26

Odp: Co sądzicie o tatuażach?

A ja jestem zwolenniczką tatuaży. Sama mam dwa i planuję kolejne. Tatuaże nie są niczym złym, zwłaszcza jeśli są przemyślane. Tutaj [url]https://www.facebook.com/pg/studio.tatuazu.warszawa.tattoo/photos/?tab=album&album_id=10151262724191226[/url] dla przykładu realizacje Maćka ze studia w Warszawie Jah Love Tattoo. Piękne i ponadczasowe. Chłopak ma mega smykałkę do robienia - chyba najtrudniejszego - tatuażu orientalnego. Smoki, koi, japońskie symbole itp. Bardzo mi się podobają - moja stylistyka. Ale jeśli ktoś ma jakieś wątpliwości to powinien poczekać z robieniem tatuażu.

Ostatnio edytowany przez olga83 (2017-02-20 18:19:45)

27

Odp: Co sądzicie o tatuażach?

mnie się tatuaże podobają ale w małych ilościach, bo uważam, że w większej dawce szpecą.

28

Odp: Co sądzicie o tatuażach?

Długo nosiłam się z zamiarem zrobienia tatuażu. Szukałam pomysłu na wzór przez kilka lat.  I w końcu zrobiłam. Jest duży, kolorowy i widoczny. To moje ciało i nikomu nic do tego. Pracodawca nie ma prawa podważać, czy oceniać moich kompetencji przez pryzmat tatuażu. Nie pracuję w korporacji, czy banku, by miało to znaczenie.  A obecnie normą jest posiadanie tatuażu a nie jego brak. Tylko osoby zacofane, lub kompletnie zależne od opinii innych uważają, że to ekstrawagancja.  Poza tym widziałam osoby stare, pomarszczone z tatuażami. One przynajmniej sa oryginalne i kolorowe. A pomarszczy się każdy;-)

29

Odp: Co sądzicie o tatuażach?

Nie powiedziałabym, że normą jest posiadanie tatuażu, natomiast jak najbardziej zgodzę się z tym, że w żaden sposób tatuaż nie świadczy o posiadaniu czy braku jakichkolwiek kompetencji (no chyba że ktoś sobie sam strzelił i mu nie wyszło, wtedy możemy mówić, że nie posiada pewnej ręki, fantazji w tworzeniu wzoru, jeśli jest jego autorstwa, precyzji w jego wykonaniu itd., krótko mówiąc - nie potrafi tatuować). Dla mnie jest pewną formą wyrazu. Ja osobiście nie chcę w ten sposób wyrażać swojej osobowości, ale mamy tyle najróżniejszych form uzewnętrzniania siebie, że mogę wybierać. Uważam też, że tatuaż jest pewną ekstrawagancją, podobnie jak nietypowy kolor włosów czy sposób ubierania się daleki od powszechnego, co nie znaczy, że jest to złe.

30

Odp: Co sądzicie o tatuażach?

mnie się tatuaże podobają ale trochę boję iść do salonu sobie zrobić.

31

Odp: Co sądzicie o tatuażach?

Delikatny, subtelny tatuaż fajnie wygląda, ale brak mi odwagi żeby się zdecydować na trwały. Boję się igły, kłucja dlatego mam tatuaże zmywalne  [url]https://www.edibazzar.pl/FLASH-TATTOO-metaliczny-zloty-srebrny-tatuaz-BLOG.html[/url]  w sam raz na lato. Na zime mam tatuaże ciemniejsze, bo wtedy skóra jest jaśniejsza. Fajnie tak sobie co parę dni po zmieniać.

32

Odp: Co sądzicie o tatuażach?

Mam cały rękaw i uwielbiam wink

33

Odp: Co sądzicie o tatuażach?

Jedno jest pewne - jak już robić, to u fachowca. Widziałam niejeden amatorski i nieudany, bardzo szpecący ciało. I nie wszystko da się przerobić.

34

Odp: Co sądzicie o tatuażach?

