1

Temat: Kogo poprosić na świadka?

Zwykle prosimy rodzeństwo ,kuzynów czy przyjaciół, a ja sobie wymyśliłam świadków z tzw. łapanki, bo ślub planujemy za granicą, bez udziału ciotek i wujków:) A kogo Wy byście poprosiły?

2

Odp: Kogo poprosić na świadka?

Ja poprosiłabym kogoś z rodzeństwa, mamy ze sobą bardzo dobry kontakt i nie wyobrażam sobie prosić obcych ludzi.

3

Odp: Kogo poprosić na świadka?

Ja poprosiłabym którąś z  koleżanek, oczywiście brzydszą ode mnie wink

4

Odp: Kogo poprosić na świadka?

Jak z łapani to jakiś znajomych bo na pewno kogoś takiego tam macie

5

Odp: Kogo poprosić na świadka?

Ślub bez udziału rodziny? Ja bym tak nie mogła

6

Odp: Kogo poprosić na świadka?

Siostrę albo brata najlepiej

7

Odp: Kogo poprosić na świadka?

Przyjaciółka i przyjaciel.

8

Odp: Kogo poprosić na świadka?

Ja miałam kuzynkę, mąż - kolegę. Bierz kogo chcesz - nie ma przecież sztywnych zasad. Podobnie miał mój brat - kolegę, bratowa - brata.

9

Odp: Kogo poprosić na świadka?

Ja miałam siostrę, a mój Mąż nie ma rodzeństwa, więc kuzyna. Ale znam Małżeństwa, które mimo iż mają rodzeństwo i mają z Nim dość dobry kontakt na świadków brali kolegów czy koleżanki. Jak dla mnie to nie jest aż tak istotne, oczywiście nie wzięłabym kogoś całkiem obcego! Dla mnie ważniejszym dylematem było kogo wziąć na chrzestnego do Synka. Bo chrzestną to oczywiście moja siostra została, ale z chrzestnym trochę myśleliśmy.

10

Odp: Kogo poprosić na świadka?

Na świadka to jeszcze można kogoś znaleźć ale na chrzestnych to już większe zobowiązanie bo finansowe więc nie każdy jest chętny

11

Odp: Kogo poprosić na świadka?

Na moim ślubie świadkiem była moja bliska koleżanka. Stwierdziłam, że moje rodzeństwo wezmę na chrzestnych, a jednak mam ich 4 i nie wiedziałam kogo wziąć w tym ważnym dla mnie dniu. Rodzeństwo stwierdziło, że w sumie mam rację i teraz czekają na moje potomstwo, aby tez sprawować jakąś ważna funkcję big_smile A ślub miałam piękny.

12

Odp: Kogo poprosić na świadka?

U nas byli siostra mojego męża i mój przyjaciel.

13

Odp: Kogo poprosić na świadka?

Coraz częściej widzę ogłoszenia, gdzie para szuka obcych ludzi, bo przyjaciół brak, znajomi nie chcą - wiadomo, trzeba dać prezent itd... Tak więc niedługo pewnie będą jeszcze płacić, żeby ktoś chciał być świadkiem na ślubie wink

14

Odp: Kogo poprosić na świadka?

Zwykle to chyba w najbliższej rodzinie się szuka kandydatów:)