1

Temat: Doradzicie mi?

Cześć smile Doradzicie mi? Chciałam sobie kupić buty, tylko nie wiem na które się zdecydować:
Niebieskie czy fioletowe lepsze?

2

Odp: Doradzicie mi?

Niebieskie w tym sezonie są modniejsze:)

3

Odp: Doradzicie mi?

dziewczyny właśnie ja mam problem mam takie super ubrania, które ostatnio kupiłam, ale zatrzasnęła mi się szafa, znacie jakiegoś dobrego ślusarza z  Katowic? pomóżcie mi

4

Odp: Doradzicie mi?

Masz problem z doborem butów... ? Ja zawsze pytam siostrę i mi dobrze radzi:)

5

Odp: Doradzicie mi?

ja kupuję takie, które pasują mi do większości ubrań na daną porę roku

6

Odp: Doradzicie mi?

a możecie mi doradzić? Mam problem. Chodzi o urodziny dla dzieci - gdzie je mogę zrobić? chciałabym taki prezent dla córki zrobić, doradzcie mi

7

Odp: Doradzicie mi?

[quote=Sosos]a możecie mi doradzić? Mam problem. Chodzi o urodziny dla dzieci - gdzie je mogę zrobić? chciałabym taki prezent dla córki zrobić, doradzcie mi[/quote]

też chciałabym wiedzieć gdzie warto zrobić urodziny dziecku

8

Odp: Doradzicie mi?

Urodziny dziecku warto zorganizować na  sali zabaw. Jest tam sporo atrakcji, a rodzice moga dziecku zorganizować tematyczne urodziny z warsztatami. To jest mega sprawa i dzieci są zachwycone. Nie kosztuje to dużo,a dzieci bardzo długo to wspominają smile

9

Odp: Doradzicie mi?

Zastanawiam się nad tym czy kupić mniejsze mieszkanie w większym mieście czy większe w mniejszym i dojeżdżać do pracy te 20-30 km? Co myślicie?

10

Odp: Doradzicie mi?

Dojazd do pracy tyle km? Nigdy! przecież to codziennie są ze 2 godz. stracone w korkach czy autobusach... Odradzam!

11

Odp: Doradzicie mi?

Podpisuję się pod PaTix. Ogromna strata czasu. Może te 20-30 km to jeszcze nie tak dużo, jeśli faktycznie nie będziesz musiała stać w korkach. Jednak jeśli będziesz musiała, to pamiętaj, że nie samą pracą człowiek żyje. Higiena psychiczna wymaga pielęgnowania zainteresowań, relacji z innymi ludźmi, odpoczynku. Kiedy znajdziesz na to czas, jeśli będziesz musiała dojeżdżać i pracować na pełnym etacie? Prędzej czy później może to wpłynąć na poczucie wypalenia.
W mojej okolicy dojazd do 30 km nie jest problemem, ale gdyby cały mój tydzień pracy wyglądał tak jak weekendowe dojazdy na studia do większego miasta, to musiałabym się przeprowadzić.

12

Odp: Doradzicie mi?

Potrzebuję porady, ponieważ nie wiem,  czy  zostać w stolicy czy przeprowadzić się do mniejszego miasta niedaleko rodzinnych stron.
W Warszawie mieszkam od kilku lat, tu mam pracę, jedyne co mnie tu trzyma to praca i nadzieja, że  ułożę sobie tu życie i będę spełniona. Nie jestem zbyt towarzyska, nie mam żadnych znajomych. Byłam w związku, ale zostałam sama i wszystko się zmieniło.
W przyszłości chciałabym pójść na studia, ale pracuję na pełny etat - nie mogę z niej zrezygnować a zaocznie nie stać mnie.
Bliscy namawiają mnie do powrotu bo tam będzie mi lepiej, nie będę sama. Mam możliwość zamieszkania z siostrą. Obecnie moje życie to tylko praca. Ale też przyzwyczaiłam się już do życia w stolicy - może nie będę już umiała odnaleźć się w nowym miejscu?