1,676

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

a my nie pojechaliśmy na wieś - remontujemy mój gabinet ... ciężko nam idzie... i już mam dosyć!!! sad

1,677

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Ha ha... musisz sobie zasłużyć na urlop ;-)
Będzie się Wam przyjemniej odpoczywało.

1,678

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

no właśnie... nic za darmo wink

1,679

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Wspólne robienie czegoś bardzo zbliża... rozgrzewka przedurlopowa wink

1,680

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

taa zbliża big_smile
wyszliśmy po 24.00 z gabinetu padnięci na mordki jak dawno... plecy mnie bolą....

jedziemy jeszcze wywiercić dodatkową dziurę na karnisz, bo zasłony okazały sie za ciezkie.....
miłego dnia :-)

jutro rano przywożą ze sklepu kanape i fotel

1,681

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Padam ze zmęczenia sad Ale w Paryżu fajnie było smile

1,682

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

nic dziwnego... byłam trzy razy w Paryżu i mogłabym pojechać trzy kolejne razy ...
opowiadaj big_smile

1,683

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

[quote=justyna]nic dziwnego... byłam trzy razy w Paryżu i mogłabym pojechać trzy kolejne razy ...
opowiadaj big_smile[/quote]

Trzy dni, to bardzo mało czasu na zwiedzenie i niestety nasza pani przewodnik nie spisała się najlepiej, taka trochę niezorganizowana była... W tym czasie można było nieco więcej zwiedzić... Ale Wieża Eiffel'a, Luwr, wzgórze Montmartre, wyspa La Cite... oczarowały mnie smile Więc i tak jestem bardzo zadowolona... smile

1,684

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Wieżę Eiffel'a chciałabym zobaczyć przed świtem, o świcie, w dzieć, wieczorem i ciemną nocą smile

Ostatnio edytowany przez niechcemisie (2011-05-04 09:39:46)

1,685

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Emilka czasem popracować na działeczce, pokopać i powyrywać chwasty to świetne odprężenie i dobra sprawa na stres:)

1,686

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Ja lubię pracować na działce, w końcu mieszkałam wiele lat na wsi. Ogólnie to mam dużo pracy, bo muszę rozreklamować artykuły ze sklepu a poza tym to mam kontrol w piatek smile

1,687

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

[quote=niechcemisie]Wieżę Eiffel'a chciałabym zobaczyć przed świtem, o świcie, w dzieć, wieczorem i ciemną nocą smile[/quote]

Tym razem nie miałam takiej okazji, ale przy następnej wizycie postaram się zobaczyć wieżę o każdej porze dnia i nocy smile

1,688

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

mnie jeszcze pozostał Paryż wiosną... byłam latem, zimą i jesienią póki co smile
Paryż ma "to coś" smile

a z zagranicznych miast gdzie mogłabym jeszcze mieszkać, to Sztokholm! Jest wspaniały - wszystko mi się tam podobało! smile

1,689

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

[quote=justyna]mnie jeszcze pozostał Paryż wiosną... byłam latem, zimą i jesienią póki co smile
Paryż ma "to coś" smile

a z zagranicznych miast gdzie mogłabym jeszcze mieszkać, to Sztokholm! Jest wspaniały - wszystko mi się tam podobało! smile[/quote]

W Sztokholmie nie byłam, więc nie wiem jak jest. A Paryż choć piękny i ma swój urok, to strasznie brudny, zaśmiecony... Przeszkadzałoby mi to na dłużej...

1,690

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

To fakt, jest brudny - Sthlm jest przy Paryżu sterylny wink
Paryż od czasu do czasu, Sthlm na codzień (mieszkałam tam kilka miesięcy, więc mam lepsze porównanie) smile

1,691

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

O tym brudzie słyszę od każdego kto był we Francji. Nikt z tych, którzy byli tam dłużej nie poleca paryża nawet na wycieczkę. Dziwie się, że nikt nic z tym nie robi, że jakoś tego nie ogarną - przecież jakby nie było to jedna z najczęściej odwiedzanych światowych stolic.

1,692

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Mnie też to zastanawia... W ogóle wśród Polaków panuje taki mit, że Francja piękna, elegancka... Że piękna, to owszem, ale z tą elegancją to przesadzone mocno... Francuzi mają środki i możliwość zadbania o czystość  porządek na ulicach, ale nic w tym kierunku nie robią, bo widocznie nie przeszkadza im to zbytnio... A szkoda...

1,693

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Pora zatem zmienić przekonania ? - Francuzi to brudasy zalane perfumami, żeby nie było czuć, że żyją w brudzie? Podobno we Francji i Włoszech jest jeszcze więcej alkoholików niż w Polsce i Rosji, wg. wielu uznawanych za przodujące narody.  Mit, kit... nie jesteśmy aż tacy źli jak widać. Teraz trzeba jeszcze znaleźć jakiś cywilizowany kraj, który ma gorsze drogi niż my i ten stereotyp również obalić.
  Zarzucano Polkom w jakimś artykule, że nie mają pojęcia o eksponowaniu kobiecości, bo każda Francuzka codziennie używa dobrych perfum, a w Polsce niejedna kobieta nie używa wogóle. Ja tam wolałabym odetchnąć pełną piersią i poczuć powietrze niż używać perfum, żeby stłumić zapach pochodzenia wink Tymczasem mogę sobie pozwolić na spryskanie się dla przyjemności, a nie z konieczności smile Widzę, że od czasów Pachnidła we Francji niewiele się zmieniło. Nie rozumiem tego i nie zrozumiem nigdy - dlaczego w takim pięknym mieście jest tak brudno sad

1,694

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

U mnie dzisiaj słońce i byłam juz na kontroli u lekarza. Tak więc wynik histop. jest dobry, jestem zdrowa! Wczorajsza kontrola w sklepie także poszła bardzo pomyślnie!

1,695

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

[quote=emilia_s292]U mnie dzisiaj słońce i byłam juz na kontroli u lekarza. Tak więc wynik histop. jest dobry, jestem zdrowa! Wczorajsza kontrola w sklepie także poszła bardzo pomyślnie![/quote]
dwa razy SUPER!!! smile

niechcemisie nie bez powodu to właśnie Francuzi wymyślili perfumy wink kiedyś królowe kąpały się raz do roku, a żeby zatuszować smród skrapiały się obficie wodą i tapirowały włosy...

1,696

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

A słyszałam jeszcze że brały do woreczków np. sproszkowane zioła albo skórkę z pomarańczy i doczepiały je pod pachy np. do sukni...

1,697

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

haha big_smile boskie... ale bardzo prawdopodobne... wink jutro zamiast porannego prysznica natrę sobie pachy skórką pomarańczy wink
a do stóp przymocuję woreczek z lawendą big_smile

1,698

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

hahahaha dobry pomysł i przyjazny środowisku wink

1,699

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Przewodniczka opowiadała nam też, że damy francuskie we włosach miały wszy i pchły, a do walki z nimi używały.... złotych młoteczków big_smile To też było boskie no i oczywiście złoty młoteczek był synonimem elegancji =P

1,700

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

tak tak, Babcia mi o tym opowiadała smile