziecku zorganizować tematyczne urodziny z warsztatami. To jest mega sprawa i dzieci są zachwycone. Nie kosztuje to dużo,a dzieci bardzo długo to wspominają smile

9

Zastanawiam się nad tym czy kupić mniejsze mieszkanie w większym mieście czy większe w mniejszym i dojeżdżać do pracy te 20-30 km? Co myślicie?

10

Dojazd do pracy tyle km? Nigdy! przecież to codziennie są ze 2 godz. stracone w korkach czy autobusach... Odradzam!

11

Podpisuję się pod PaTix. Ogromna strata czasu. Może te 20-30 km to jeszcze nie tak dużo, jeśli faktycznie nie będziesz musiała stać w korkach. Jednak jeśli będziesz musiała, to pamiętaj, że nie samą pracą człowiek żyje. Higiena psychiczna wymaga pielęgnowania zainteresowań, relacji z innymi ludźmi, odpoczynku. Kiedy znajdziesz na to czas, jeśli będziesz musiała dojeżdżać i pracować na pełnym etacie? Prędzej czy później może to wpłynąć na poczucie wypalenia.
W mojej okolicy dojazd do 30 km nie jest problemem, ale gdyby cały mój tydzień pracy wyglądał tak jak weekendowe dojazdy na studia do większego miasta, to musiałabym się przeprowadzić.