76

Odp: Tabletki antykoncepcyjne - bez przerwy?

Jeszcze są niby wkładki i plastry. Ja jednak na nie bym się nie odważyła.

77

Odp: Tabletki antykoncepcyjne - bez przerwy?

Jak już nie jestem w związku to nie używam tych tabletek ale wcześniej używałam i nie miałam z nimi żadnego problemu. Chociaż czasem już chciałam rzucić ale jednak cały czas je stosowałam. Teraz już wiem, że stosowanie ich zapewniło mi stu procentową gwarancję tego, że nie zajdę w ciąże.

78

Odp: Tabletki antykoncepcyjne - bez przerwy?

Barzej66, ale się medycyna rozwija ...
Tabletki i zawartość hormonów też się zmienia...
Dzięki temu mamy możliwość zmiany czy nam odpowiadają takie co są w systemie 21+7 czy 24+4 a może takie które nie mają tabletek placebo.. a może jednoskładnikowe... a może w ogóle takie które mają obnizona zawartośc hormonów...
No i wkłaście.. plastry, i inne metody wink
no i wszystko sie stale .. rozwija...

79

Odp: Tabletki antykoncepcyjne - bez przerwy?

właśnie ja mam problem z przerwą, bo czasami nie przestrzegam tych 7 dni. czy to jest duży problem? póki co nie miałam powodów do zmartwień ale ostatnio zaczęłam się nad tym zastanawiać.

80

Odp: Tabletki antykoncepcyjne - bez przerwy?

A własna inwencja?
Przecież można kochać się inaczej wink
Wtedy nie trzeba zażywać tabletek, mieć finał inaczej i zaspokoić swe pragnienia tongue

81

Odp: Tabletki antykoncepcyjne - bez przerwy?

[quote=eMzI]właśnie ja mam problem z przerwą, bo czasami nie przestrzegam tych 7 dni. czy to jest duży problem? póki co nie miałam powodów do zmartwień ale ostatnio zaczęłam się nad tym zastanawiać.[/quote]

nie do końca rozumiem kwestie problemu z przerwą, czyli że zaburzałaś czas przerwy na dłuższy krótszy ? Przecież wtedy zaburzasz prace organizmu, ilość hormonów i nie jesteś zabezpieczona..

82

Odp: Tabletki antykoncepcyjne - bez przerwy?

no niestety kilka razy zdarzyło mi się zrobić 8dni lub wziąć 12h później. wiem właśnie, że trzeba tego pilnować, ale różnie bywa. słyszałam, że są takie tabletki gdzie można brać non stop, tzn. są w czasie przerwy brane takie placebo, żeby się nie zapomnieć.

83

Odp: Tabletki antykoncepcyjne - bez przerwy?

To teraz masz i tabletki które można brac codziennie bo w nich sa rowniez tabletki placebo, ale masz też aplikację przypominającą o braniu tabletek. smile

84

Odp: Tabletki antykoncepcyjne - bez przerwy?

eMzI, no sa takie tabletki. W systemie 21+7 są chociażby tabletki Vibin.
wtedy faktycznie przyjmujesz 21 dni normalne, a potem łykasz przez 7 dni tabletki placebo.
Dzięki temu nie wypadasz z rytmu

85

Odp: Tabletki antykoncepcyjne - bez przerwy?

oo a co to za aplikacja?:) u mnie mogłaby się sprawdzić, bo często chłopak mi przypomina żeby wzięła. już tyle razy mnie straszył, że jak on zapomni też to może się skończyć niespodzianką:)

86

Odp: Tabletki antykoncepcyjne - bez przerwy?

a o tych Vibin już coś słyszałam. niedługo mam wizytę to podpytam o nie. i to chyba polska produkcja, dobrze pamiętam?

87

Odp: Tabletki antykoncepcyjne - bez przerwy?

To bardzo popularna pigułka, z niską dawką hormonów. Sama brałam kiedyś. smile

88

Odp: Tabletki antykoncepcyjne - bez przerwy?

i byłaś zadowolona? jak z ceną? ostatnio koleżanka jak powiedziała ile płaci za piguły to myślałam, że padnę. wolałabym też coś w rozsądnej cenie.

89

Odp: Tabletki antykoncepcyjne - bez przerwy?

O tych tabletkach duzo się mówi. Vibin jest bardzo znany, szczególnie wśród osób młodych, bo idealnie reguluje cykle. Zmniejsza krwawienie i skraca je, a jak wiadomo młode kobiety chciałyby się tego okresu w jak najwiekszym stopniu pozbyc.