Wydaje mi się, że każdy tatuaż przynajmniej trochę szpeci.

35

Odp: Co sądzicie o tatuażach?

Nie mam nic przeciwko tatuażom, o ile nie zajmują całej powierzchni ciała, no i dodatkowo sama bym sobie nigdy tatuażu nie zrobiła.

36

Odp: Co sądzicie o tatuażach?

Ja czasami oglądam zdjęcia na fanpejdżach dla miłośników tatuaży, bo koleżanka lubi i jak zalajkuje to rzuci mi się w oczy na pasku aktualności. Sama nigdy tego nie szukam, ale jak przypadkiem zwróci coś moją uwagę, to oglądam, i widzę nieraz cuda... dzieła sztuki. Podobnie jak tu niektóre dziewczyny pisały, też nie chciałabym ich jednak nosić na sobie.

Ale... przeglądałam gdzieś tatuaże zrobione dla ukrycia defektów skóry. Jakieś przebarwienia, blizny itp. To jest dla mnie absolutnie fenomenalny pomysł, bo o ile różne ślady na ciele powstałe w wyniku uszkodzeń czy chorób są niestety naturalne, to czasami wyglądają bardzo nieestetycznie i powodują kompleksy, a tatuaż wokół czy na nich może je zatuszować. Myślę, że mogłabym się wtedy skusić na coś takiego. Mam co prawda sporo niedoskonałości na skórze, ale nie takich, które dałoby się zatatuować. Gdybym jednak miała coś innego, to mogłabym się poważnie zastanawiać. Jednak z całą pewnością nie oddałabym się w ręce kogoś, kto nie jest absolutnym mistrzem w swoim fachu.

37

Odp: Co sądzicie o tatuażach?

Kocham tatuaże wink

38

Odp: Co sądzicie o tatuażach?

ja myślałam o tym, żeby wytatuować sobie wzdłuż karku taką czarną panterę.

39

Odp: Co sądzicie o tatuażach?

Tatuaże bardzo mi się podobają jednak bym się na niego nie zdecydowała. To jednak ozdoba na całe życie. Coś co wytatuowałabym sobie jako nastolatka już teraz na pewno by mi się nie podobało a co mówić za kolejne kilkanaście lat...

40

Odp: Co sądzicie o tatuażach?

Mi się bardzo podobają i w sumie czekam az skończę karmić i robię wink
a potem pewnie będzie następny i następny wink

41

Odp: Co sądzicie o tatuażach?

Dzięki za wszystkie sprawdzone porady i opinie smile Na pewno się przydadzą big_smile

42

Odp: Co sądzicie o tatuażach?

Mnie się podobają u innych, ale sama nie chciałabym mieć..

43

Odp: Co sądzicie o tatuażach?

Ja nie mam, ale mi się podobają u innych. Może się kiedyś zdecyduje na zrobienie sobie tatuażu.

44

Odp: Co sądzicie o tatuażach?

ja bym chciała mieć ale boję się iść do tatuażysty. Boję się bólu i ewentualnego zakażenia.

45

Odp: Co sądzicie o tatuażach?

Dużo zależy od Twojej tolerancji na ból i od miejsca w którym tatuaż ma powstać;p Kiedyś miałam wykonany tatuaż henną na dłoni tak jak to mają hinduski z tym że mój nie był aż tak czasochłonny naturalnie tongue Fajnie to wyglądało.

46

Odp: Co sądzicie o tatuażach?

Moja koleżanka takie robi. Wyglądają ślicznie. U mnie odpada, bo alergia.

47

Odp: Co sądzicie o tatuażach?

Alergia na hennę? Szkoda. Najwyżej długopisem może Ci narysować wink

48

Odp: Co sądzicie o tatuażach?

hehe big_smile  tak jak w szkole big_smile

49

Odp: Co sądzicie o tatuażach?

Tylko żeby dla żartu "kaktusa" nie narysowała big_smile

50

Odp: Co sądzicie o tatuażach?

Nie lubię ich u innych, więc i sobie nie zrobię