1

Temat: Co sądzicie o tatuażach?

Od kwietnia chodzi za mną pomysł żeby zrobić sobie tatuaż - motylka na ramieniu.
A Wy macie tatuaż? A może myślicie o jego zrobieniu? Jakie macie obawy przed pójściem do tatuatora?

2

Odp: Co sądzicie o tatuażach?

Mam, ale tylko kontury, chcę dodać kolor ..
I chodzi za mną drugi.. ale póki co szukam pomysłu

3

Odp: Co sądzicie o tatuażach?

U faceta tatuaż to może być, ale u kobiety to mi sie nie podoba...

4

Odp: Co sądzicie o tatuażach?

Nie wiem czy to prawda, ale w dużej mierze osoby, które raz się skuszą na tatuaż na swoim ciele później uzależniają się od tatuażów. Im więcej ich mają tym im mniej. Ja nie przepadam za tatuażami.

5

Odp: Co sądzicie o tatuażach?

Nigdy nie zrozumiesz ludzi, którzy się tatuują jeśli sama tego nigdy nie robiłaś. Zrób sobie na początek jakiś fajny wzór, nawet malutki - od razu spojrzysz na całą sprawę inaczej, gwarantuję
A że nieodwracalne? No to co z tego,

6

Odp: Co sądzicie o tatuażach?

ja bym chętnie zrobiła ale to droga przyjemność i podobno boli

7

Odp: Co sądzicie o tatuażach?

A ja właśnie chyba mam pomysł, i wstępnie wzór...
Musze tylko dopracowac że tak powiem, a akurat zbliżają się moje urodziny big_smile

8

Odp: Co sądzicie o tatuażach?

Mi się podobają tylko niewielkie i delikatne tatuaże smile

9

Odp: Co sądzicie o tatuażach?

Bolesne ale efekty bywają fajne...

10

Odp: Co sądzicie o tatuażach?

Sama bym się nie zdecydowała, wolę inne ozdoby smile

11

Odp: Co sądzicie o tatuażach?

Mały tatuaż nie jest niczym zdrożnym, ale taki na całe plecy to już by była przesada...

12

Odp: Co sądzicie o tatuażach?

Macie jakieś pomysły [url=http://forumeking.eu/Piercing-Tatua%C5%BCe.html]fajne tatuaże[/url] ? Miałam zamiar zrobić sobie tatuaż z imieniem swojego synka na plecach? Co o tym sądzicie?

13

Odp: Co sądzicie o tatuażach?

Kocham tatuaże, i jakbym miała fundusz to chciałabym się tego nauczyć.

14

Odp: Co sądzicie o tatuażach?

[quote=marina]Macie jakieś pomysły  na fajne tatuaże ? Miałam zamiar zrobić sobie tatuaż z imieniem swojego synka na plecach? Co o tym sądzicie?[/quote]

A mąż nie będzie zazdrosny...?

15

Odp: Co sądzicie o tatuażach?

Mi się podobają tatuaże, ale głównie niewielkie i u kogoś. Sama nie wiem czy bym się na jakiś zdecydowała...

16

Odp: Co sądzicie o tatuażach?

ja nie lubię tatuaży, uważam że szpecą ciało, ale co kto lubi

_______
Najlepsze na rynku [url=http://einstel.pl] akcesoria kominowe [/url]

17

Odp: Co sądzicie o tatuażach?

A ja tam uważam, że mały tatuaż w odpowiednik miejscu wygląda naprawdę sexownie smile Nie podoba mi się natomiast nadmiar tatuaży

18

Odp: Co sądzicie o tatuażach?

nie wszystkim też  pasuje tatuaż, np delikatnej blondynce nie bardzo...

19

Odp: Co sądzicie o tatuażach?

Ja mam tatuaż, nieduży na ramieniu. Lubie je, zawsze ciekawie wyglądają na ciele

20

Odp: Co sądzicie o tatuażach?

Tatuaż super sprawa ale nie motylek big_smile
Jeśli się jeszcze zastanawiasz to zastanów się nad tatuażem na udzie smile

21

Odp: Co sądzicie o tatuażach?

Ja w przyszłości chciałabym zrobić sobie tatuaż na biodrze, jakiś symboliczny napis jednak jeszcze nie mam pomysłu jaki. Na pewno będę się strasznie bała tego bólu, no i że za kilkanaście, kilkadziesiąt lat już tego nie będę chciała smile
[url]http://loncieeek.blogspot.com/[/url]

22

Odp: Co sądzicie o tatuażach?

Tatuaże są fajne jak jest się młodym. Po upływie lat, kiedy zmienia się nasze ciało, skóra itp. nie wyglądają już tak atrakcyjnie.

23

Odp: Co sądzicie o tatuażach?

Niestety wiele osób nie przemyśli wzoru i później są jakieś głupie teksty na ramionach. Dodatkowo wielu tatuażystów po prostu powinno dostać zakaz wykonywania zawodu.

24

Odp: Co sądzicie o tatuażach?

Ja jakoś nie zdecydowałabym się na tatuaż, nic w tym nie widzę ciekawego. Ale jak ktoś lubi to niech ma.

25

Odp: Co sądzicie o tatuażach?

Kiedyś podobały mi się tatuaże na krzyżu, ale wtedy jakoś tak panowała moda na nie. W tej chwili nie mam najmniejszych nawet ciągot w kierunku zrobienia sobie tatuażu gdziekolwiek big_smile
Kolega chce sobie wytatuować... głowę. Ma 18 lat. Taka ekstrawagancja jest dla mnie zrozumiała w przypadku showmenów, wojowników czy muzyków, ale wydaje mi się, że osoba, która będzie w życiu utrzymywać się z czegoś innego niż robienie wokół siebie szumu, powinna wziąć pod uwagę, że jednak oryginalność i pełna swoboda wyrażania siebie na sobie bywają utrudnieniem w zdobyciu stałego zatrudnienia. Niestety... żyjemy w takich warunkach, że trzeba sobie zostawić możliwość pewnego dostosowania się do norm i obyczajów, przynajmniej w tym wieku.