90

Odp: Tabletki antykoncepcyjne - bez przerwy?

Ja słyszałam o vibin mini dla młodych, myślę, że popularność zażywania zawdzięcza też cenie.

91

Odp: Tabletki antykoncepcyjne - bez przerwy?

[quote=eMzI]i byłaś zadowolona? jak z ceną? ostatnio koleżanka jak powiedziała ile płaci za piguły to myślałam, że padnę. wolałabym też coś w rozsądnej cenie.[/quote]

Cena jest bardzo rozsądna. Nie odczujesz jej znacząco w budżecie. smile Jeśli chodzi o samą pigułkę to jak najbardziej tak, byłam zadowolona. Poprawiła mi się po nich cera.

92

Odp: Tabletki antykoncepcyjne - bez przerwy?

oo super:) jeśli chodzi o cerę to jestem przewrażliwiona na tym punkcie. jednak tabletki pod względem regulacji okresu są niezastąpione:) jutro podpytam lekarza i zobaczymy co mi na to powie:)

93

Odp: Tabletki antykoncepcyjne - bez przerwy?

Ogólnie jest tak, że dobrze dobrana pigułka nie tylko zapewnia zabezpieczenie, regularność, ale właśnie często poprawia cerę i ogólne samopoczucie. Ale aby ją dobrać dobrze, konieczne są dokładne badania i mądry lekarz, który je zleci. Często o tym zapominają, więc warto się upomnieć.

94

Odp: Tabletki antykoncepcyjne - bez przerwy?

Moim zdaniem takie tabletki brane na okrągło to dobra rzecz, żeby nie wypaść z rutyny. Nie znam ich składu, raczej jest obojętny. Ja biorę Jeannine, ale w wersji na 21 dni. Nie tyję po nich, nie mam skutków ubocznych, spadku libido też nie zanotowałam.

95

Odp: Tabletki antykoncepcyjne - bez przerwy?

tabletki brane podczas przerwy są placebo czyli pewnie nic w sobie nie mają. mi lekarz na życzenie (oczywiście po badaniach) przypisał te 21+7 vibin. biorę drugi miesiąc, więc jeszcze ciężko coś stwierdzić, ale jestem zadowolona z tego systemu. póki co brak skutków ubocznych big_smile

96

Odp: Tabletki antykoncepcyjne - bez przerwy?

ja też słyszałam o vibin mini dla młodych, zresztą opinia na internecie jest pozytywna a cena przystepna ale żadna opinia nie odzwierciedli własnego zdania na ten temat zwłaszcza po przetestowaniu na własnej skórze wink

97

Odp: Tabletki antykoncepcyjne - bez przerwy?

To jest zawsze chemia, nic dobrego dla organizmu, a może rozchwiać hormony i po 30-tce będziecie tyć na potęgę i mieć operacje narządów rodnych, znam już kilka takich pań...

98

Odp: Tabletki antykoncepcyjne - bez przerwy?

Tak ale niektórzy muszą przyjmować tabletki .Sama mam tak nieregularne okresy,ze po tabletkach czuję się o wiele lepiej oraz o wiele zdrowiej. Tabletki regulują mi okres dlatego też dla mnie jest to bardzo duży plus... Nie wiem czy wiecie ale nie trzeba iść do lekarza aby dostać receptę. Można na przykład skorztać z porady tutaj
[url]https://dimedic.eu/[/url] - lekarz przypisuje Wam tabletki a potem realizuje je farmaceuta. Dostajecie je do domu.

Jak stosowalismy prezerwatywy to byłam bardzo spięta,ze zajdę w ciążę. Obecnie się tak nie stresuję.

99

Odp: Tabletki antykoncepcyjne - bez przerwy?

Dokładnie, przyjmowanie pigułek, dla niektórych jest wręcz zbawienne.
Nie tylko pozwalają uregulowac okres, czy też uporać się z bolesnymi miesiączkami

Ribbon jakoś moja siostra jest po 30, kilka ładnych lat łykała pigułki, i właśnie w celach zdrowotnych.
A teraz jakoś nie ma problemów z hormonami.

Emzi, faktycznie tabletki w systemie 21+7 są dobrym rozwiązaniem i dużo dziewczyn je chwali

100

Odp: Tabletki antykoncepcyjne - bez przerwy?

Ja biorę od 4 lat te same tabletki i zastanawiam się nad zmienieniem ich. Zauważyłam, ze waga mi wzrosła a libido znacznie spadło. Myślę o zamówienie viagry dla kobiet , ale tabletki anty i tak muszę zmienić bo nie chcę się dłużej tak męczyć.